تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 45

نام تاپيک: Dead To Rights: Retribution

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برام خیلی جالبه که یعنی cheap تر و low تر از مجموعه جام جم و به خصوص اون هفته نامه ضعیف و بی کلاس کلیک که اسم همچین برانامه ای رو به گند کشیده پیدا نمیشد برای نقد خوندن ؟
    یک سری ادم بی سواد که سرکردشون همون طاها رسولی هست که مطمن هستم فرق بین developer و publisher رو نمیدونن و کاملا هم مشخصه طبق چه اصولی شدن نویسنده ستون نقد بازی این هفته نامه ضعیف که اخبارش هم کاملا dated و بی ارزش هست , نشستن دست به نقد اثر هایی میزنن که مطمنا نه بازیش کردن نه اطلاعی از پیش زمینش دارن
    یادمه چند سال قبل که گاهی میخوندمش حتی به بازی های بزرگی مثل MGS و SH و GTA هم نقد های خنده دار و تخریبی وارد میکردن که بعضا داد میزد که از سر تعصب و برداشت شدیدا شخصی بوده چون همزمان این اثر ها تو سایت های معتبر نقد بازی ستوده شده بودن و Comment های به شدت مثبت گرفته بودن
    تا الان و سر این بازی

یک مساله دیگه هم من به خوبی تجربه کردم و دستم اومده pc gamer متعصب و دو اتیشه بودن این به اصطلاح اکیپ هست که خوب مطمنا مشخص میشه چرا همچین نقدی راجع به بازی قوی مثل DTR:R مینویسن
    کلا به امتیاز و نقد های مجلات این چنینی نمیشه زیاد حساب کرد.
    مثلا هفته نامه علم روز هم به بازی 7.5 از ده داده و خیلی هم تعریف کرده .

آخر فروم باز Hunter lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    PS3 FAN BOYS HOOD

پيش فرض

بابا این بدبخت رسولی نقد هاش که خوبه و کلی هم طرفدار داره ولی به شخصه با پای نقد های حرفه ای نیست !

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

برام خیلی جالبه که یعنی cheap تر و low تر از مجموعه جام جم و به خصوص اون هفته نامه ضعیف و بی کلاس کلیک که اسم همچین برانامه ای رو به گند کشیده پیدا نمیشد برای نقد خوندن ؟
    یک سری ادم بی سواد که سرکردشون همون طاها رسولی هست که مطمن هستم فرق بین developer و publisher رو نمیدونن و کاملا هم مشخصه طبق چه اصولی شدن نویسنده ستون نقد بازی این هفته نامه ضعیف که اخبارش هم کاملا dated و بی ارزش هست , نشستن دست به نقد اثر هایی میزنن که مطمنا نه بازیش کردن نه اطلاعی از پیش زمینش دارن
    البته اصلا نمی خواستم اینو بنویسم ولی فقط بخاطر جمله هایی که قرمز کردم مجبور شدم
    طه رو من از نزدیک می شناسم و دیدمش و باید بهت بگم که به عنوان یه گیمر حرفه ای که داشتیم بحث می کردیم شخصا بیشتر اوقات ترجیح می دادم سکوت اختیار کنم ! یعنی این آدم تمام بازی ها رو حفظه ! همه ی تیکه ها و قسمت های مهم و ... یعنی شما که خودت ادعای 17 سال گیمری داری بری پیش این باهاش بحث کنی رسما کم میاری اینو شک نکن ... منظورم اینه که اصلا فکر نکن این آدم بازی نکرده و اینا فک کنم تمام کنسولا رو داشته باشه !

4. 5 کاربر از ali_ranger22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

البته اصلا نمی خواستم اینو بنویسم ولی فقط بخاطر جمله هایی که قرمز کردم مجبور شدم
    طه رو من از نزدیک می شناسم و دیدمش و باید بهت بگم که به عنوان یه گیمر حرفه ای که داشتیم بحث می کردیم شخصا بیشتر اوقات ترجیح می دادم سکوت اختیار کنم ! یعنی این آدم تمام بازی ها رو حفظه ! همه ی تیکه ها و قسمت های مهم و ... یعنی شما که خودت ادعای 17 سال گیمری داری بری پیش این باهاش بحث کنی رسما کم میاری اینو شک نکن ... منظورم اینه که اصلا فکر نکن این آدم بازی نکرده و اینا فک کنم تمام کنسولا رو داشته باشه !
    علی جان منطور من شخص این اقا نبود اول جملم گفتم یک سری و فعلی که به کار بردم هم نمیدونن بود نه نمیدونه

خوب شاید شما برداشتت اینطوری بوده از صحبت با این اقا
    چون من که تو مطالبی که میریزن تو اون صفحه چیزی ندیدم جز تعصب و برداشت و سلیقه شخصی به جای نقد فنی بازی
    این رو نه تنها من ( کسی نیستم ) خیلی از کسانی که از منم طولانی تر Gamer بودن ک نه تو فروم میان نه ادعای نویسنده و نقاد بودن دارن هم قبول دارن

بگذریم چون تاپیک کلا منحرفید

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

یک سری ادم بی سواد که سرکردشون همون طاها رسولی هست
    این جمله واضحه دیگه

خوب شاید شما برداشتت اینطوری بوده از صحبت با این اقا
    چون من که تو مطالبی که میریزن تو اون صفحه چیزی ندیدم جز تعصب و برداشت و سلیقه شخصی به جای نقد فنی بازی
    بخاطر اینه که تو ایران گیمرا نقد تخصصی رو بررسی گرافیک بازی می دونن ! که مثلا افت فریم داره نداره چند فریم اجرا میشه موتورش چیه، شما برو نقد گیم اسپات که خودت هم قبول داری تخصصی ترین نقدا رو می نویسه بخون می بینی که فوقش دو پاراگراف واسه گرافیک می زاره و بقیش درباره ی گیم پلی هست ! نقد بازی یعنی سلیقه ی شخصی منتقد داش پدرام ! منی که بازی می کنم باید ببینم حال میده بهم یا نه از بازی لذت می برم یا نه بعد برم بگم گرافیک چیه و این حرفا ، موتور بازی هر کوفتی می خواد باشه چه ربطی به منی که می خوام بازی کنم داره ؟
    کلا این نوع تفکر رو نمیشه کاریش کرد هر کی نقد بازی رو یه چیزی می دونه دیگه

7. 5 کاربر از ali_ranger22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

این جمله واضحه دیگه

بخاطر اینه که تو ایران گیمرا نقد تخصصی رو بررسی گرافیک بازی می دونن ! که مثلا افت فریم داره نداره چند فریم اجرا میشه موتورش چیه، شما برو نقد گیم اسپات که خودت هم قبول داری تخصصی ترین نقدا رو می نویسه بخون می بینی که فوقش دو پاراگراف واسه گرافیک می زاره و بقیش درباره ی گیم پلی هست ! نقد بازی یعنی سلیقه ی شخصی منتقد داش پدرام ! منی که بازی می کنم باید ببینم حال میده بهم یا نه از بازی لذت می برم یا نه بعد برم بگم گرافیک چیه و این حرفا ، موتور بازی هر کوفتی می خواد باشه چه ربطی به منی که می خوام بازی کنم داره ؟
    شما یک نفر رو یک سری حساب میاری ؟

قبول دارم حرفات رو
    بحث هم همین جاست

ولی ایشون من یادمه از سال 83 به این سمت که اکثر نقد هاش رو میخوندنم و حتی ستون پاسخ به gamer ها حتی از بازی هایی که 9.5 یا 10 گرفته بودن ایراد هایی میگرفت که اکثریت قبول نداشتن و میشد غرور و تمسخر رو تو پاسخ هاشون دید

منم قبول دارم نقد یک چیز شخصی هست ولی نه تو کل فاکتور های بازی
    بازی چیز هایی داره که از نظر فنی و به اصطلاح production value کاملا مشخص هست
    و مهم نظرات اکثریت هست که از میانگین بدست میاد

کسی که یک تنه با موردی مخالفت میکنه که اکثریت قبولش کردن و اذعان کردن و اتفاقا نقطه برتری اون بازی محسوب میشه , نمیدونم والا ....

بگذریم داش علی
    اصلا ایشون اخر نقاد ها

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

شما منظورت چیز دیگه ای بود ولی کلا جملت مشکل داره از نظر معنایی !
    من نمی گم ایشون آخر نقاد هاست اتفاقا با بعضی از نقداش خودم هم حال نمی کنم اما اینکه بیایم بگیم طرف بی سواده واقعا بی انصافیه، حالا باز بیا بگو من منظورم این یارو نبود اگه نبود اصلا اسمشو نمی آوردی

بگذریم به قول خودت ..

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

.............
    Last edited by pedram_sad; 24-05-2010 at 20:40.

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این امتیازات پس الکین
    میانگین امتیاز بازی حدود 6 هستش.
    اینم یه نمونش که برای سایت IGN هست:

6.5:Presentation
    Graphics:5.5
    Sound:5.5
    Gameplay:6
    Lasting Appeal:6
    Overall: 6

نویسندگان این سایتم فکر کنم یک سری آدم بی سوادن

من نویسنده کلیک از اینش خوشم میاد که از همه پلتفرم ها و از همه سبکا نقد میذاره.تعصبی هم زیاد ندیدم مطلب بنویسه. شاید بعضی ها کلا بدبین هستن...
    منم شاید از بعضی نقداش خوشم نیاد ولی دیگه قبول ندارم که خیلی مبتدیه.

تو ایران اکثرا بازیی دوس دارن که بکش بکش باشه و با گرافیک بالا.
    خیلی ها شاید بازی هایی مثل Dragon age رو ندونن چیه. حتی بهشون بگی Dead To Rights: Retribution بهتره یا Dragon age بازی اولی رو انتخاب می کنن. که در این صورت هست که واقعا آدم اینجوری میشه شدید
    حداقل نویسنده کلیک این چیزارو دیگه می دونه چون همه سبکارو بازی می کنه. از نقداش معلومه.

12. 2 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

کلا یک سری فقط با بازی های به قول خودشون cheap , low حال می کنن مثل lost planet 2 و ....

14. 2 کاربر از m_kasaeei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •