تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: معرفی بهترین موتور سیکلت های جهان همراه با عکس

داره خودمونی میشه faxford's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|

10 معرفی بهترین موتور سیکلت های جهان همراه با عکس

مبنای ما در انتخاب نوع موتورسیکلت ها جنبه اسپرت آنها است. در ضمن این نوع موتورها از انواعی هستند که به هیچ عنوان نمیتوان از آنها در مصارف و تردد شهری استفاده کرد. علت این امر سرعت سرسام آورآن ها است.
    در مجموع وقتی صحبت از سرعت و هیجان به میان می آید باید همراه آن نام یکی از این موتورها هم به میان بیاید و اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به هیچ عنوان ماشینی نمیتواند پاسخ گوی هیجانات شما و فروکش کردن عشق سرعت شما شود پیشنهاد من به شما این است که حداقل برای یک بارهم که شده یکی از این موتور سیکلت ها را امتحان کنید تاهیجانات شما فروکش کند چون فقط این نوع موتورسیکلت ها هستند که این نیاز شما رابرطرف میکنند .
    این موتورسیکلت ها قادر هستند مسافت 2/3 کیلومتر را در کمتراز یک دقیقه بپیمایند . این بوفالوها قادر هستند مسافت 400 متر را در کمتر از 8/9ثانیه و با سرعتی بیش از 240 بر ساعت طی کنند . شتاب 0 تا 100 این موتورها در حد3/2 ثانیه و یا شاید هم کمتر است که این خود به شما نشان میدهد که اگر روزی سوار بریکی از این موتورها شدید اگر اهرم گاز را کمی بیشتر چرخانده و دنده ای به موتوردادید کار شما با خودکوشی هیچ فرقی نمیکند و حتی اگر شما در دنده یک و در هنگام حرکت به طور ناگهانی اهرم گاز را بچرخانید براحتی موتور از جای خود کنده شده و چرخ جلو به هوا میرود .
    پس از حرکت با این بوفا لوهای خشمگین تا جایی که محدود کننده الکترونیکی دورموتور به شما اجازه میدهد شما میتوانید سرعت بگیرید یعنی 300کیلومتر بر ساعت. اگر محدود کننده سرعت را از مدار خارج کنید خدا میداند تا چقدرمیتوانید سرعت بگیرید شاید:320 یا 360 و شاید هم بیشتر برای اینکه سرعت این موتور ها رو بهتر درک کنید باید با اتوموبیل هایی مانند فراری انزو یا با لامبورگینی مورسیه لگو این سرعت را درک کرده یا مسابقه دهید.
    شما می توانید با 12000 دلار یکی از این بو فالوهای خشمگین برای خودتون رام کنید. و اگر توانستید یکی از این موتورها را به داخل کشور وارد کنید علاوه بر این که سعی کنید ما را هم خبر کنید بدانید که شما یکی از بهترین موتورسیکلتهای ایران را سوار میشوید .
    البته ناگفته نماند شرکت های سازنده این موتورسیکلت ها با سرعت سرسام آور موتورهایشان نهایت هیجان را به شما هدیه میدهند فکر کنترل سرعت این موتورسیکلت ها و به دنبال آن هیجانات شما هستند و عجیب تر از شتابگیری این موتورها توان توقف آنهاست .
    ترمزگیری در هر سرعتی بدون منحرف شدن و از دست رفتن تعادل انجام میشود تاجایی که بعضی از وقتها باور این قضیه برای خود موتورسوار مشکل میشود .

درپایان نام این موتورها عبارت است از :

-- Cbr1000rr

--- Yamaha Yzf-r1

---- Kawasaki Ninja Zx-14

----- Suzuki Gsx1300r hybusa

این هم عکس این 4 موتور سیکلت ناز

Cbr1000rr

Yamaha Yzf-r1

Kawasaki Ninja Zx-14

Suzuki Gsx1300r hybusa

Last edited by faxford; 04-07-2009 at 09:37.

2. 4 کاربر از faxford بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به هیچ عنوان نمیتوان از آنها در مصارف و تردد شهری استفاده کرد.
    !
    شما می توانید با 12000 دلار این بو فالوهای خشمگین برای خودتون رام کنید.
    بالاخره بوفالو یا موتور سیکلت ؟ ضمن اینکه قیمت هایابوسا های قدیمی تا 29 هزار دلار هم می رسه . چون تا 410 کیلومتر هم شتاب می گیرند .

4. این کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوست عزیز اولا درمورد تردد این موتورها. این موتورها صرفا برای مسابقات ساخته شده اند نه برای تردد و مصارف شهری دلیلش هم سرعت سر سام آور این موتور سیکت ها است بعد هم این شرکت ها مدل هایی دیگر مخصوص تردد و مصارف شهری تولید کرده اند و اون مدل ها رو برای تردد و مصارف شهری پیشنهاد می کنند بعضی از این مدل ها هم دو منظوره یعنی هم برای مسابقات هم برای تردد و مصارف شهری می توان مورد استفاده قرارداد دوما این اشتباه تایپی "شما می توانید با 12000 دلار یکی از این بوفالو های خشمگین را برای خو رام کنید. بعد اینکه دوست عزیز من این موتور سیکلت ها رو به بو فالو تشبیه کردم موضوع بعد اینکه در این تایپیک موتور سیکلت های مدل جدید مد نظر بوده محض اطلاع شما هایابوسا 2009 قیمتش دقیقا 13199 دلار می باشد بعد هم 12000 دلار صرفا قیمت دقیق این موتور سیکلت ها نمی باشد

عضو تیم زیرنویس فارسی jb.NY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

موتوراش قشنگن ولي من با اين موتورايي كه بايد روش دراز بكشي حال نميكنم
    موتورسوار بايد عمود بر زمين باشه تا بفهمه حال كردن با موتور يعني چي
    بوفالو هم فقط بوفالوي هارلي ديويدسون نه گور خر (كاوازاكي يا سوزوكي..فرقي نميكنه در كل چشم تنگ)

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

11

!

بالاخره بوفالو یا موتور سیکلت ؟ ضمن اینکه قیمت هایابوسا های قدیمی تا 29 هزار دلار هم می رسه . چون تا 410 کیلومتر هم شتاب می گیرند .

سلام دوست عزیز اولا درمورد تردد این موتورها. این موتورها صرفا برای مسابقات ساخته شده اند نه برای تردد و مصارف شهری دلیلش هم سرعت سر سام آور این موتور سیکت ها است بعد هم این شرکت ها مدل هایی دیگر مخصوص تردد و مصارف شهری تولید کرده اند و اون مدل ها رو برای تردد و مصارف شهری پیشنهاد می کنند بعضی از این مدل ها هم دو منظوره یعنی هم برای مسابقات هم برای تردد و مصارف شهری می توان مورد استفاده قرارداد دوما این اشتباه تایپی "شما می توانید با 12000 دلار یکی از این بوفالو های خشمگین را برای خو رام کنید. بعد اینکه دوست عزیز من این موتور سیکلت ها رو به بو فالو تشبیه کردم موضوع بعد اینکه در این تایپیک موتور سیکلت های مدل جدید مد نظر بوده محض اطلاع شما هایابوسا 2009 قیمتش دقیقا 13199 دلار می باشد بعد هم 12000 دلار صرفا قیمت دقیق این موتور سیکلت ها نمی باشد .
    .

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ممنونم دوست عزیز مطلب جالبی رو نوشتی به شرط اینکه ادامه بدی و نیمه کاره نذاری
    خدمت شما هم عرض کنم که هایابوسا سریعترین موتور تولید انبوه جهان هستش و شتاب 0-100 این موشک زمین به زمین کمتز 3 ثانیه هستش و همین الان بنده در به در دنبال انجین یکی از این هیولاها هستم.

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام دوست عزیز اولا درمورد تردد این موتورها. این موتورها صرفا برای مسابقات ساخته شده اند نه برای تردد و مصارف شهری دلیلش هم سرعت سر سام آور این موتور سیکت ها است بعد هم این شرکت ها مدل هایی دیگر مخصوص تردد و مصارف شهری تولید کرده اند و اون مدل ها رو برای تردد و مصارف شهری پیشنهاد می کنند بعضی از این مدل ها هم دو منظوره یعنی هم برای مسابقات هم برای تردد و مصارف شهری می توان مورد استفاده قرارداد دوما این اشتباه تایپی "شما می توانید با 12000 دلار یکی از این بوفالو های خشمگین را برای خو رام کنید. بعد اینکه دوست عزیز من این موتور سیکلت ها رو به بو فالو تشبیه کردم موضوع بعد اینکه در این تایپیک موتور سیکلت های مدل جدید مد نظر بوده محض اطلاع شما هایابوسا 2009 قیمتش دقیقا 13199 دلار می باشد بعد هم 12000 دلار صرفا قیمت دقیق این موتور سیکلت ها نمی باشد .
    .
    محض اطلاع شما ! : موتور هایابوسا از پس از کنفرانسی در مورد اهمیت امنیت موتورسوار و قانون محدودیت سرعت نسل بعدیش دچار تحول در سیستم سرعت و انجین شده . من خودم در آیوآ دست دومش نسل قدیمش رو 29 هزار دلار قیمت کردم سال 2007 . این جدییها فرق دارند.

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام دوست عزیز اولا درمورد تردد این موتورها. این موتورها صرفا برای مسابقات ساخته شده اند نه برای تردد و مصارف شهری دلیلش هم سرعت سر سام آور این موتور سیکت ها است بعد هم این شرکت ها مدل هایی دیگر مخصوص تردد و مصارف شهری تولید کرده اند و اون مدل ها رو برای تردد و مصارف شهری پیشنهاد می کنند بعضی از این مدل ها هم دو منظوره یعنی هم برای مسابقات هم برای تردد و مصارف شهری می توان مورد استفاده قرارداد دوما این اشتباه تایپی "شما می توانید با 12000 دلار یکی از این بوفالو های خشمگین را برای خو رام کنید. بعد اینکه دوست عزیز من این موتور سیکلت ها رو به بو فالو تشبیه کردم موضوع بعد اینکه در این تایپیک موتور سیکلت های مدل جدید مد نظر بوده محض اطلاع شما هایابوسا 2009 قیمتش دقیقا 13199 دلار می باشد بعد هم 12000 دلار صرفا قیمت دقیق این موتور سیکلت ها نمی باشد
    دوست من اگه اینا واسه ریس ساخته شده باشن چراغ و راهنما میخوان چیکار
    بهتره بگیم اینا همون موتورهای سوپر بایک هستن و سوپر اسپرتهای دنیای دو چرخ
    مطلب جالبی هستش منم حق میدم واسه خیابون و مصارف شهری و این چیزا اصلا خوب نیستن مثل بعضی از ماشینای سوپر اسپرت که واسه خرید رفتن خوب نیستن ولی واسه جاده ها واقعا خوب و به جا هستن .
    مثلا هایابوسا با سرعت بالای 300 کیلومتر در ساعت.
    راستی دوست عزیزم یه کم فونتاهای مطالبت رو بزرگ بذار ممنون میشم .

کـاربـر بـاسـابـقـه zahedy2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

دوست من اگه اینا واسه ریس ساخته شده باشن چراغ و راهنما میخوان چیکار
    فكر كنم اگه دوتا موتوري با هم بيان خيابون بالاخره نياز به راهنما پيدا مي كنند!!!

مطلب جالبی هستش منم حق میدم واسه خیابون و مصارف شهری و این چیزا اصلا خوب نیستن مثل بعضی از ماشینای سوپر اسپرت که واسه خرید رفتن خوب نیستن ولی واسه جاده ها واقعا خوب و به جا هستن .
    اين موتور مناسب جاده چالوسه. هر 50 متر بايد 90 درجه بپيچيد! ضدحال

محض اسپم نبودن پست...
    فكر كنم دوستان اين موتور رو ترجيح بدهند...
    براي سايز اصلي روي عكس كليك نماييد حجم دور و بر 350 كيلوگرم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

پيش فرض

فكر كنم اگه دوتا موتوري با هم بيان خيابون بالاخره نياز به راهنما پيدا مي كنند!!!

اين موتور مناسب جاده چالوسه. هر 50 متر بايد 90 درجه بپيچيد! ضدحال

محض اسپم نبودن پست...
    فكر كنم دوستان اين موتور رو ترجيح بدهند...
    براي سايز اصلي روي عكس كليك نماييد حجم دور و بر 350 كيلوگرم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان عزیز اگر قرار باشه بین این 4 موتور سیکلت یکی رو انتخاب کنید شما کدوم رو انتخاب می کنید به نظر شما کدوم از این4 موتورسیکلت بهترین هست؟ به نظر من هایابوسا بهترین هست.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •