تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: safe mode در مادربورد های ASUS چگونه؟

پروفشنال [ali]'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض safe mode در مادربورد های ASUS چگونه؟

چه طوری میشه رفت توی حالت safe mode؟ با f8 که نمیشه

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

چه طوری میشه رفت توی حالت safe mode؟ با f8 که نمیشه
    بهت پیشنهاد میکنم توی منوی run کلمه msconfig رو تایپ کنی و سپس یا تایم مشخصی برای قسمت timeout بگذاری بعد قبل از اینکه سیستم بالا بیاد ببین با کدوم کلید میتونی توی منوی setup windows بری...

3. این کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوست من اگه ویستا داری که f8 قطعا میره توی منو که سیف مود هم داره اگه ایکس پی هست یه خاموش کردن غیر مجاز(ریست دستی) کافیه!بعد که سیستم بالا میاد خودکار سیف مود و .... میشه انتخاب کرد یا استارت ویندوز نرمال-حالا مینت چی هست؟اون روش دوستمون هم خوبه که ببینی چه کلیدی چی کار می کنه

5. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال [ali]'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

سلام
    راستش سیستم خودم نیست مدل مین phoenix هست و لپ تاپ ، از اونجا که مشکل تداخل بین دو نرم افزار به وجود اومده قاذر به ورود به سیستم عامل نیست و دکمه از نظر سخت افزاری برای ریسیت نداره.ویندوز xp نصبه البته ویستا هم نصب کرده بودیم که بعدا حذفش کردیم لپ تاپ هم مدلvostro 1510 دله
    Last edited by [ali]; 27-06-2009 at 21:48.

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

سلام
    راستش سیستم خودم نیست مدل مین phoenix هست و لپ تاپ ، از اونجا که مشکل تداخل بین دو نرم افزار به وجود اومده قاذر به ورود به سیستم عامل نیست و دکمه از نظر سخت افزاری برای ریسیت نداره.ویندوز xp نصبه البته ویستا هم نصب کرده بودیم که بعدا حذفش کردیم لپ تاپ هم مدلvostro 1510 دله
    خوب پس همون کاری رو که گفتم بکن ببین کارت راه میفته...

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خوب پس همون کاری رو که گفتم بکن ببین کارت راه میفته...
    از اونجا که مشکل تداخل بین دو نرم افزار به وجود اومده قادر به ورود به سیستم عامل نیست
    تو بایوس هم نمیره؟با delete ؟بوتت هارد هست یا سی دی/دی وی دی ؟سی دی بوتیبل ویندوز رو بزار از اون بوت کن و ریپیر کن یا رو یه درایت یه نسخه بریز یه اینکه دوباره ویستا بریز بعد منو ایکس پی رو برگردون از اونجا برو سیف مود یا از همون ویندوز جدید مشکل تداخلت رو رفع کن برنامه ریستور و ...نداری؟

9. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال [ali]'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

تو بایوس هم نمیره؟با delete ؟بوتت هارد هست یا سی دی/دی وی دی ؟سی دی بوتیبل ویندوز رو بزار از اون بوت کن و ریپیر کن یا رو یه درایت یه نسخه بریز یه اینکه دوباره ویستا بریز بعد منو ایکس پی رو برگردون از اونجا برو سیف مود یا از همون ویندوز جدید مشکل تداخلت رو رفع کن برنامه ریستور و ...نداری؟
    سلام
    چرا بایوس میره البته با f12 و f2 تنظیماتش انجام میشه.خوشبختانه مشکل تداخل با نصب سیستم عامل دیگه حل شد ولی خیلی برام سواله که چه جوری vostro 1510 میره safe mode البته این موضوع را در انجمن لپ تاپ مطرح میکنم ولی اگر دوستان میدونن راهنمایی کنن کلید های ctrl+f11 و f5 را هم به دوستم گفتم تست کرد فایده نداشت.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •