تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 76 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 755

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید انواع دوچرخه

پروفشنال kalepoook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    من دیشب خواب دوچرخه دیدم،یه زمانی داشتم ولی از وقتی به دوستای ناباب برخورد کردم دیگه از ورزش دور شدم،خدا نصیب نکنه!
    دوچرخه هارو دیدم قیمت قبلیا که بالا بود،ولی این خوب بود قیمتشم مناسب هست،حالا شما هم خریدی بگو از کجا و چند!
    ممنون.

پروفشنال Luxe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    LuXe LaNd

پيش فرض

بابا خوش به حال شما مایه دارا.ما بابامون 5 سال پیش یه دوچرخه 85 تومن خرید برامون.تازه فکر کردیم گرونه انقدر سنگین بود مثله کمپرسی راه میرفت کلی پیر شدیم تا راه میرفت.
    این مارک ها ساخت کدوم کشوره وزنش چقدره.چرخ های عقب با دسته فنر داره؟تو تصویر واضح نیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ADEL_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ببخشيد كه دو پست پشت سر هم است ولي ا لآن يادم افتاد:

اين دوچرخه چه رنگ هايي به جز سبز دارد؟

من در اصفهان زندگي مي كنم و اگر امكان دارد يك فروشگاهي از اين مارك را دارد وكلن نمايندگي را به من آدرس بدهيد.
    بله رنگ هاي (سفيد و نارجي ) ، (سياه و سفيد ) و ( سبز و سفيد ) هم داره .

در اصفهان بايد خودتون پرس و جو كنيد . من زياد اصفهان نميرم .

لطفا اگر ميشود دليل ترمز ديسكي را بگوييد.
    ترمز ديسكي مخصوص افرادي هست كه به كنترل دوچرخه مخصوصا در سرازيري ها بسيار وارد هستند ، در سيستم ترمز ديسكي اگر شما اشتباه در سرازيري تند ترمز جلو را بكسيد ، مطمعن باشيد كه واژگون خواهيد شد .

البته گفتم كه ترمز فاريك اين دوچرخه ها تفاون چنداني با ترمز ديسكي نداره و خيلي قوي هست و وقتي ترمز ميگيريد بلافاصله دوچرخه ميايستد .

4. 3 کاربر از ADEL_r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    من دیشب خواب دوچرخه دیدم،یه زمانی داشتم ولی از وقتی به دوستای ناباب برخورد کردم دیگه از ورزش دور شدم،خدا نصیب نکنه!
    دوچرخه هارو دیدم قیمت قبلیا که بالا بود،ولی این خوب بود قیمتشم مناسب هست،حالا شما هم خریدی بگو از کجا و چند!
    ممنون.
    نمايندگي ها مريدا در بيشتر كلان شهرها وود داردن و قيمت هايي كه عرضه ميكنند تفاوت چنداني نداره ، من اين دوچرخه را نخريدم ولي يكي از دوستان بنده كه در اردبيل نمايندگي داشت اين دورچخه را 341 تومن وارد كرده بود و 360 تومن ميفروخت.

بابا خوش به حال شما مایه دارا.ما بابامون 5 سال پیش یه دوچرخه 85 تومن خرید برامون.تازه فکر کردیم گرونه انقدر سنگین بود مثله کمپرسی راه میرفت کلی پیر شدیم تا راه میرفت.
    این مارک ها ساخت کدوم کشوره وزنش چقدره.چرخ های عقب با دسته فنر داره؟تو تصویر واضح نیست.
    منظورتون از دسته فنر همون اسباب بازي هايي هستند كه به دورچرخه هاي 15 تومني وصل ميكنند تا خوشگل تر بشه ؟

در دوچرخه هاي حرفه اي فقط دوچرخه هاي سبك " دانهيل " هستند كه بين چرخ هاي عقب و تنه فنر ،‌اون هم واقعيش رو وصل ميكنند تا در پرش هاي بلند فشار مستقيم به تنه وارد نشه .

دورچره هاي مريدا تنه و لاستيك و فرمانشون ساخت كشورهاي تايوان و مالزي هستند و قطعاتشون هم اگر اورجينال شيمانو باشند بايد ساخت كشور ژاپن باشند .

وزن اينها كمه ، اين Merida Sub 20 وزنش بايد حدود 100-120 نيوتون باشه .

6. 3 کاربر از ADEL_r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

عادل جان دمت گرم! عجب اطلاعاتی درباره ی دچرخه دادی!

حالا برای بالا رفتن جو تاپیک، یکی از بهترین و گرون ترین دچرخه ها از نظر خودت رو معرفی کن...

داره خودمونی میشه Aryan-0311's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    .Net World

1

پس يعني اين SUB 20 :
    10 الي 12 كيلو گرم وزن دارد . راستي عادل جان من در اصفهان از هرجا مي پرسم مي گويند ((كنندل)) خوبه و به پول شما بهترين است .

يكي از دوستان كنندل مدل alpine خريده بود حالت اسپرت داشت و نقره اي رنگ بود . آيا مريدا در قيمت پول ما دوچرخه اسپرت وخوب ميزند؟

و عادل جان كلن در باره ي اين چرخ كنندل توضيح بده كه مال كجاست و قطعاتش و .... كه آخر من بدونم براي يكشنبه چه چرخي بخرم؟

قربانت....

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

پس يعني اين SUB 20 :
    10 الي 12 كيلو گرم وزن دارد . راستي عادل جان من در اصفهان از هرجا مي پرسم مي گويند ((كنندل)) خوبه و به پول شما بهترين است .

يكي از دوستان كنندل مدل alpine خريده بود حالت اسپرت داشت و نقره اي رنگ بود . آيا مريدا در قيمت پول ما دوچرخه اسپرت وخوب ميزند؟

و عادل جان كلن در باره ي اين چرخ كنندل توضيح بده كه مال كجاست و قطعاتش و .... كه آخر من بدونم براي يكشنبه چه چرخي بخرم؟

قربانت....
    جالبه كه به شما كنندل رو توصيه ميكنن ! آخه فرونده ها معمولا براي اينكه سود بيشتري ببرن ويوا و المپيا و اورلرد و اينجور چيزا رو تويه ميكنن

شما بايد تكليف خودتون رو مشخص كنيد ، آيا دوچرخه مناسب براي ورزش كردن ، كوه نوردي ، جاده خاكي و جاده آسفالت لازم داريد من پيشنهاد ميكنم دوچرخه حرفه اي بخريد . با پول شما يكي از بهترين انتخاب ها همين Merida Sub 20 هست . البته اگه 450 تا هم روش بزاريد ميتونيد sub 40 بخريد .

مارك هايي نظير مريدا و جيانت و پژو شركت هايي هستند كه دوچرخه هاي به در بخور توليد ميكنند . دوچرخه هايي هم كه به دردبخور نباشن اسباب بازي هستند

من به شما توصيه ميكنم يك دوچرخه Merida Sub 20 همراه با يك كليومتر شمار Sigma كه قيمتش 25 تومن هست بخريد . راستي اين دوچرخه ها مريدا و جيانت بايد هر 5-6 هفته يكبار بدي كامل سرويس و آچار كشي كننش .
    Last edited by ADEL_r; 21-06-2009 at 01:32.

10. 3 کاربر از ADEL_r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

عادل جان دمت گرم! عجب اطلاعاتی درباره ی دچرخه دادی!

حالا برای بالا رفتن جو تاپیک، یکی از بهترین و گرون ترین دچرخه ها از نظر خودت رو معرفی کن...

از طلا ساخته شده . قيمت هم نداره

12. 3 کاربر از ADEL_r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فكر كنم قيمت اين دوچرخه با تغيير پول نفت هي تغيير كنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

14. 3 کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

فكر كنم قيمت اين دوچرخه با تغيير پول نفت هي تغيير كنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    دقيقا

16. این کاربر از ADEL_r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •