تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 89 از 89 اولاول ... 39798586878889
نمايش نتايج 881 به 887 از 887

نام تاپيک: تمامی مسائل و مباحث مربوط به هـک کنسول Xbox 360 (فقط اینجا)

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوست عزیز ببخشید مزاحم شدم من یه ایک باکس 360 اسلیم 4 گیگ دارم کپی خوره
    موقع اجرای بازی هنگ میکنه بعضی وقتا تا ده دقیقه و بعضی وقتا هم نیم ساعت و نمیشه هیچ کاری انجام داد باید کنسول رو خاموش کرد
    شما میدونید مشکل از چی میتونه باشه ؟؟؟؟ ممنون

- - - Updated - - -

دوست عزیز ببخشید مزاحم شدم من یه ایک باکس 360 اسلیم 4 گیگ دارم کپی خوره
    موقع اجرای بازی هنگ میکنه بعضی وقتا تا ده دقیقه و بعضی وقتا هم نیم ساعت و نمیشه هیچ کاری انجام داد باید کنسول رو خاموش کرد
    شما میدونید مشکل از چی میتونه باشه ؟؟؟؟ ممنون

پروفشنال IOG's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ??!! Liberty City

14 XBOX 360 Slim

دوستان من ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم کپی خور دارم. همیشه موقع روشن شدن پیغام میده که آپدیت بشه سیستم. موقع اجرای Fifa 16 هم پیغام میده که واسه اجرای بازی باید آپدیت شه و وقتی no میزنم بازی اجرا نمیشه. حالا میخام بدونم همینطوری آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ یا باید از روش دیگه ای استفاده کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض XBOX 360 Slim

دوستان سلام
    مشکل توی درایو xbox 360 slim دارم ممنون میشم اگر کسی از دوستان بتونه راهنمایی کنه.
    دستگاه با سال ساخت 2011/05 مادربورد trinity. درایو lite-on .
    دادم برای آپدیت LT3 ، بعد از مدتی درایوش کار نمیکنه.
    میخوام درایو رو کامل عوض کنم بطوریکه کپی خور باشه. ظاهرا یا باید از درایو فلت استفاده کنم یا ی درایو نو اسلیم بگیرم قطعاتشو عوض کنم؟ راهی دیگه ای هست؟
    لطفا اگر جای مطمئنی سراغ دارید بفرمایین چون قبلا دادم بیرون فقط خراب ترش کردن

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

سلام. دوستان هزینه جیتگ 360 مدل فت چقدر میشه حدودا؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام
    من یه ایکس باکس آرکید دارم که با فلش به آخرین نسخه آپدیتش کردم ولی بعد از آپدیت هیچ بازی رو اجرا نمی کنه سال تولیدش 2009 هست قبلا 5 تا بازی که داشتم رو اجرا می کرد یه بازی pes202 گرفتم درخواست آپدیت کرد که بعد از اون دیگه نه بازی های قبل رو اجرا می کنه و نه بازی جدید رو لطفا راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام
    من یه ایکس باکس آرکید دارم که با فلش به آخرین نسخه آپدیتش کردم ولی بعد از آپدیت هیچ بازی رو اجرا نمی کنه سال تولیدش 2009 هست قبلا 5 تا بازی که داشتم رو اجرا می کرد یه بازی pes2020 گرفتم درخواست آپدیت کرد که بعد از اون دیگه نه بازی های قبل رو اجرا می کنه و نه بازی جدید رو لطفا راهنمایی کنید

کاربر فعال انجمن کنسول aha2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    In Games

پيش فرض

سلام
    من یه ایکس باکس آرکید دارم که با فلش به آخرین نسخه آپدیتش کردم ولی بعد از آپدیت هیچ بازی رو اجرا نمی کنه سال تولیدش 2009 هست قبلا 5 تا بازی که داشتم رو اجرا می کرد یه بازی pes2020 گرفتم درخواست آپدیت کرد که بعد از اون دیگه نه بازی های قبل رو اجرا می کنه و نه بازی جدید رو لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز.کنسولت قبلا کپی خور شده بود؟اگه نه و اوریجینال بوده بازیهاییکه تو بازار ایران هست همه کپی هستند بخاطر همین اجرا نمیشه.اگه کپی خور بوده باید بدونی چه نوع کپی خوری بوده(جیتگ یا lt3) اگه جیتگ بوده شما نباید به هیچ وجه آنلاین میشدی و اگه lt3 بوده نباید مشکلی باشه و باید دیسک از جای معتبر بخری

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •