تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 127 از 127

نام تاپيک: مشاوره درباره خرید و استفاده از ابزارالات ورزشی

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام دوستانيه تردميل مكانيكي دارم شبيه اين:متاسفانه مكشلي كه داره اينه كه خيلي تسمه اي كه روش راه مي رم با سطح زيرين استطحكاك داره و بهم فشار زيادي مي ياره! زير تسمه روغن چرخ هم زدم فايده نداره و چون زير تسمه يكم حالت نخي داره روغن رو جذب مي كنه و باز سخت مي شه!
    حتي تسمه رو با پيچ هاي تنظيم شل يا سفت كردم فايده نداشت و اصطحكاكش با سطح زيرين زياده!به نظرتون چي كار كنم ؟ زيرش گريس بزنم ؟ از يه فروشنده لوازم ورزشي پرسيدم اونم گفت روغن چرخ بزن و گريس نزن!دوستان اگه تجربه اي دارم ممنون مي شم بگن.تردمی مكانيكي هست و برقي نيست.
    سلام
    بهتون فشار میاره یعنی چی ؟ یعنی تردمیل بدون موتور هست و با نیروی پای شما میچرخه ؟
    اگر موتور دار هست , گیریس بزنین بعدش خود تسمه مشکل پیدا نمیکنه موقع چرخیدن ؟
    متظورم اینه که موتوری که تسمه رو میچرخونه چطوری میچرخوندش ؟ اگر با اصطحکاک میچرخوندش پس چرب شدنِ تسمه باعث درجا زدنش میشه درست مثل گیریس زدن به تسمه ی کولر یا دینام ماشین
    اما اگر لبه ی تسمه دنده دنده هست و موتور در چرخوندنش مشکلی نداره پس گیریس زدن مشکلی پیش نمیاره
    اگر بدون موتور هست , چیزی که زیر تسمه هست رو هم میتونین با یک چیزی که اصطحکاک کمتری با تسمه داشته باشه بپوشونید مثل ورق استیل یا آهن گالوانیزه (مثل کانال کولر آبی) یا فورمیکای براق و گیریس مالی هم بشه دیگه نرم نرم میشه
    روغن چرخ خیلی آبکی هست و زود هم پخش میشه به همه جای دستگاه و همه جاش چرب و چیلی میشه اما گیریس مخصوص بلبرینگ روان نمیشه و پخش نمیشه و ماندگاریش خیلی زیاده و چرب کنندگیش هم چندین برابر روغن هست

2. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

سلام
    بهتون فشار میاره یعنی چی ؟ یعنی تردمیل بدون موتور هست و با نیروی پای شما میچرخه ؟
    اگر موتور دار هست , گیریس بزنین بعدش خود تسمه مشکل پیدا نمیکنه موقع چرخیدن ؟
    متظورم اینه که موتوری که تسمه رو میچرخونه چطوری میچرخوندش ؟ اگر با اصطحکاک میچرخوندش پس چرب شدنِ تسمه باعث درجا زدنش میشه درست مثل گیریس زدن به تسمه ی کولر یا دینام ماشین
    اما اگر لبه ی تسمه دنده دنده هست و موتور در چرخوندنش مشکلی نداره پس گیریس زدن مشکلی پیش نمیاره
    اگر بدون موتور هست , چیزی که زیر تسمه هست رو هم میتونین با یک چیزی که اصطحکاک کمتری با تسمه داشته باشه بپوشونید مثل ورق استیل یا آهن گالوانیزه (مثل کانال کولر آبی) یا فورمیکای براق و گیریس مالی هم بشه دیگه نرم نرم میشه
    روغن چرخ خیلی آبکی هست و زود هم پخش میشه به همه جای دستگاه و همه جاش چرب و چیلی میشه اما گیریس مخصوص بلبرینگ روان نمیشه و پخش نمیشه و ماندگاریش خیلی زیاده و چرب کنندگیش هم چندین برابر روغن هست
    سلام جناب آسماني.
    بله بدون موتور هست و بايد با پا روش فشار بياري و با شيبي كه داره تسمه شروع به حركت مي كنه! زير تسمه يه صفحه شبيه همين mdf 16 ميل هست كه خيلي صاف و شيشه ايه. مشكل اينجاس كه زير تسمه حالت نخي و تا حدودي پرزي داره و روغن بزني جذب شده و باز همين مشكل پيش ميب ياد، ولي روي تسمه همونطوري كه مي بينيد حالا پلاستيكي داره.
    با كفش تا حدودي فشار به پا كمتر مي شه و استحكاك رو كمتر متوجه مي شي ولي خوب بازم خوب نمي شه كه آدم راحت راه بره !دوست ندارم زياد رو مفاصل زانو فشار بياد(گفتن رو مفاصل زانو نبايد فشار بياد وگرنه در دراز مدت مشكل سازه مي شه برا شخص)
    استفاده از ورق گالوانيزه هم فك كنم تجربه خوبي باشه ولي قيمت ورق ها خيلي زياده. راحت متري 70 هزار تومان مي شه!!!
    اگه گريس هم بزنيم زير تسمه در چند مدت كه گردو خاك زيرش مي شينه ممكنه استحكاك خيلي بالا بره و نشه باهاش كار كرد!

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام جناب آسماني.بله بدون موتور هست و بايد با پا روش فشار بياري و با شيبي كه داره تسمه شروع به حركت مي كنه! زير تسمه يه صفحه شبيه همين mdf 16 ميل هست كه خيلي صاف و شيشه ايه. مشكل اينجاس كه زير تسمه حالت نخي و تا حدودي پرزي داره و روغن بزني جذب شده و باز همين مشكل پيش ميب ياد، ولي روي تسمه همونطوري كه مي بينيد حالا پلاستيكي داره.با كفش تا حدودي فشار به پا كمتر مي شه و استحكاك رو كمتر متوجه مي شي ولي خوب بازم خوب نمي شه كه آدم راحت راه بره !دوست ندارم زياد رو مفاصل زانو فشار بياد(گفتن رو مفاصل زانو نبايد فشار بياد وگرنه در دراز مدت مشكل سازه مي شه برا شخص)استفاده از ورق گالوانيزه هم فك كنم تجربه خوبي باشه ولي قيمت ورق ها خيلي زياده. راحت متري 70 هزار تومان مي شه!!!اگه گريس هم بزنيم زير تسمه در چند مدت كه گردو خاك زيرش مي شينه ممكنه استحكاك خيلي بالا بره و نشه باهاش كار كرد!
    سلام
    آها , حالا متوجه شدم . پس تسمه روی یک سطح صاف و صیقلی حرکت میکنه اما جنس داخلِ خودِ تسمه پارچه مانند هست
    با این حساب موضوع نصب فورمیکا و ورق گالوانیزه منتفی هست
    بهترین راه حل همون گیریسمالیِ MDF هست
    مشکل گرد و خاک هم قابل حل هست
    کافیه بعد از استفاده بذاریتش توی یک کیسه زباله ی بزرگ تا خاک نشینه روش
    یعنی پشتش رو از زمین بلند کنین و کیسه رو بکشین روش تا بیاد کنار دسته
    اگر دسته میخوابه دیگه آسونتر میشه

پلاستیک فروشیها کیسه های بزرگ دارند که کیلوئی مبفروشند
    میتونین یکی بخرین . سایز 120 در 80 یا همین حدودها
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 22-05-2015 at 19:47.

5. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض کفش مناسب برای پیاده روی طولانی

با سلام خدمت دوستان
    عرضم به خدمت شما عزیزان که پارسال که برای پیاده روی سه روزه ای رفته بودم حسابی پاهام اذیت شد چون کفش معمولی داشتم و بعدش هم یه دمپایی از بین مسیر خریدم که جنسش خوب نبود و من هم اصلا عادت به پیاده روی ندارم و همش روی موتور هستم. لذا تصمیم گرفتم امسال برای پیاده روی از چند ماه قبل آماده بشم تا مشکلی برام پیش نیاد. حالا غیر از تمرین های مناسب برای پیاده روی مشکلی که باهاش مواجه هستم خرید کفش مناسب برای پیاده روی هست. ازونجایی که پای راستم یه مقدار مشکل داره و نمیتونه فشار زیادی رو تحمل کنه مجبورم کفش مناسبی بگیرم که برای واکینگ طولانی مناسب باشه. حالا خواستم از دوستای خودم نظر بگیرم و ببینم کسی در این مورد پیشنهادی یا تجربه ای داره یا خیر.

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

آقا من برای خونه تردمیل خانگی میخوام بخرم. نزدیک 3 یا 4 نفر ازش استفاده خواهند که بیشترین وزن شاید از 100 کیلو بالا نزنه.
    اینترنت رو گشتم و اکثر مقالات از پارامترهای انتخاب مثل قدرت موتور، صدا، ضربه گیر و غیره و ذلک صحبت کرده بودن ولی انقدر مارک وبرند زیاده که من عملا گیج شدم.

از شما خواهشمندم یه برند و مدل بابا ننه دار معرفی کنین .
    بودجه هم تا سقف 2 تومن یا کمی بالاتر هست.

خیلی ممنونم

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

آقا من برای خونه تردمیل خانگی میخوام بخرم. نزدیک 3 یا 4 نفر ازش استفاده خواهند که بیشترین وزن شاید از 100 کیلو بالا نزنه.
    اینترنت رو گشتم و اکثر مقالات از پارامترهای انتخاب مثل قدرت موتور، صدا، ضربه گیر و غیره و ذلک صحبت کرده بودن ولی انقدر مارک وبرند زیاده که من عملا گیج شدم.

از شما خواهشمندم یه برند و مدل بابا ننه دار معرفی کنین .
    بودجه هم تا سقف 2 تومن یا کمی بالاتر هست.

خیلی ممنونم

داره خودمونی میشه m.reza7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    kermanshah

پيش فرض

سلام لطفا یه برند خوب تردمیل با امکانات شیب برقی و سرعت مناسب برای کاهش وزن , وزن خودم 80 نمیدونم 100 کیلو بگیرم یا 110 به خاطر قدرتش . یه چیز مثل تردمیل باشگاهی میخوام حدود 2 تومن تا یکم بالا تر ساده باشه دمبل مسگری ویبراتور خودم دارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •