تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن گازی دیواری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض تعمیر آبگرمکن گازی دیواری

سلام از دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارند خواهش می کنم مرا راهنمایی کنند.
    من بعد از عوض کردن تمامی قطعات آبگرمکن دیواری بوتان B.15 باز هم از قسمت بالایی صافی آب میاد من علتش رو نمی دونم چی هستش چندین بار هم باز کردم و دوباره قطعات رو تست نمودم ولی موفق نشدم که این عیب رو بر طرف کنم.
    لطفا هر کسی در این مورد اطلاعاتی دارد مرا راهنمایی کند
    اگر کتاب یا مطلبی هست که از ساختار آبگرمکن دیواری گازی اطلاعاتی می دهد ممنون می شم لینکش رو در اینجا بگذارید.

با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام از دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارند خواهش می کنم مرا راهنمایی کنند.
    من بعد از عوض کردن تمامی قطعات آبگرمکن دیواری بوتان B.15 باز هم از قسمت بالایی صافی آب میاد من علتش رو نمی دونم چی هستش چندین بار هم باز کردم و دوباره قطعات رو تست نمودم ولی موفق نشدم که این عیب رو بر طرف کنم.
    لطفا هر کسی در این مورد اطلاعاتی دارد مرا راهنمایی کند
    اگر کتاب یا مطلبی هست که از ساختار آبگرمکن دیواری گازی اطلاعاتی می دهد ممنون می شم لینکش رو در اینجا بگذارید.

با تشکر
    سلام دور صافی ورودی اب را فقط دو دور نوار تفلان ببند و مهره ان راببند یا اینکه احتمال دارد از ژیگلور احتراق اهسته که درست بالای همین ورودی اب قرار دارد اورینگ ان خراب است که می توانی ان راتعویض کنی امیدوارم موفق باشی بازهم اگر سوالی بود در خدمتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام اگه کسی میدونه خواهشن راهنمایی کنه
    از گیریس نسوز تو کدوم قسمت ابگرمکن های دیواری بوتان استفاده میکنن؟ ممنون میشم اگه جواب بدید
    در ضمن همونطور که این دوستمون تو پست قبلی گفت اگه اموزشی از ساختار و عملکرد و اجزای ابگرمکن های دیواری دارین لطف کنین لینک یا فایلشو بزارین خیلی بهش احتیاج دارم
    ممنونم
    Last edited by pc67; 24-03-2013 at 00:35.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

یعنی هیچ کس بلد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

هیچ کس نبوددددددددددددددددددددد!! !!!!!!
    Last edited by pc67; 24-03-2013 at 00:28.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام دوستان ... من یه آبگرمکن 3115 بوتان دارم .... میله ای که رابط بین دیافراگم و شیر گازه و کاز رو باز میکنه رو گریس کاری کردم ولی الان وقتی شیر آب گرم رو باز میکنم میله جلو نمیره و گاز رو باز نمیکنه .... از راهنماییتون ممنونم ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •