تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 127

نام تاپيک: مشاوره درباره خرید و استفاده از ابزارالات ورزشی

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من با توتال کور یکی از دوستان زدم، اصلن فشاری بهت نمی آره-حتا باتنظیم فنرها....
    به نظر من بیشتر مناسب افرادی که تازه میخاهند شروع کنند و بانوان میخوره (حتا برای خانم های حرفه ای هم ضعیفه)
    گول تبلیغاتی که یک هیولا نشون میدن بعد نشون میدن بعد 1 هفته شکمش 8 تیکه شده رو نخورید...
    دوستانی که تو پستهای قبل گفتند کمک به کاهش وزنشون داشته بیشتر همت خودشون بوده. تنها حسن دستگاه تاثیر تشویقیش بوده..
    منم با حرف am1988 موافقم . چربی سوزی فقط با حرکات ایروبیک وهوازی...
    اینها نظرات شخصی بنده بود، نه نظرات حرفه‏ای....

2. 3 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

من به همه اونایی که قصد ورزش کردن دارن و وقت اینکه به باشگاه برنو ندارن توصیه میکنم یه میز پرس بخرن
    با یه هالتر و یه جفت دمبل و تو خونه ورزش کنن اگه تجربه ندارید به یه مربی خوبم مراجعه کنید تا 2.3 ماه یه بار بدنتونو ببینه
    واستون برنامه بده درباره غذا هم خیلی حساسیت نداشته باشید(البته نه اینکه خودتونو دور از جون خفه کنید) همه چی بخورین(البته اگه میخواید اماتور ورزش کنید اگه نه حتما احتیاج به برنامه غذایی مناسب و البته جیب پر پول واسه اجراش دارید)
    من تقریبا6.7 سال پیش این وسایلو(میز پرسم پشت رون جلو رونم داره)
    خریدم اون موقع وزنه کیلویی 500 تومن بود,این وسایل 100 تومن بام تموم شد الان فوقش بشه 150 تومن
    البته اینم بگم که جو باشگاه خیلی اثر گذاره و بازم میگم این پیشنهاد برای کسایی هست که نمیخون به باشگاه برن و میخوان
    تو خونه ورزش کنن به نظرم این خیلی بهتر از خرید توتال کور و ابراکت (البته به نظرم ابراکت از توتال کور بهتره حداقل به عضلات کمی فشار میاد)
    حرفمو توهین تلقی نکید ولی این دستگاها به خاطر نوع فشاری که میارن(واقعا فشاره کمی وارد میکنن به عضله)
    بیشتر برای خانمها مناسبه
    بازم میگم که نظرات شخصیه منه و ارزش دیگه ای نداره
    راستی ارش خان من امیر هستم کوچیکه همه بچه های P30 عزیز

4. 4 کاربر از Amir..H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه firstpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

کاملا حق با دوستمونه من خودم توی حرکات بدنسازی سر رشته دارم چیزی باعث کوچک شدن شکم میشه این دستگاه نیست
    شما با قرار دادن پاهاتون زیر یک چیزی میتونید عین این دستگاه عضلات شکمتون رو تقویت کنید و چربی ها رم اب کنید البته با درازنشت خالی هم نمیشه باید حتما روزی 30 ساعت بدویین
    بعدش اینکه با خریدن این دستگاه پول خودتونو دور میندازید منظورم این نیست که تاثیر نداره بلکه میگم این کارو خودتونم میتونید انجام بدید و تاثیرش به مراتب بیشتره چون در حالتی که با دستگاه این حرکت رو انجام میدید کل وزن خود رو با عضلات شکمتون بالا نمیارید و دستگاه کمکتون میکنه ولی اگه این حرکت رو خودتون انجام بدید مجبورین کل وزنتون رو بالا بیاریید که این خیلی تاثیر گذاره و نیازی به این دستگاه نیست
    درضمن برای کوچک کردن شکم انواع حرکات وجود دارن و یه حرکت کافی نیست
    موفق باشید
    چه جوری؟

6. 4 کاربر از firstpars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

چربی سوزی چیز موضعی نیست که بشه مثلا با استفاده از عضله های شیکم خود شیکم رو آب کرد.اگه اینطوری بود اونایی که راست دست هستن باید دست راستشون از دست چپشون لاغرتر باشه که اینطوری نیست.

اگه دراز نشست انجام بدین چربی از کل بدن گرفته میشه نه فقط یه ناحیه خاص.

در ضمن فکر نمیکنم این وسیله انرژی خیلی زیادی بخاد که منجر به چربی سوزی بشه.(مگر این که فنر ماشین بهش وصل کنین.)

تنظیم انرژی دریافتی هم فراموش نشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

کاملا حق با دوستمونه من خودم توی حرکات بدنسازی سر رشته دارم چیزی باعث کوچک شدن شکم میشه این دستگاه نیست
    شما با قرار دادن پاهاتون زیر یک چیزی میتونید عین این دستگاه عضلات شکمتون رو تقویت کنید و چربی ها رم اب کنید البته با درازنشت خالی هم نمیشه باید حتما روزی 30 ساعت بدویین
    بعدش اینکه با خریدن این دستگاه پول خودتونو دور میندازید منظورم این نیست که تاثیر نداره بلکه میگم این کارو خودتونم میتونید انجام بدید و تاثیرش به مراتب بیشتره چون در حالتی که با دستگاه این حرکت رو انجام میدید کل وزن خود رو با عضلات شکمتون بالا نمیارید و دستگاه کمکتون میکنه ولی اگه این حرکت رو خودتون انجام بدید مجبورین کل وزنتون رو بالا بیاریید که این خیلی تاثیر گذاره و نیازی به این دستگاه نیست
    درضمن برای کوچک کردن شکم انواع حرکات وجود دارن و یه حرکت کافی نیست
    موفق باشید
    نکته استفاده از این دستگاه در اینجاست که این دستگاه کمک می کنه بتونیم دراز و نشست ها رو راحت تر و در دفعات بیشتر تکرار کنیم ولی اگه بخوایم خودمون پاهامون رو جایی محکم کنیم و عمل دراز نشست رو انجام بدیم کارمون خیلی سخت میشه و بنابراین تاثیرش کمتره . مثلا خوده من در این حالت خیلی اگه بتونیم دراز نشست کنم 20 باره نه بیشتر تازه بعدش که استراحت می کنم و میخوام دوباره بزنم بارها دیدم که نمیشه و گرفتگی عضلات شکمم دیگه نمیزاره در اون روز یا حتی روزهای بعد بتونم دراز نشست کنم . پس دستگاه توتال کور واقعا خاصیتی داره که اختراع شده مخصوصا اینکه در شبکه 3 نیز صبح ها یک برنامه ای داره که بر اهمیت این دستگاه برای آب کردن چربی های شکم تاکید می شه .
    موفق باشید

9. 2 کاربر از am_64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه genius_islamic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام من فکر میکنم اصولا اینا که میخوان لاغر کنند اگه خیلی ورزش کنند این چربی ها میشه عضله و بدیش اینه که اگه ورزش را یک ندت ول کنین بیشتر از اول تازه چاق میشین اگه میخواین لاغر بشین باید همینطور که ورزش می کنین زیاد غذا اخیلی کم و رژیمی بخورید به جاش از قرص های کلسیوم و غیره برای جبران استفاده کنید

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان

ممنون از اطلاعاتِ خوبتون

یه سوال :

وقتی عضله ای رو اصولی تحت فشار بزاریم قوی میشه مثل حرکتِ جلو بازو با دمبل که باعث تقویتِ عضله ی جلو بازو میشه .

حالا سوال من اینه که اگر طرف چاق باشه , بدن برای کسب انرژی از چربیِ کجایِ بدن میگیره برای اینکار ؟ از چربیِ روی عضله ی جلو بازو یا از همه جای بدن ؟؟؟

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

در دراز مدت میتونه جواب بده ولی عمرا سال ها شبیه تبلیغاتی که میکنند برای دستگاه بشه بدن: دی
    با اینکه فشار کمی میاره ولی تعداد بیشتری میشه زد
    مثلا بدون این دستگاه 30 تا بزنی بدن و شکم خسته میشه ولی با توتال کور اون 30تا تبدیل میشه به 130 تا

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    17آباد

پيش فرض

یکی از دوستام پارسال خرید، خیلی هم راضی بود! میگفت فشار زیادی به ماهیچه های شکم میاره!
    بعد 3ماه فک کنم شکمش رفت عقب

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    من حدود 2-3 سال پیش به مدت 3-4 ماه هر روز (مرتب) دراز نشست می رفتم، ولی متاسفانه هیچ تاثیر قابل ملاحظه ای ندیدم. البته من به هیچ وجه اضافه وزن نداشتم، فقط دوست دارم شکمم حالت افتاده نداشته باشه.نمی گم خیلی عضله ای باشه، فقط صاف باشه.حالا سوالم اینه:
    دراز و نشست فقط برای از بین بردن چربی های اضافی شکم هستش؟ یا به عضله ای شدن شکم هم کمک می کنه؟ اگه کمک می کنه، پس چرا هیچ تاثیری روی من نداشت؟
    من روزی 3 مرتبه این کار رو انجام می دادم که از اوایل ماه دوم به هر دفعه 100 بار رسونده بودمش. یعنی روزی 300 بار. حتی اواخرش خورد به ماه رمضان، که قبل از افطار هم ورزش می کردم. ولی شکمم همون بود که قبلش بود.
    همچنین یه مدت شام شب رو هم قطع کردم، یعنی فقط صبحانه و نهار می خوردم. البته من تا حد زیادی خورده خوارم، یعنی از صبح تا شب، بین وعده های غذایی خیلی به یخچال سر می زنم.
    اون موقع که ورزش می کردم قدم 180 بود و زنم 70، الآن هم که 2-3 سال گذشته فقط وزنم اومده رو 74.
    حالا به نظر شما راهی هست که من شکمم رو به حالتی که دوست دارم در بیارم؟ توتال کور می تونه کمکم کنه؟ اصلا عجیب نیست که بعد از اون همه ورزش هیچ نتیجه ای نگرفتم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •