تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 22 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 218

نام تاپيک: قبل از شارژ كارتريج سامسونگ و يا خريد كارتريج نو اين مطلب را بخوانيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_9192's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    متغیر

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان من نیز یک پرینتر مدل scx4300 داشتم که بعد از حدود 2500 تا پرینت پیغام toner exhausted را داد که خوشبختانه با برداشتن چیپ از روی کاتریج مشکل حل شد و دستگاه مثل سابق کار می کند .

با سلام

اگه میشه توضیح بدین چطوری چیپ رو برداشتین
    با تشکر

داره خودمونی میشه zanes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من اطلاعاتم خیلی کمه
    اگه چیپشو عوض نکنی چی میشه؟؟؟
    خراب میشه؟؟؟؟
    یا دیگه کار نمیکنه؟؟؟
    مدل 1915 که میگن چیپ نداره راسته؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان من یه پرینتر ml1640 خریدم که حدود دویست برگ باهاش پرینت گرفتم اما حالا نمی تونه پرینت بگیره .یه بار خطا می ده که cover open یه بار میگه usb رو نمی شناسه کابل usb دیگه ای رو امتحان کردم.تو نوار پایین که ایکنش می اد یه علامت ضربدر روی کابله زده.روی اون ایکن وقتی کلیک می کنم یه قسمت هست که قبلا نوشته بود black و نوار جلوش سیاه بود اما حالا سفید شده .منو راهنمایی کنید لطفا اطلاعاتی در زمینه پرینتر ندارم
    سلام
    رو كابل usb تون بايد هسته فريت باشه تا نويز EMI رو حذف كنه عدم وجود اون باعث ميشه دستگاه گيج بزنه و خطاهاي بي پايه و اساس توليد كنه (يه گردي قلمبه انتهاي كابل :d) اگه نداره ؛كابلتون رو عوض كنيد.هنگام خريد بگيد (كابل usb نويزگير دار مي خوام)
    شايدهم مشكل از درايو رباشه ؛ مجددا درايور نصب كنيد

اگه بازم ميگه كاور بازه ؛ احتمال داره ميكروسوييچ كاور دستگاهتون خراب شده باشه.كه قيمتي هم نداره (500 ريال) اگه مي تونيد؛خودتون عوضش كنيد.
    موفق باشيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

در مورد پرينتر سامسونگ clp 315 كه توضيح داديد چيپ جديد رو روي چيپ قديمي بگذاريد.منظورتون كدوم چيپ مي باشد؟لطفا واضح تر توضيح دهيد.
    با تشكر

داره خودمونی میشه vahid200000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران و گرگان

پيش فرض

دوستان كسي نيست در مورد نحوه شارژ اين سامسونگ 315 مادر مرده يه توضيحي بده من بعد از زدن 150 برگ چراغ يا همون led رنگ آبيم روشن شد العان كه ميگه آبي شارژ نداره تو رو خدا سريعتر راهنمايي كنيد آخه من از همون بچگي عجول بودم ميترسم دير خبر بدين 200 تومن بره تو پاچم

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران و گرگان

پيش فرض

اي بابا يعني كسي نيست جواب ما رو بده

اگه نباشه جاش خالی می مونه TousanRayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    در مورد CLP 315 من به صورت ابتکاری خودم شارژش می کنم شاید را راه اسونتری باشه

1- با یک تیغ اره آهن دو رتا دور قسمت ته کارتریج که رنگ کارتریج رو نشون می ده را یک چا نه جندان بزرک می دهم (منظور یک شیار کوچک ... نباید تا سوراخی کامل اره کنید)

2- به یک ضربه کوچک قسمت ته کار تریج جدا می شود اگر خوب بریده باشید دو عدد چرخ دنده و محفظه زیر ان جدا نمی شود.

3- با یک پیچ گوشتی تیز در چوش شارژ را در بیاورید و تونر را داخلش بریزید.(ممکن است محفظه زیرش جدا شود مواظب باشید)

در صورت هر گونهد جدا شدن محفظه اصلی کارتریج و یا در اتمام کار کل قسمت های جدا شده زا با چسب پولیکای رازی بچسبانید (در پوش رنگی را با چسب قطره نیز محکم کنید.)

4- در صورت داشتن چیپ کنتاکت فلزی و محفظه مشکی پلاستیکی زیر آن را بشکنید و چیپ نو را روی آن بپسبانید... در صورت نداشتن چیپ با یک عدد چیپ نو داخل شیار بپسبانید.( معمولا کارتریج فابریک همرا داستگاه پیچ ندارند...)

در صورت نیاز با تلفن 01413234560 تماس بگیرید.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران و گرگان

پيش فرض

از پاسخ دوستمون ممنونم اما من نميخوام كارتريجام جراحي بشه يعني دلم نمياد 200 تومن براش پول دادم اگه اينطوري جواب نده دهنم گ..... در ضمن اگه جوابم بده من يكي دلشو ندارم

دوستان كسي نبود يه راه حرفه اي ارايه بده من هنوز منتظرم

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

سلام مجدد

همه چی به این بستگی داره که در کار چه قدر دقیق و ظریف کار باشی بعد از بستن قطعات کارتریج با روز اولش فرقی نخواهد کرد.
    بعد از این هم شما مجبور هستید یک راهکار پیدا کنید چون تانک این پرینتر ها را چند بار بیشتر نمی تونید شارژ کنید دوباره بعد از 3 الی 4 بار مجبورید کارتریج نو بگیرید .

در مورد جراحی قطعات به نظر شما بعد ار یک مدت یکی از رنگها اگر چاپ یکنواختی نداشت چه کار می کنید !!!!
    آن وقت دیگر مجبورید دستگاهتان را جراحی کنید دقیقا بگویم کل قسمتهای که روی درام قرار دارند (بصورت کشویی در می آید ) باید قطعه ، قطعه و باز شوند .... البته بستنش خیلی مشکل است!!؟!؟!

حمیدپور

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

سلام دوست عزی

با عرض پوزش آموزش قبلی نحوه شارژ CLP 310 بود شرمنده یک لحظه حواسم پرت شد !!!!!!
    برای شارژ 315 بعدا یک پاسخ خواهم داد ( فعلا در مورد چیپش اطلاعات دقیقی ندارم ...... مدلهای 2009 )مدلهای 2008 را کاملا یکسره می کردیم...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •