تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 85 از 89 اولاول ... 3575818283848586878889 آخرآخر
نمايش نتايج 841 به 850 از 887

نام تاپيک: تمامی مسائل و مباحث مربوط به هـک کنسول Xbox 360 (فقط اینجا)

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhd1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

اینو که نفهمیدم ولی
    من بازی رو که تبدیل به گاد میکنم اول فلش رو با 360 کانفیگ میکنم و بعد با horizon بازی رو میریزم رو فلش و در نهایت move میکنم به هارد 360
    میشه توضیح بدی؟ پوشه گاد رو درگ کنم تو محیط horizon ؟

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما فلش رو کانفیگ میکنی بعد که زدی به پی سی horizon رو باز میکنی
    برنامه فلش رو میشناسه بعد ...
    با مثال توضیح میدم
    الان این آدرس یه بازی گاد هست تو سیستم من
    F:\games\C&C 3 Tiberium Wars\4541080E\00007000\575F178A654A395DD9B5.data
    اگه برم به این آدرس
    F:\games\C&C 3 Tiberium Wars\4541080E\00007000
    یعنی یه فولدر قبل از فولدری که فایلهای بازی اونجاست یه تک فایل دارم : 575F178A654A395DD9B5

خوب حالا من تو horizon این فایل رو با درگ&دراپ یا گزینه ای که خودش داره (inject file) میریزم تو فلش و بعد بازی کپی میشه تو فلش
    اکثرا که ایمیچ رو به گاد تبدیل میکنم همچین حالتی پیش میاد یعنی فایلهای بازی میره تو اون فولدر آخری و یه تک فایل به اسم فولدر قبلش میمونه که همون رو انتقال بدی کل فایلهای بازی میره
    اگر هم این طوری نبود شما برو تو پوشه ای که فایلها هست و اولین فایل رو بریز رو فلش
    بعدش که میزنی به کنسول و وقتی شناخت میری تو فلشت و بازی رو move میکنی (برای من کپی نمیشه حالا شاید برای شما شد) رو هارد و بدون نیاز به دیسک یا فلش بازی اجرا میشه

3. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا من جای دیگه ای پیدا نکردم برای سوالم . قسمت سوالات عمومی هم بسته شده !!
    سوال من اینه : بازی کرایسیس 3 رو تا پریشب بدون مشکل بازی کردم . دیشب کنسول رو باروشن کردم سی دی بازی هم همیشه تو کنسول هست ، اما موقعی که اومدم بازی کنم همش پیغام میداد دیسک کثیفه یا مشکل داره . دیسک رو تمیز کن یا کنسول رو ریستارت کن . چند بار اینکارو کردم بلاخره رفت تو بازی . تا امروز که همون اتفاق بازم افتاد ولی دیگه تو بازی نمیره !!
    قبل از اینکه تو بازی بره هم باید طبق گفته دوستان موزیک رو پلی میکردم که همیشه اینکارو میکنم ولی امشب با وجود موزیک هم نرفت دیگه !!!!!!!!!!!!! بقیه بازیها این مشکل رو ندارن !
    ایراد از کجاست ؟؟؟؟
    دستگاه رو که بیشتر از یک ساله دادم ال تی 3 ریختن .
    بازیهای دیگه رو امتحان کردم مشکلی نداشت !
    با آپدیت داشبورد درست میشه ؟؟؟؟
    ظاهر سی دی که نسبت به دوروز قبل فرقی نکرده ! پس مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Last edited by panther99; 14-10-2013 at 00:51.

کاربر فعال انجمن کنسول aha2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    In Games

پيش فرض

آقا من جای دیگه ای پیدا نکردم برای سوالم . قسمت سوالات عمومی هم بسته شده !!
    سوال من اینه : بازی کرایسیس 3 رو تا پریشب بدون مشکل بازی کردم . دیشب کنسول رو باروشن کردم سی دی بازی هم همیشه تو کنسول هست ، اما موقعی که اومدم بازی کنم همش پیغام میداد دیسک کثیفه یا مشکل داره . دیسک رو تمیز کن یا کنسول رو ریستارت کن . چند بار اینکارو کردم بلاخره رفت تو بازی . تا امروز که همون اتفاق بازم افتاد ولی دیگه تو بازی نمیره !!
    قبل از اینکه تو بازی بره هم باید طبق گفته دوستان موزیک رو پلی میکردم که همیشه اینکارو میکنم ولی امشب با وجود موزیک هم نرفت دیگه !!!!!!!!!!!!! بقیه بازیها این مشکل رو ندارن !
    ایراد از کجاست ؟؟؟؟
    دستگاه رو که بیشتر از یک ساله دادم ال تی 3 ریختن .
    بازیهای دیگه رو امتحان کردم مشکلی نداشت !
    با آپدیت داشبورد درست میشه ؟؟؟؟
    ظاهر سی دی که نسبت به دوروز قبل فرقی نکرده ! پس مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    salam عزیز
    گویا یه همچین مشکلی هم با بازی farcry 2 داشتی.نه؟
    احتمالا دیسکهایی که تهیه میکنی نامرغوبن-یا اینکه لنز دستگاهت داره خراب میشه

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آخه بازی میکنم و روی بعضی از بازیه مثل همین crysis 3 اونم بعد از چند مرحله و الان که دیگه آخرای بازی رسیده این مشکل پیش اومده !!!!!!!!farcry هم از نوع رایت بازی بوده ظاهرا . اما مشکل این واقعا برام عجیبه !!!!

داره خودمونی میشه hamidana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Birjinia

پيش فرض

یه Xbox fat 250 jasper داره که -- Jtag کرده گویا از سر مجبوری و دستگاش به هیچ صراطی مستقیم نبوده...از اولش که مشکل عمومی Jtag دیر Boot شدن هستش رو داشت و دستگاش بعد مدت 2-3 دقیقه روشن میشد...اما ظاهرا امشب از ساعت 8 روشن کرده و بالا نمیاد تا اندازه ای که دستگاش خودبخود خاموش میشه....زیادم استفاده نمیکنه شاید هفته ای سر جمع 7ساعت...اگر کسی چیزی میدونه لطفا دریغ نکنید تا مشکل این دوستمون حل بشه...با تشکر از همگی

داره خودمونی میشه hamidana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Birjinia

پيش فرض

یه Xbox fat 250 jasper داره که -- Jtag کرده گویا از سر مجبوری و دستگاش به هیچ صراطی مستقیم نبوده...از اولش که مشکل عمومی Jtag دیر Boot شدن هستش رو داشت و دستگاش بعد مدت 2-3 دقیقه روشن میشد...اما ظاهرا امشب از ساعت 8 روشن کرده و بالا نمیاد تا اندازه ای که دستگاش خودبخود خاموش میشه....زیادم استفاده نمیکنه شاید هفته ای سر جمع 7ساعت...اگر کسی چیزی میدونه لطفا دریغ نکنید تا مشکل این دوستمون حل بشه...با تشکر از همگی
    یکی نیست جواب جواب منو بده

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

از اساتید یکی میتونه فرق بین lt3 و jtag رو کامل توضیح بده؟
    اگر lt3 باشه دستگاه ، نمیشه بازی ها رو روی هاردش نصب کرد؟ حتما بازی باید نوع خاصی باشه که کار کنه ؟ و ...
    من از یه جای معتبر میخوام بخرم اما فقط lt3 داره . برای همین میخوام بدونم از همون بگیرم یا برم از جای دیگه Jtag بگیرم.
    لطفا یه راهنمایی کنید ممنونتون میشم.

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

از اساتید یکی میتونه فرق بین lt3 و jtag رو کامل توضیح بده؟
    اگر lt3 باشه دستگاه ، نمیشه بازی ها رو روی هاردش نصب کرد؟ حتما بازی باید نوع خاصی باشه که کار کنه ؟ و ...
    من از یه جای معتبر میخوام بخرم اما فقط lt3 داره . برای همین میخوام بدونم از همون بگیرم یا برم از جای دیگه Jtag بگیرم.
    لطفا یه راهنمایی کنید ممنونتون میشم.
    Jtag در حقیقت نه دستکاری فرمور درایو بلکه دستکاری سیستم عامل خود کنسول هست + یک سری دستکاری های سخت افزاری که باعث میشه سیستم امنیتی کنسول دور زده بشه و شخص بتونه برنامه های ساین نشده رو روی کنسولش اجرا کنه .
    Lt3 ولی داستانش فرق میکنه و خود کنسول و سیستم عاملش دستکاری نمیشه بلکه فقط و فقط فرمور درایو کنسول عوض میشه تا هر دیسکی رو به جای دیسک اورجینال به خورد کنسول بده .
    برای همینه که شما با Lt3 میتونید آنلاین شید ولی با Jtag نه .
    اگر آنلاین بازی کردن براتون مهمه بدون شک Lt3 باید باشه کنسول ولی اگر نه میخواید از این برنامه های چیت و HomeBrew و ... روی کنسول اجرا کنید و بخشهای آنلاین کنسول براتون مهم نیستند Jtag .
    از اونجایی که هر دوتاش برای من مهم هستند من یک کنسول قدیمی Jtag شده دارم و یک کنسول دستکاری نشده با بازی های اوریج .

11. 4 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام.
    میخوام یه ایکس باکس 250 گیگ بخرم ولی اینقدر تو این چند روز هرکسی بهم رسید یه چیزی گفت دارم دیگه پشیمون میشم! یکی میگه LT یکی میگه فقط j-tag موندم دیگه! کلی مارک درایو و برد و...
    توی lt وقتی بازی رو میخوای اجرا کنی چجوریه؟ یکی میگفت قبلش باید آهنگ پلی کنی و کلی ترفند/ آره؟ دردسر داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •