تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 89 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 887

نام تاپيک: تمامی مسائل و مباحث مربوط به هـک کنسول Xbox 360 (فقط اینجا)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

آقای terova کمک کن بد بخت شدم !!! به کمک شدیدت احتیاج دارم
    این آیدی منه pat.mat71

لطفا شما هم آیدیتو بزار تا از طریق یاهو باهات تماس داشته باشم و مشکلم رو بهت بگم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من درایوم lite_on هستش fw ver:74850c من با jungle flasher قبل از این که ازش backup بگیرم دکمه ی liteon erase رو زدم درایوم دیه نه آپدیت میشه نه... وقتی به کنسول وسلش میکنم یکی از چراقاش قرمز میشه و error E64 میده تورو خدا کمک کنید چیکارش کنم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با عرض سلام من هم مشکلم مثل pat.mat71 است ولی چراغ بعضی وقتها قرمز می شود چراغ وسط پشت سر هم چشمک می زند لطفاً راهنمایی کنید . با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با عرض سلام من هم مشکلم مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است ولی چراغ بعضی وقتها قرمز می شود و چراغ وسط آن پشت سر هم چشمک می زند لطفاً راهنمایی کنید . با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من درایوم lite_on هستش fw ver:74850c من با jungle flasher قبل از این که ازش backup بگیرم دکمه ی liteon erase رو زدم درایوم دیه نه آپدیت میشه نه... وقتی به کنسول وسلش میکنم یکی از چراقاش قرمز میشه و error E64 میده تورو خدا کمک کنید چیکارش کنم ؟
    اگه کنسولت هنوز مشکل داره با ایمیل من تماس بگیر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آموزش آپدیت درایو سامسونگ رو هم میشه بزارید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

جناب samgun اگه زحمتی نیست نحوه اپدیت فریمور Benq 1.5x به 1.61 رو هم اموزش بدید اخه تو سایت بازی سنتر موجوده اما فقط برای کاربران پریمیوم هست و من هم بدجوری لنگش هستم خواهشا این لطف رو در حق ما انجام بدید ممنون میشم اگه این کار رو بکنید

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

جناب samgun اگه زحمتی نیست نحوه اپدیت فریمور Benq 1.5x به 1.61 رو هم اموزش بدید اخه تو سایت بازی سنتر موجوده اما فقط برای کاربران پریمیوم هست و من هم بدجوری لنگش هستم خواهشا این لطف رو در حق ما انجام بدید ممنون میشم اگه این کار رو بکنید
    سلام

متاصفانه من به علت مشکلات شخصی فعلا هیچ گونه آموزشی رو نمیتونم قرار بدم.

ولی این آموزش توسط آقای محمد امین قرار داده شده.:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by SamGun; 05-12-2009 at 19:23.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام به محمد امين.... من درايوم lite-on هستش...با jungle flasher هم يكمي كا كردم...ميشه روش كپي خور كردن درايو منم ياد بدي؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایا اون اموزشی که تو پست دوم گذاشتین شامل تبدیل فریمور 1.5x به 1.61 میشه یا نه خواهشا کمک کنید یکی از دوستان لطف کنه و اموزش تبدیل فریمور Benq1.5x به 1.61 رو توضیح بده اینترنت رو زیر و رو کردم اما این اموزش تنها در سایت ---------- هست که فقط برای اعضای Premium هست و دست ما از اون اموزش کوتاه هست خواهشا یکی از دوستان کمک کنه مطمئنا دوستانی هستن که روش تبدیل این فریمور رو بلد باشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •