تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 37

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر در مورد ساخت ا FM Transmitter ا با ورودی 3.5 میلیمتری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اگه برات مقدوره...نقشش رو بزار...
    بازم اگه میتونی یه آموزش واسه ساختنش بزار...
    ممنون.
    بردشو که من گذاشته بودم ! ( نام کاربریمو بگم دوباره بن میشم ، شرمنده یونس جان )

یدونه عید ساختم ، واقعا کیفیتش در حد افغانستان بود ، ولی یه برد خفن پیدا کردم ، خیلی سخته یکمم بزرگه ولی کار میده ، برد 12 ولت بود و استریو تقریبا هم کوچیک بود متوسط رژیمی حدود 8 در 12 ! ولی واقعا ردیف ...

منتها گم کردم : دی بتوی گوگل سرچ کنین FM transmitter board یه چیزایی یافت میشه

اونی که من ساختم یکم با این فرق داشت ، مقدار مقاومت ها و غیره رو اگه بخواین میزارم ... ولی کار نمیده

2. 2 کاربر از Number1.BoY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

بردشو که من گذاشته بودم ! ( نام کاربریمو بگم دوباره بن میشم ، شرمنده یونس جان )

یدونه عید ساختم ، واقعا کیفیتش در حد افغانستان بود ، ولی یه برد خفن پیدا کردم ، خیلی سخته یکمم بزرگه ولی کار میده ، برد 12 ولت بود و استریو تقریبا هم کوچیک بود متوسط رژیمی حدود 8 در 12 ! ولی واقعا ردیف ...

منتها گم کردم : دی بتوی گوگل سرچ کنین FM transmitter board یه چیزایی یافت میشه

اونی که من ساختم یکم با این فرق داشت ، مقدار مقاومت ها و غیره رو اگه بخواین میزارم ... ولی کار نمیده

اااااا : دي ابراهیم تويي؟

سلام

بابا یه تاپیک بزن...براش آموزش بزار...به خدا استقبال میشه ها...!! نظرت چیه؟
    واسه منی که از الکترونیک سر در نمیارم...فقط نقشه کافی نیست...

شاد باشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه goldenmasoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

اگه برات مقدوره...نقشش رو بزار...
    بازم اگه میتونی یه آموزش واسه ساختنش بزار...
    ممنون.
    بفرما یونس جان.کمتر از یک بند انگشت با هزینه حدود 1000 تومان و کیفیت بسیار خوب و برد 300متر.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. 2 کاربر از goldenmasoud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

بفرما یونس جان.کمتر از یک بند انگشت با هزینه حدود 1000 تومان و کیفیت بسیار خوب و برد 300متر.
    کد:
    اونجا عضويت ميخواد...! اگه ميشه با ذكر منبع يه آموزش بزار...
    ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اااااا : دي ابراهیم تويي؟

سلام

بابا یه تاپیک بزن...براش آموزش بزار...به خدا استقبال میشه ها...!! نظرت چیه؟
    واسه منی که از الکترونیک سر در نمیارم...فقط نقشه کافی نیست...

شاد باشی
    ای ! ازون اول تیز هوش بودیا ! : ) دمت گرم .

چشم ، ببین تو قسمت گرایش های برق کسی قبلا گذاشته یا نه ، اگر نبود میزارم ، ولی کار نمیده یونس جون ...

ممنون ، موفق باشی رفیق

8. این کاربر از Number1.BoY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

نمیشه ازبین بردش آخه قرمزی رو محیط میوفته
    دوست من ، این چرغی که میبینی توی همه ی دوربینهای دیجیتال هست ، و کارش هم کمک به گوشی برای فوکوس بهتره که توی عکس هیچ تاثیری نداره ، و موقع فیلم برداری هم نور خیلی کمی میده و فقط در حد هشداره یعنی دوربین در حال کاره ، همین . اگر از کارش بندازی تو عکس برداری در شب به مشکل میخوری ولی پچ برای خاموش کردنش هست ، هر جوری میلته .

----

یونس جون پیدا کردم :

fm transmitter

کد:
    am :
    کد:

بهترینش اینه که هم میشه کوچیک ساختتش هم بردش زیاده ، فقط میگم این دست سازا یه مشکل بزرگ دارن ، کیفیت انتقال صداشون خوب نیست یعنی تفکیک زیر و بم ندارن و ...

:

کد:
    اگر خواستی درست کنی بگو ، محل فروش قطعات الکترونیکی هم جمهوری بعد پل حافظ .

موفق باشی : )

10. این کاربر از Number1.BoY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه goldenmasoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بفرما.این نقشه رو حالا پیدا کردم.
    اینو قبلا خودم ساختم و کار میکنه.به جای اون میکروفون هم باید یه سیم که سرش پورت 3.5 هست وصل کنی.ولی تغذیش حدود 6 تا 12 ولته.
    با یه باتری 9v کتابی راه میفته.

این هم لینک دانلود دیتاشیت ترانزیستور:
    کد:
    اگه سر در نیوردی بگو تا توضیح بدم.
    این روزا نمیتونم خیلی بیام فروم.1ماهه دیگه کنکور دارم.
    ولی تا جایی که بتونم کمکت میکنم.

12. این کاربر از goldenmasoud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

یه چند تا اصلاحیه به پستای قبلیم بزنم : ( برای من دکمه ویرایش نداره : دی !)

چشم ، ببین تو قسمت گرایش های برق کسی قبلا گذاشته یا نه ، اگر نبود میزارم ، ولی کار نمیده یونس جون ...
    چشم ببینم ...

این چرغی که میبینی
    چراغ

اگر خواستی درست کنی بگو ، محل فروش قطعات الکترونیکی هم جمهوری بعد پل حافظ .
    من همه جوره در خدمتم ، اگر پایه ای ، اولین قدم تهیه ی اون لوازمیه که زده ، رو کاغذ بنویس ببر بده یکی از مغازه های جمهوری برات جمعش میکنه . ( از بعضیاش محض احتیاط 2 تا بخر مثلا ترانزیستور ) . فقط من میترسم که چون میخوایم فشردش کنیم به خش خش بیافته !!! قیمت کل اینا هم سر جمع فک نکنم بیشتر از 700 تا تک تومن بشه ( شاید خیلی کمتر تازه اگر باتری نور هم بگیری میشه 500 ، ولی شاید بتونیم از باتری گوشی استفاده کنیما ؟! )

--

یه سوال ، من گوشیمو یه 20 روزی داده بودم دست یکی ، کانتکتاشو زیاد کرد حدود 300 ، ازون موقع این قسمت voice comm. گوشی از کار افتاده ، یعنی وقتی صحبت میکنم ، گوشی بعد از 10 ثانیه ریست میشه ، کانتکتاشو پاک کردم شد حدود 60 تا ولی بازم ریست میشه ، راهی نداره که بدون مستر ریست این ویس کام ها رو ریست کنیم ؟

14. این کاربر از Number1.BoY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

سلام
    ممنون از دوستان

فقط میگم این دست سازا یه مشکل بزرگ دارن ، کیفیت انتقال صداشون خوب نیست یعنی تفکیک زیر و بم ندارن و ...
    من همه جوره در خدمتم ، اگر پایه ای ، اولین قدم تهیه ی اون لوازمیه که زده ، رو کاغذ بنویس ببر بده یکی از مغازه های جمهوری برات جمعش میکنه . ( از بعضیاش محض احتیاط 2 تا بخر مثلا ترانزیستور ) . فقط من میترسم که چون میخوایم فشردش کنیم به خش خش بیافته !!! قیمت کل اینا هم سر جمع فک نکنم بیشتر از 700 تا تک تومن بشه ( شاید خیلی کمتر تازه اگر باتری نور هم بگیری میشه 500 ، ولی شاید بتونیم از باتری گوشی استفاده کنیما ؟! )
    خب اینکه خیلی زاقارته...!!! راهی نداره؟ برد بهتر؟ قطعه بیشتر؟ خرجش بره بالا مشکلی نداره ها...فقط کار بده...

به نظر من اگه دنبال کیفیتی بهتره بری یه امادشو بخری فکرکنم نهایتا تا 15 تومن بتونی پیدا کنی
    منظورت از آماده چیه علی؟ عکس ازش داری؟ اندازش چقدره؟ بردش؟ موجش؟ عمرش؟ (: دی) اگه خوب باشه و ابراهیم تایید کنه همینو میگیرم خو...!

شاد باشید

16. این کاربر از Legend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب اینکه خیلی زاقارته...!!! راهی نداره؟ برد بهتر؟ قطعه بیشتر؟ خرجش بره بالا مشکلی نداره ها...فقط کار بده...
    رفیق یه پیشنهاد دارم ، میگم یدونه ازین فندکیا بخریم ، بعد بازش کنیم ، بردش که حتما خیلی کوچیکه ، یو اس بیشم که نیاز نداریم بر میداریم ، صفحشم بدردمون نمیخوره ، اگر میخوره صفحشم میزاریم فک کنم آخرش بتونیم توی یه جعبه ی 3*3*1.5 جاش بدیم ، باتریشم که کاری نداره با یه کتابی یا یدونه ازین باتریهای دزدگیر هست کوچولو ها ( اگر از دومی بزاریم تو خود جعبش جا میشه ، فقط بباید هر هفته عوض بشه یا شارژیش کنیم ) حل میشه ، نظرت چیه ؟ فقط باید یه بازشدشو ببینم وضع توش چجوره ... بگردم ببینم تو گوگل عکس باز شدش هست یا نه .

این روش تبدیل جواب میده ها ، من خودم تاحالا دو تا اسپیکر دو تیکه خریدم کردمشون یه تیکه توی یه جعبه 20*10*15 با باتری به عنوان اسپیکر n70 استفاده میکردم و اونیکیو دادم رفت !
    -
    نمیدونم چه جوری منع 2 هفته ایم شد یه هفته
    Last edited by e.khafan!; 24-06-2009 at 10:06.

18. این کاربر از e.khafan! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •