تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 251 از 1024 اولاول ... 151201241247248249250251252253254255261301351751 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,501 به 2,510 از 10239

نام تاپيک: ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام من توی برنامه ای که ریختم(خدایی خیلی روش کار کردم) یه مشکلی دارم!
    اینه که وقت کم دارم یعنی چون ما تاساعت 2.5 مدرسه هستیم تا بیام میشه 3 تا بخوام یکم استراحت کنم و عذا بخورم میشه 4 تازه از اونجایی که من خیلی خوفتالو(اینی خواب دوست(واژه ی ثقیلیه نه!))هستم حد اکثر 5 ساعت میرسم بخونم ولی درسام خیلی بیشتر طول میکشه...

چکار کنم؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه elhameli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ببین این موسسه خیلی دبیرای به نامی داره اینایی که گفتی خیلی معروفن حتما برو حیف که پسرونست وگر نه منم میرفتم یک موسسه معروف با دبیرای عالی (دخترونه) به من معرفی کنید .من هنوز پیدا نکردم
    دخترانه اندیشه فائق در وزرا نزدیک میدان آرژانتین همین کادر هستن ولی فقط فیزیک عربشاهی نیست
    دخترانه هدف در ونک
    اگه خواستی تلفناش رو بدم
    ولی به نظز من در فیزیک و دیفرانسیل جایی مثل قلم چی الغدیر عمقی و از پایه درس نمیده به نظرم مدیریت قلم چی از کلاس کنکورهای معروفی همچون بالا خیلی بهتره
    Last edited by elhameli; 21-09-2009 at 20:27.

3. این کاربر از elhameli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه new life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دخترانه اندیشه فائق در وزرا نزدیک میدان آرژانتین همین کادر هستن ولی فقط فیزیک عربشاهی نیست
    دخترانه هدف در ونک
    اگه خواستی تلفناش رو بدم
    ولی به نظز من در فیزیک و دیفرانسیل جایی مثل قلم چی الغدیر عمقی و از پایه درس نمیده به نظرم مدیریت قلم چی از کلاس کنکورهای معروفی همچون بالا خیلی بهتره
    من نمی دونم ولی دبیرای ما که افتضاح بودن
    مشه شماره ی جفتشون رو به من بدی دستت درد نکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    in the heart of my lover

پيش فرض

salam,mishe yeki linke un jayi k bachehaye konkore 88 darsad ha va rotbe hashuno gozashtan ro b man bede?
    kheili gashtam.vali peida nakardam:(

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ای بابا خوش به حالتون ما که دبیرای مدرسمونم درس حسابی نبودن ما امسال گسسته رو واسمون تموم نکردن ادبیات رو تموم نکردن

خیلی چیزای دیگه رو تموم نکردن تو شهرمونم که دبیر خصوصی درست حسابیم نیست خودمون باید همین کتابای کمک آموزشی رو

بخونیم تازه اگه گیر بیاد که اونم گیر نمیاد من امسال به دوستم گفتم از یه شهر دیگه کلی کتاب واسم خرید پست کرد...

خلاصه که از امکاناتتون به بهترین نحو استفاده کنین...

7. 2 کاربر از timsar jackson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ای بابا خوش به حالتون ما که دبیرای مدرسمونم درس حسابی نبودن ما امسال گسسته رو واسمون تموم نکردن ادبیات رو تموم نکردن

خیلی چیزای دیگه رو تموم نکردن تو شهرمونم که دبیر خصوصی درست حسابیم نیست خودمون باید همین کتابای کمک آموزشی رو

بخونیم تازه اگه گیر بیاد که اونم گیر نمیاد من امسال به دوستم گفتم از یه شهر دیگه کلی کتاب واسم خرید پست کرد...

شما هم نفستون از جای گرم بلند میشه ها من خودم پیشمو فقط رفتم غیر انتفاهی اونم قلم چی یک مشت دبیر به درد نخورو انداخت به ما
    ولی شما یک اموزشگاهی برو یا معلم خصوصی بگیر اینکه کتاباتون رو تموم نکردن مشکل می شه واستا

9. این کاربر از new life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ببین این موسسه خیلی دبیرای به نامی داره اینایی که گفتی خیلی معروفن حتما برو حیف که پسرونست وگر نه منم میرفتم یک موسسه معروف با دبیرای عالی (دخترونه) به من معرفی کنید .من هنوز پیدا نکردم
    اگر سطحت بالاست تو کلاس های ویژه این اموزشگاه شرکت کن خیلی کلاس سطح بالاییه در حد رتبه های دو رقمی سر کلاسند دبیراشم اخرشن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه skhammari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما هم نفستون از جای گرم بلند میشه ها من خودم پیشمو فقط رفتم غیر انتفاهی اونم قلم چی یک مشت دبیر به درد نخورو انداخت به ما
    ولی شما یک اموزشگاهی برو یا معلم خصوصی بگیر اینکه کتاباتون رو تموم نکردن مشکل می شه واستا
    پیمان راست میگه . تا تو این شهر زندگی نکنین نمیتونین بفهمین اینجا چه وضعیتیه
    اینجا نه آموزشگاه درست حسابی گیر میاد نه دبیر درست حسابی ، فقط باید با کتاب طی کرد .
    راستی پیمان جان هر کتابی خواستی به من بگو برات بیارم چون من هر یه ماه یه بار میام اونجا سر میزنم میارم واست . چون پسرعموم ، داداشم و ... اینا همه اونجا دانشو هستند کتاباشونو من همیشه از مشهد میگیرم هر ماه میارم براشون . پس تعارف نکن .
    ولی کلا من یکی که به خودخونی عادت دارم ، مشهد کلاس خوب هست ولی ترجیح میدم خودم بخونم . الانم که کتابای کمک آموزشی اونقدر زیاد و متنوع ( و اکثرا به زبان عامیانه ) شده که فکر نکنم کسی بدون کلاس مشکلی داشته باشه .

12. 2 کاربر از skhammari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

پیمان راست میگه . تا تو این شهر زندگی نکنین نمیتونین بفهمین اینجا چه وضعیتیه
    اینجا نه آموزشگاه درست حسابی گیر میاد نه دبیر درست حسابی ، فقط باید با کتاب طی کرد .
    راستی پیمان جان هر کتابی خواستی به من بگو برات بیارم چون من هر یه ماه یه بار میام اونجا سر میزنم میارم واست . چون پسرعموم ، داداشم و ... اینا همه اونجا دانشو هستند کتاباشونو من همیشه از مشهد میگیرم هر ماه میارم براشون . پس تعارف نکن .
    ولی کلا من یکی که به خودخونی عادت دارم ، مشهد کلاس خوب هست ولی ترجیح میدم خودم بخونم . الانم که کتابای کمک آموزشی اونقدر زیاد و متنوع ( و اکثرا به زبان عامیانه ) شده که فکر نکنم کسی بدون کلاس مشکلی داشته باشه .
    بله حق با شماست اکثر رتبه های خوب هم سخت کوش هستند نه اینکه همش کلاسو اینا برن
    اقا پیمان شما هم انشالله رتبه ات از همه بهتر میشه مثلا من خودم با کلاس رفتن نیست رتبم خوب شد !!

14. 2 کاربر از new life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال eblisandenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز اگه دیفرانسیل شما خیلی ضعیف هست پیشنهاد میکنم آموزشگاه هدف نری .
    برای دیفرانسیل اگه پایه ضعیفی داری و میخوای همه مطالب رو با دوره تست های دیفرانسیل یاد بگیری یه خانم هست در آموزشگاه دخترانه قلم چی الغدیر(تنها خانمی هست که دیفرانسیل تدریس میکنه) البته به پسرها هم درس میده.
    خیلی خوبه فقط بعضی وقتا خیلی فوق العاده میزاره مثلا جمعه از صبح تا ظهر میاردت آموزشگاه ولی کارش واقعا درسته
    من خودم الان گسسته با آقای مشفق دارم یه جورایی چون پایم ضعیف هست نوع درس دادنش برام سنگینه برای همین مجبورم قبل کلاس درس رو خودم یادبگیرم تا سرکلاس به مشکل برنخورم و این خیلی کارم رو سخت کرده (به تبلیغات کاری نداشته باش)
    من دیفرانسلم خیلی بده افتضاحم . این آموزشگاهی که گفتی کلاس خصوصی برگزار می کنه ؟ ( یعنی اگه خصوصی باشه نمیتونم چون بودجه این کارو ندارم )
    آدرسش کجاست ؟
    هزینش چقدر میشه ؟
    واقعا خوبه ؟
    از رضوی هم بهتره ؟
    تو کلاس آقای مشفق چند نفر هستین ؟
    یعنی هیچ چیز رو از اول شروع نمی کنه ؟

به نظر من اگه ریاضیت خوب نیست این کلاسای آموزشی که 80-100 تا میریزن توش و با این استادای کله گنده میرن نرو چون اینجور کلاسا برای اون کسایی خوبه که پایه ی قوی داشته باشن. اگه بری اینجور کلاسا و پایت ضعیف باشه هنگ میکنه در حد خوزه مورینهو!
    شما چه پیشنهادی داری ؟ کجا برم ؟

آقا پیمان نفست از جای گرم بلند میشه داداش . وضعیت دبیرهای من تو کلاس کنکور هم از مدرسه شما بهتر نیست !

به این سایت سر بزن . اطلاعات جامعی در مورد کلاس کنکور داره البته فقط در مورد آدرس و شماره تلفن:
    [HTML]www.classkonkoor.com[/HTML]

ببخشید دوستان کسی اینجا هست که از سهمیه بسیج و کاراش اطلاعی داشته باشه؟؟؟؟
    از درس خوندن میافتم اگه برم دنبالش؟؟؟؟

بسیج در کنکور آزاد 30% سهمیه داره .
    باید تو پایگاه بسیج همون جایی که هستی فعالیت زیاد داشته باشی و زیاد هم وقتگیر نیست .

در ضمن ELHAMELI جان شماره ای که از هدف تو تاپیک مشاوره برای کلاس کنکور دادی اشتباه بود . 2بار اونجا زنگ زدم دفعه دوم یه زن بود کلی شاکی شد
    شماره اشتباه : 88997762
    شماره درست: 88779962

یکی طلبت
    Last edited by eblisandenzo; 21-09-2009 at 22:15.

16. 3 کاربر از eblisandenzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •