تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 91 اولاول ... 41818788899091
نمايش نتايج 901 به 903 از 903

نام تاپيک: معرفی پلاسمای پاناسونیک سری V10

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با تشکر از دوستان عزیز که لطف کردند و جواب و نظرات دادند.
    آقا مشکل من خیلی واضح هست.
    من تلویزیون قبلیم سامسونگ 32 اینچ سری 6 هست.
    وقتی لپ تا رو به تلویزیون وصل می کنم می تونم راحت برم روی رزولیشن 1920 در 1080
    در صورتی که روی پاناسونیک ( v10 ) روی حالت pc سه تا رزولیشن بیشتر نیست که پیکش همان رزولیشن اچ دی استاندارد هست یا پایین تر و عمرا نمی شه تلویزیون رو برد رو مد فول اچ دی. تو دفترجه فارسی نوشته که روی vga فول اچ دی رو ساپورت می کنه.
    -یک htpc هم که سر همین قضیه خریدم و روش کارت گرافیک gt240 گذاشتم همین بساط.
    فقط با خروجی hdmi رزولیشن فول اچ دی می ده و روی pc باز بالاتر از اچ دی نمی ره.
    ضمنا مشکل من نوار سیاه نیست.
    من بخشی از تصویر رو ندارم. انگار بیرون ازقاب هست.
    اگر تصویر رو کمی کوچکتر کنید تصویر تو قاب جمع می شه.
    اما طبیعتا تصویر دفرمه می شه.
    این مشکل روی تمام پورت های hdmi هست و هر مدلی هم اسکن رو بزارید درست نمی شه.
    بابت ساپورت هم آقای x رفتن خارج ...
    نکته دیگه توی دفترچه فارسی نوشته 24p smooth frame داره که شما رفرش ریت رو هر چی بزارید این گزینه تو منو نیست.
    جالب اینجاست تلویزیون سال 2009 رو اینجا باید دو برابر قیمت بخری - جواب هم ندهند - بعد نصف قابلیت های تلویزیون با مدل اصلی فرق کنه - چون شما رو مدل اصلی پورت لن دارید و اینجا تو ایران نیست ؟ چون مردم ایران از دید دوستان شعور و درک استفاده از dlna رو ندارند.
    اگر اینجور هست چرا اینکارو سامسونگ و lg , ... انجام می دهند ؟!
    کسی بحثی در مورد کیفیت پلاسمای پاناسونیک نداره اما واقعا این قضایا اعصاب آدم رو خراب می کنه.

2. این کاربر از mahoutchian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

با تشکر از دوستان عزیز که لطف کردند و جواب و نظرات دادند.
    آقا مشکل من خیلی واضح هست.
    من تلویزیون قبلیم سامسونگ 32 اینچ سری 6 هست.
    وقتی لپ تا رو به تلویزیون وصل می کنم می تونم راحت برم روی رزولیشن 1920 در 1080
    در صورتی که روی پاناسونیک ( v10 ) روی حالت pc سه تا رزولیشن بیشتر نیست که پیکش همان رزولیشن اچ دی استاندارد هست یا پایین تر و عمرا نمی شه تلویزیون رو برد رو مد فول اچ دی. تو دفترجه فارسی نوشته که روی vga فول اچ دی رو ساپورت می کنه.
    -یک htpc هم که سر همین قضیه خریدم و روش کارت گرافیک gt240 گذاشتم همین بساط.
    فقط با خروجی hdmi رزولیشن فول اچ دی می ده و روی pc باز بالاتر از اچ دی نمی ره.
    ضمنا مشکل من نوار سیاه نیست.
    من بخشی از تصویر رو ندارم. انگار بیرون ازقاب هست.
    اگر تصویر رو کمی کوچکتر کنید تصویر تو قاب جمع می شه.
    اما طبیعتا تصویر دفرمه می شه.
    این مشکل روی تمام پورت های hdmi هست و هر مدلی هم اسکن رو بزارید درست نمی شه.
    بابت ساپورت هم آقای x رفتن خارج ...
    نکته دیگه توی دفترچه فارسی نوشته 24p smooth frame داره که شما رفرش ریت رو هر چی بزارید این گزینه تو منو نیست.
    جالب اینجاست تلویزیون سال 2009 رو اینجا باید دو برابر قیمت بخری - جواب هم ندهند - بعد نصف قابلیت های تلویزیون با مدل اصلی فرق کنه - چون شما رو مدل اصلی پورت لن دارید و اینجا تو ایران نیست ؟ چون مردم ایران از دید دوستان شعور و درک استفاده از dlna رو ندارند.
    کسی بحثی در مورد کیفیت پلاسمای پاناسونیک نداره اما واقعا این قضایا اعصاب آدم رو خراب می کنه.
    تو دفترجه فارسی نوشته که روی vga فول اچ دی رو ساپورت می کنه.
    مطمئنی درست خوندی؟چون دفترچه v10 رو از سایت پاناسونیک نگاه کردم ماکسیموم روزروشن 1280*1024 و 1366*768 است و اصلا hd رو از ان ورودی ساپورت نمی کنه

چون سیاست پاناسونیک باسه محصولات اسیا و خاورمیانه این بوده است....( یعنی تنها باسه ایران نیست و بقیه کشور های اسیارو شامل میشه.)(البته در مورد قیمت ....تجارت است و تحریم است و استفاده از فرصت ها باسه سود بیشتر...مشکل از جای دیگر است که شکایتی نمیشه کرد)
    فکر کنم منظورتون
    اگر اینجور هست چرا اینکارو سامسونگ و lg , ... انجامنمی دهند ؟!
    بود....
    جواب
    انها هم انجام می دهند( برای سامسونگ که تا الان خبر دارم)...انها هم باسه مدل های اسیا گیرنده دیجیتال رو ندارن در حالی که باسه مدل های اروپایی موجود است.
    در کل ایران تو اسیا است و باید با محصولات اسیا مقایسه اش کنی نه اروپا و باید سیاست بازاریابی شرکت هارو بر اساس اسیا رو تو ایران مقایسه کنی نه اروپا.(گرچه می دونم تمام این امکاناتی که می گی حقمون هست که بخوایم داشته باشیم ولی فعلا 60 درصد امکانات مدل اروپایی پاناسونیک به لطف مسئولینی که فکر می کنن دایل اپ باسه کار کردن کافی است و کلی از سرویس هارو هم محدود کردن قابل استفاده نیست به طور معمول و عملا تمام امکاناتی که ان پورت لن داره تو ایران قابل استفاده نیست.)

4. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    zed2 عزیز

ممنون از جوابت
    اول یک نکته رو اصلاح کنم/
    منظورم این بود چرا پاناسونیک مثل شرکت سامسونگ و سونی و ال جی و... پورت لن را در نسخه آسیایی قرار نداده.
    این مدل ها این پورت و سایر امکانات رو دارند که فعلا جای بحثش نیست
    چون اون رو میشه با یک پلیر یا اچ دی پی سی حل کرد.
    فعلا تنها و بدترین مشکل من گرفتن رزولیشن 1080 هست. بدون از دست دادن حاشیه های تصویر !
    ازخیر 24p smooth frame هم گذشتیم - هر چند تو دفترچه فارسی نوشته.
    البته یک اشکال دیگر هم به این مدل وارد هست.
    شما وقتی تلویزیون رو از کنار یا پایین و بالا نگاه می کنید جایی که نور صفحه کم میشه تصویر پر رنگ تر به صورت آیینه یا دوتایی نشون داده می شود.
    اگر اینجا بحثی میشه برای اینه که بهترین خرید رو بکنیم و همدیگر رو آگاه کنیم وگرنه منطقی نیست سنگ هیچ برندی رو به سینه بزنیم.می خواد پاناسونیک باشه یا سامسونگ یا هر برند دیگری.
    شما وقتی به سایت های معتبر سر می زنید پلاسما پانسونیک رتبه بسیار بالایی داره.
    اما آیا محصولی که دست ما میرسه همون محصولی هست که در موردش نظر می دهند ؟
    مواردی هم که برای من مهمه درسته که حق من بهعنوان مشتری هست اما چون شاید خیلی ها نیاز ندارند بهش اهمیت نمی دهند. مطرح نمیشه.
    به هر حال من نزدیک 3 میلیون تومان هزینه کردم و حق دارم حالا که محصول رو گرون تر و قدیمی تر می خرم حداقل از خدمات و پشتیانی فنی استفاده کنم.(منظورم بانیان هست) نه اینکه تو اینترنت و این سایت اون سایت دنبال جوابم بدوم و مشکلم رو حل کنم.و نمایندگی هم جواب درست حسابی نده.
    باز خدا رو شکر دوستان اینجا با هم رفیقند و تمام تلاششون رو می کنند تا به هم کمک کنند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •