تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 76 اولاول ... 1622232425262728293036 ... آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 755

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید انواع دوچرخه

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

سلام ...
    امروز رفتم نمایندگی مریدا توی اصفهان...قیمت cross tfs 100 و 300 رو پرسیدم.......میگفت 100 قیمتش 690 و 300 هنوز باره جدیدش نیومده که بهت قیمت بدم و باید طرفای 800 باشه....
    گفت قسطی هم میدم.
    حالا ایشالله میرم همین tfs 300 رو میگیرم

2. این کاربر از L.A.M.P.A.R.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    میخواستم یه دوچرخه بخرم که هم قابلیت روندن توی شهر رو داشته باشه و هم بتونم باهاش توی جاده های ناهموار و شیبدار و خاکی به راحتی و بدون هیچ مشکلی رکاب بزنم.
    بودجه ام هم در حدود 200-300 تومنه!
    ممنون میشم اگه مدلهای مناسب رو که به کارم بیاد بهم معرفی کنید.
    همچنین من شیراز زندگی میکنم و در صورت امکان فروشگاه مناسبی که توی شیراز دوچرخه های مورد نظر رو داشته باشه بهم معرفی کنید.
    Last edited by hamed80ir; 21-07-2011 at 03:29.

پروفشنال aliy2324's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

بسیار ممنون دوست عزیز .

امروز بعدازظهر رفتم برای خرید ... مدل های اورلرد فایتر و نیترو بودن که نیترو با تجهیزاتی که روش بود خارج از بودجه من میشد . ولی فایتر سه نمونه با سه تنه متفاوت داشت که یکی از اینها کمک فنر جلو مورد داشت و درست کار نمی کرد و یکی دیگه هم سایز تنه بزرگ بود و پای برادرم نمی رسید به زمین . یه نمونه ویوا بود به اسم 18 Speed که رینگ هاش DA300 بود و دوشاخه بسیار قوی تر و لول کمک های بلندر تر و قطور تری داشت بعلاوه زین بسیار بهتر که خودش شب نما هم بود و سیستم های دنده و اینهاش هم Acera بود . همه چیزش خوب بود فقط یک نقطه رنگ پریدگی داشت که فکر میکنم قابل اغماض هستش ولی این نمونه بر خلاف سایر ویواهایی که همین فروشگاه داشت ، روی تنه قسمت زیر فرمون ، Made In Taiwan رو حک نکرده بودن . بهمین دلیل توی ذوقم خورد و منصرف شدم . راستی رینگش تماما نقره ای رنگ بود که نمیدونم کلا این رینگ Da300 خوب هست یا نه ... قیمت دوچرخه هم 300 تومن .

ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید من رو ...
    سیستم دنده شزثقش یکی از سری های خوبه شیمانو و قیمت بالایی داره اگه اصلی باشه که خوبه
    در مورد رینگ نمیدونم البته رینگ خیلی نمیتونه مبنای تصمیم گیری باشه
    made in taiwan هم ممکنه روی هر بدنه ای توی هر کشوری بزنن اگه جنس بدنه و وزنش با سایر مدل ها یکی هست خیلی مهم نیست روش نوشته شده باشه ساخت کجا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سایت ویوا هم این سایته این مدلی که شما گفتید توش نیست نمیدونم چرا ولی مدل های دیگه هست اگه از مدل هایی که توی سایت زده بخرید مطمءن تره

---------- Post added at 07:52 AM ---------- Previous post was at 07:49 AM ----------

سلام ...
    امروز رفتم نمایندگی مریدا توی اصفهان...قیمت cross tfs 100 و 300 رو پرسیدم.......میگفت 100 قیمتش 690 و 300 هنوز باره جدیدش نیومده که بهت قیمت بدم و باید طرفای 800 باشه....
    گفت قسطی هم میدم.
    حالا ایشالله میرم همین tfs 300 رو میگیرم
    مدل های cross مریدا برای دوچرخه سواری توی شهر عالی هستن
    من توی کرمان crros tfs 500 850 قیمت گرفتم احتمالا این مدل قدیمی بوده

5. 2 کاربر از aliy2324 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    دو سوال برام پیش اومد:
    1- از بین مدلهای زیر که دوستان بیشتر روش تاکید داشتن کدوم رو انتخاب کنم:

Gitane fitzroy 10
    Gitane fitzroy 20
    Gitane fitzroy ZT
    Gitane fitzroy Z
    Fujji Nevada 4
    Merida Matts 10v
    اگه مدل دیگه ای به نظرتون خوبه ممنون میشم راهنمایی کنی...توضیح اینکه تاکنون 4تای اول رو پیدا کردم مشهد

2- و آدرس نمایندگی های مشهد رو هم اگه دارین و بگید ممنون

هدف : جابجایی های کوتاه روزانه درون شهری - شاید هر 2 هفته ای تپه! - بودجه حدود 400تومان!

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

gitane 10-20 که از اون دو مدل جیتان بهتر هستن و البته قیمت های بیشتری هم دارن در مورد fuji اطاعی ندارم
    و مریدا اکثر قطعات اصلیش مثل جیتان 10 و20 به جز کمک ها که مریدا کمک های بهتری داره
    من خودم جیتان 20 دارم هر جاهای خفنی هم باهاش رفتم اخ نگفت تا هفته پیش که افتاد رو دور پنچری

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud glx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

سلام دوستان .

من امروز اهواز رفتم فروشگاه آقاي سراج اگر دوستان اهوازي بشناسن ايشون رو ... قيمت ها خوب بود فكر كنم البته دقيق نمي دونم . مدل ها و برندهاي مختلف زياد بود . . . مدلهايي از ويوا رو كه به بودجه من ميخورد رو چك كردم كه اينها بودن با اين مشخصات :

Rattlen LX 17:‌ دوشاخ تنظيمي RST ، لاستيك كندا ، رينگ G6000‌ معمولي ،‌ دنده ها آلتوس ،‌ آلياژ 7005 ، زين ولوش‌، فرمون زوم، قيمت 290
    لينك :
    کد:
    Bianchi‌ : دوشاخ تنظيمي زوم ، لاستيك كندا ، رينگ G6000‌ Alex ،‌ دنده ها آلتوس ،‌ زين ولوش‌ تنظمي مخصوص ، فرمون زوم ، كيف ، قفل و بدون لوگوي فلزي ويوا، قيمت 330
    لينك :
    کد:
    Millet‌ : دوشاخ تنظيمي RST ، لاستيك كندا ، رينگ G6000‌ ،‌ دنده ها آلتوس ،‌ زين ولوش‌، فرمون زوم، قيمت 300
    لينك : نيست‌!

Fight Pro‌ : دوشاخ تنظيمي زوم ، لاستيك كندا ، رينگ G6000‌ Alex ،‌ دنده ها آكرا ،‌ زين ويوا ، فرمون زوم ، كيف، قيمت 335
    لينك :
    کد:
    Element : دوشاخ تنظيمي RST ، لاستيك كندا ، رينگ G6000‌ Alex ،‌ دنده ها آليويو ،‌ زين ولوش‌، فرمون زوم ، قفل ، كيف‌، ترمز ديسكي، قيمت 340 ( بدون ترمز ديسكي و ترمز ساده قيمت 325‌ )
    لينك :
    کد:
    Speed 18‌ : دوشاخ تنظيمي RST ، لاستيك كندا ، رينگ DA300 ،‌ دنده ها آكرا ،‌ زين ولوش‌، فرمون زوم ، قيمت 300
    لينك :
    کد:
    حالا ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنيد بين اينها كدوم بهتره . البته لينك هايي كه گذاشتم بعضي مشخصاتشون با اينهايي كه توي فروشگاه گذاشتم فرق داره . توي فروشگاه مشخصاتي كه خودم نوشتم رو داشتن .

در ضمن فروشنده ميگفت المنت و رتلن مدلهاي خيلي قديمي هستن كه نميدونم اين نكته ي منفي هستش يا مثبت !؟ نظر خودم روي المنت هستش هرچند تفاوت ها بين همه اين مدلها جزيي بود .
    بسيار ممنون .

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این ترتیب ست دنده شیمانو هست پس بر این اساس المنت دنده های بهتری داره

XTR
    DEORE XT
    DEORE LX
    SLX
    DEORE
    ALIVIO
    ACERA
    ALTUS
    TOURNY
    SIS

و از لحاظ سایر قطعات تقریبا یکی هستن به نظر من همون المنت بدون ترمز دیسک بگیرین هم ارزون تره هم هزینه نگهداری پایین تری داره

ترمز لقمه ای اگه خراب بشه خودتون هم می توننین تنظیمش کنید ولی ترمز دیسک اگه روغنی باشه تنظیمش سخته

من خودم توی کرمان هستم دوچرخه دوستم ترمز دیسک روغنی داره بعد یه هفته گشتن یه نفر پیدا کردیم بلد بود درست کنه 20 هزار تومن هم گرفت

10. این کاربر از aliy2324 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

14

ببخشید من یک دوچرخه ی کورسی خوب زیر 500 هزار تومن می خوام

کسی می تونه کمکم کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud glx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

بالاخره پس از سالها !‌!‌‌ ( دو روز ) تحقيق مدل VIVA ELEMNT رو خريدم . هرچند خيلي ها گفتن قديمي شده و اينا ولي من ازش خوشم اومد . قيمت هم همون 340 كه گفتم فقط كاش ترمزش ديسكي نبود !
    مشخصاتش هم كه سيستم دنده Alivio ، فرمان Zoom‌ ، دوشاخ تنظيمي RST‌ ، زين Velosh ، ترمز ديسكي ، لاستيك Kenda ، رينگ Alex G6000‌ ، كيف و قفل و همينا ديگه :دي

دوستان ممنون از راهنمايي هاتون .

13. این کاربر از masoud glx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ببخشید من یک دوچرخه ی کورسی خوب زیر 500 هزار تومن می خوام

کسی می تونه کمکم کنه؟
    فکرنکم با این بودجه بتونین دوچرخه کورسی خوبی پیدا کنین چند مدل جاینت و مریدا دیدم که تا اونجایی یادمه بالای 700 بودن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •