تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 76 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 755

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید انواع دوچرخه

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اینهمه چیزی دارن!

اینو نگاه کن
    کلی پول لاستیک و توییپ و پنجه رکاب و شارژمان و خودرو و زین و لوله زین و لغمه و زنجیرو بدنشه.یه بار برو مدل خوب این وسیله ها رو از دوچرخه فروشی ها بپرس خودت میفهمی.

مثلا اسکیت غیر از چرخ و بولبورینگ و یه کفش دیگه چی داره که هم قیمت این دوچرخه ها هست؟؟؟
    اسکیت داریم 2 میلیون شایدم خیلی بیشتر.
    اونا پول تیکه آهنو نمیگیرن که پول هنرشونو میگیرن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ADEL_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اینا چرا اینقدر گرون هستن؟ مگه چی دارن؟
    تا از اين دوچرخه ها استفاده نكني نميتوني بفهمي كه چي دارن :دي

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اینهمه چیزی دارن!

اینو نگاه کن
    کلی پول لاستیک و توییپ و پنجه رکاب و شارژمان و خودرو و زین و لوله زین و لغمه و زنجیرو بدنشه.یه بار برو مدل خوب این وسیله ها رو از دوچرخه فروشی ها بپرس خودت میفهمی.

مثلا اسکیت غیر از چرخ و بولبورینگ و یه کفش دیگه چی داره که هم قیمت این دوچرخه ها هست؟؟؟
    اسکیت داریم 2 میلیون شایدم خیلی بیشتر.
    اونا پول تیکه آهنو نمیگیرن که پول هنرشونو میگیرن.

جفت لاستيك هاي فابريك اين دوچرخه 65 هزارتومن ارزش دارن يعني از لاستيك ماشن گرونترن.

سيستم ترمز ديسكش رو بخواي روي دوچرخه ديگه اي نصب كني حدودا 100 تومن خرج داره بدنش آلمنيوم خالص و قسمت هاي اصلي بدنه و شاخي ها هم كربن .

راستي اين دوچرخه ها در داخل كشور ايران ارزانتر از كشورهاي آمريكا و اروپا هستند دليلش هم اينه كه شركت مريدا در بسياري از شهرهاي كشور ايران نمايندگي رسمي داره و نمايندگيش در انحصار هيچ شركتي نيست

داره خودمونی میشه Aryan-0311's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    .Net World

13 جواب به.......

اول:
    ADEL_r
    ((عزيز شما خيلي بحث را تخصصي مي كنيد ما اصلا حرف از ميليون زديم!))

دوم:
    واحدم تومان است .

سوم:

موارد مصرفم ((كوچه پارك و جاده هاي خاكي معمولي و مسابقه بيبن بروبچ در كوچه و پارك و سطح شيبدار كه با چرخ قبلي ام كه مفت نمي ارزيد ازش مي پريديم. {با سرعت به سمتش حركت مي كرديم} براي همين كه چرخم دهنش سرويس شد و الان فكر يه چرخ توپ مي گردم.))

چهارم:
    من خودم از اسم ويوا و ماركش خيلي بدم «مي آيد كه گفتم حالا اگر خوب باشد مهم نيست {يكي از دوستان ويوا داشت و سر همين جاده خاكي ها كه شيب دارد دفعه دوم كه پريد لاستيك در آمد}

فكر كنم
    Giant
    چرخاش گرونه.
    و راستي درست يادم نمي ياد اين بود كه پژو امتيازش را خريد يا...
    Last edited by Aryan-0311; 17-06-2009 at 15:39.

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست گرامي صرفا مارك پژو يا جيانت يا ويوا دوچرخه نسيتند ، مهم قطعاتي هست كه در دوچرخه استفاده ميشه .

همين دوچرخه هاي حرفه اي جيانت اكثر قطعاطشون مال شركت شيمانو هست . در ضمن بجز دوچرخه هاي حرفه اي مخصوص سبك دانهيل ( قيمت هاي حدود يك ميليون تومن ) شما از هر دوچرخه اي كه براي پرش استفاده كنيد خيلي زود خراب خواهد شد . پيش پرش رو كلا بيخيال بشيد .

من با توجه به بودجه شما و كاربردي كه در نظر گرفتيد اين دوچرخه رو پيشنهاد ميكنم كه يك دوچرخه حرفه اي و مخصوص رشته كراس هست و شما ميتونيد باهاش در هر جايي ( از پارك گرفته تا كوه و جنگل ) و در سربالايي و سرازيري هاي تند و حتي دست انداز هاي شديد باهاش مسابقه بديد .

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض Merida Sub 20

يكي از مقرون به صرفه ترين دوچرخه ها هست كه با توجه به قيمت پايينش كارآيي خوبي داره و قطعات استفاده شده ازش از رده هاي متوسط و خوب شركت Shimano هستند .
    در واقع بدنه و لاستيك و فرمان و كروپي و . . . مال شركت تايواني مريدا هستند و قطعات استفاده شده درش مال شركت ژاپني شيمانو هستند .

نكته جالبي كه اين دوچرخه ها دارن اين هست كه ميتونيد كمك ها را سفت كنيد تا اگر قصد مسافرت در جاده آسفالت را داريد انرژي شما كمتر تلف شود .

البته اين دوچرخه داراي دونوع سيستم ترمز هست يعني ترمز ديسكي و معمولي، كه من پيشنهاد ميكنم شما دوچرخه را با سيستم ترمز معمولي تهيه كنيد ( اگر خواستيد دلايلش رو بعدا ميگم )

قيمت اين دوچرخه در تهران با سيستم ترمز ديسكي حدود 400 تومن و با سيستم ترمز معمولي حدود 365 هزار تومن هست .

البته من به شما توصيه ميكنم يك دستكش خوب و يك كيلومتر شمار ( مارك Sigma ) تهيه كنيد .

موفق باشيد.

اين هم تصوير اين دوچرخه با سيسم ترمز معمولي .

Last edited by ADEL_r; 17-06-2009 at 20:11.

7. 3 کاربر از ADEL_r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

دوست عزيز كراس كانتري مارك نيست بلكه يك سبك در دوچرخه سواري حرفه اي هست كه از دوچرخه هاي سبك براي مسابقه در مسير هاي سربالايي و شيبدار و خاكي و دست انداز و . . . استفاده ميشه .

اينهم چندتا دوچرخه مناسب براي كراس كانتري :‌

Meida TFS 900 قيمت حدود يك ميليون و 300تومن ( شايد هم كمتر )

Merida carbon FLX 900

حدود دو ميليون و سيصد هزار تومن :

بابا بی خیال با دو میلیون و نیم که یه موتور کراس بخره بهتره خیلی هم هیجان داره خیلی هم قویتره

من با Merida Sub 20 بیشتر موئافقم چون قیمت مناسب تری داره البته ترمز دیسکی رو من لازم نمیدونم چون نمیخایم با اینا 260 تا سرعت بریم! اگر چه اینم سلیقه ایه

9. این کاربر از BLACK-BLACK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

بابا بی خیال با دو میلیون و نیم که یه موتور کراس بخره بهتره خیلی هم هیجان داره خیلی هم قویتره

من با Merida Sub 20 بیشتر موئافقم چون قیمت مناسب تری داره البته ترمز دیسکی رو من لازم نمیدونم چون نمیخایم با اینا 260 تا سرعت بریم! اگر چه اینم سلیقه ایه
    SUB 20 از جميع جهات دوچرخه خوبي هست . من خودم در حال حاضر SUB 40 دارم و خيلي ازش راضي هستم . ولي قبلا SUB 20 هم استفاده كردم و ديدم كه تفاوت چنداني ندارن .

ترمز ديسكي هم بيشتر به درد دوچرخه هاي كورسي ميخوره كه با سرعت زياد در جاده آسفالت حركت ميكنند البته ناگفته نماند كه سيستم ترمز لنتي استفاده شده در اين دوچرخه ها تفاوت چنداني با سرمز ديسكي نداره و به محض اين كه ترمز بگيري دوچرخه رو قفل ميكنه .

در ضمن ، يك نكته رو در مورد دنده هاي اين دوچرخه ها بايد در نظر داشته باشيد كه همواره بايد دنده رو طوري تظيم كنيد كه زنجير دوچرخه صاف باشه . ( دفترچه راهنماي دوچره و بروشورش رو بايد مطالعه كنيد در اين مورد )

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    .Net World

6

يكي از مقرون به صرفه ترين دوچرخه ها هست كه با توجه به قيمت پايينش كارآيي خوبي داره و قطعات استفاده شده ازش از رده هاي متوسط و خوب شركت Shimano هستند .
    در واقع بدنه و لاستيك و فرمان و كروپي و . . . مال شركت تايواني مريدا هستند و قطعات استفاده شده درش مال شركت ژاپني شيمانو هستند .

نكته جالبي كه اين دوچرخه ها دارن اين هست كه ميتونيد كمك ها را سفت كنيد تا اگر قصد مسافرت در جاده آسفالت را داريد انرژي شما كمتر تلف شود .

البته اين دوچرخه داراي دونوع سيستم ترمز هست يعني ترمز ديسكي و معمولي، كه من پيشنهاد ميكنم شما دوچرخه را با سيستم ترمز معمولي تهيه كنيد ( اگر خواستيد دلايلش رو بعدا ميگم )

قيمت اين دوچرخه در تهران با سيستم ترمز ديسكي حدود 400 تومن و با سيستم ترمز معمولي حدود 365 هزار تومن هست .

البته من به شما توصيه ميكنم يك دستكش خوب و يك كيلومتر شمار ( مارك Sigma ) تهيه كنيد .

موفق باشيد.

اين هم تصوير اين دوچرخه با سيسم ترمز معمولي .

لطفا اگر ميشود دليل ترمز ديسكي را بگوييد.

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    .Net World

1 رنگ و خريد

ببخشيد كه دو پست پشت سر هم است ولي ا لآن يادم افتاد:

اين دوچرخه چه رنگ هايي به جز سبز دارد؟

من در اصفهان زندگي مي كنم و اگر امكان دارد يك فروشگاهي از اين مارك را دارد وكلن نمايندگي را به من آدرس بدهيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •