تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 91 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 903

نام تاپيک: معرفی پلاسمای پاناسونیک سری V10

اگه نباشه جاش خالی می مونه Pop-Man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

موافقم دمو خیلی خیلی تاثیر داره . البته علاوه بر دکور اینچ بالاتر هم مزیته خییل از انتخابا 46 و 50 اینچ هست از جمله خودم . متاسفانه g فقط 42 واس خاورمیانه داره .

فردا می بینمش نظرم رو میگم .
    منتظره نظر هستم

2. این کاربر از Pop-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

سلام

مهدی جان

آیا میتونین یه مقایسه ای هم بین B650 و G10 با lcd سامسونگ B750 داشته باشید؟
    بااین قضیه به روز شدن تلویزیونهای دیجیتال آدم نمیدونه کی خرید کنه!هر چه قدر وایستی بازم مدل جدیدتر میاد.
    شما خودتون تصویر B750 رو دیدید؟چه نقاط ضعفی نسبت به B650 و G10 دارد؟آیا به نظر شما من کار اشتباهی کردم که اونو خریدم؟
    سلام دوست عزیز
    با تشکر از توضیحات دوستان .
    والا این کار برای من میسر نیست چون ظاهرا مدل B750 دیگه وارد ایران نمیشه اما بین پلاسمای B650 با LCD B650 میتونم بگم که پلاسما توی نمایش حرکات خیلی روونتر از LCD بود در عوض LCD B650 براقتر بود ولی پلاسما زاویه دید بهتری داشت تا اونجا که من دیدم تقریبا کامل بود شاید توی 10 - 20 درجه آخر یه مقدار افت کنتراست پیدا میکرد , مشکی پلاسما هم به مشکی واقعی نزدیک تر بود.
    اما در مورد مقایسه LCDـها با پلاسماهای جدید باید بگم که نقاط قوت پلاسماها یعنی نمایش روونتر و بهتر حرکات به اضافه مشکی دقیقتر و نمایش جزئیات در نماهای تاریک هنوز سر جای خودش باقی مونده مضافا بر اینکه پلاسماهای جدید از نظر شدت درخشش هم پیشرفتهای قابل توجهی داشتن که این مسئله همون مشکلی بود که پلاسماها برای اقوا کردن خریداران پشت ویترین مغازه ها باهاش مواجه بودن بنابراین به نظر من با توجه به زاویه دید برتر و نمایش روونتر حرکات + جزئیات بیشتر در نماهای تاریک و با توجه به درخشش قابل قبولی که پلاسماهای جدید پیدا کردن میشه این پنلهارو بهترین انتخاب در حال حاضر دونست البته قیمت مناسب اونها هم دلیل مهم دیگه ای هست.
    موفق باشید.

4. 6 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

جدول امتیازات از نگاه سایت avforum
    b650

g10

کلا تنظیمات بر روی تصویر b650 خیلی حرفه ای و کامله . و در g10 سطحی و ابتداییه. مانور دادن رو تنظیمات تصویر خیلی خیلی مهمه و میشه در زمینه هر تصویری اعم از ورزشی سینمایی صحنه های تاریک و روشن بهترین انتخاب رو داشته باشی .

به هر حال کیفیت پلاسماهای اخیر به قدری بالا و با کیفیت هست که چند درصد کیفیت بالا پایین اونقدرها مشکلی نیست و تو چشم نیست . مقایسه سایت هایی چون cnet و.. مقایسه دقیق همراه با نرم افزارهای مخصوص هست که چشم ما قابل دیدن چنین چیزایی رو در اون سطح نداره .
    Last edited by Ami R 940; 17-08-2009 at 00:21.

6. 3 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بچه ها منم امروز میرم جمهوری تا این دوتا رو مقایسه کنم نظرم رو بهتون میگم حالا تافردا این دوتا عکسو داشته باشین:
    اولی مال b650

دومی مال g10
    Last edited by Sacrament; 17-08-2009 at 02:39.

8. 3 کاربر از Sacrament بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

این مقایسه بین g10 با b650 lcd بود که اولین بار خود اقا مهدی گذاشت حالا من با اجازشون دوباره اینجا میزارم:

به نظر من lcd خیلی غیر طبیعی شده پوست خانومه با اینکه سیاه پوسته سرخ پوست شده تو lcd
    Last edited by Sacrament; 17-08-2009 at 02:50.

10. 3 کاربر از Sacrament بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها منم امروز میرم جمهوری تا این دوتا رو مقایسه کنم نظرم رو بهتون میگم حالا تافردا این دوتا عکسو داشته باشین:
    اولی مال b650

دومی مال g10
    مرسی دوست عزیز ولی G10 عکسش تاره

12. این کاربر از Pop-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

اولی مال b650

دومی مال g10

مرسی از عکسا . البته مشخص نیست عکس های گرفته شده با تنظمیات یکسان بوده دیفالت بوده یا و.. . زیاد نمیشه تکیه کرد .

اصولا مقایسه از عکس کاملا اشتباه هست ولی به هر حال به نظر من رنگ pelasma b650 عمیق تر و واقعی تره . با اینکه هنوز تصویر g رو ندیدم امروز حتما می بینم نظرم رو میگم .

سبز رو تو تصویر خیلی بد رنگ دیدم cnet هم اعلام داشته بود رنگ سبز رو به خوبی نشون نمیده g و یه امتیاز منفی در این مورد گرفته بود . کلا نظر چند یوزر خارجی هم بر این بود تصویر g قشنگ تر b650 هست . ولی تصویر 650 به واقعیت نزدیک تر از g هست .

در مورد درخشش تصویر و براقیت .

اینطور در عکس مشخص هست g بیشتر هست . البته به اینم باید توجه داشت درخشش و براقیت تصویر هر چی بیشتر باشه به همون حد باعث از بین بردن جزییات تصویر میشه .و اگرم پنلی بهترین درخشش تصویر رو داشته باشه شاید در چند روز اول جذاب باشه تصویر ولی مطمن باشید بعد از چند روز مقداری از نور پنل رو حتما کم می کنید .

من به درخشش و براقیت تصویر میگم فوتوشاپ تلویزیون . تصور کنید صورتی جوش و چین و چروک داره براقیت بیش از حد باعث ندیدن جوش و چین چروک صورت میشه .!!
    Last edited by Ami R 940; 17-08-2009 at 09:56.

14. این کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه real man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان

همونطور كه آقا مهدي عزيز گفت ديروز به اتفاق ايشون رفتيم جمهوري و صرفا روي دو مدل G10 و B650 زوم كرديم.

مباحث فني آقا مهدي تو پست‌هاي بالا بطور دقيق توضيح دادن. به نظر من در يه جمله ميشه گفت كه پنل G10 چشم نوازتر از B650 است.

از نظر ظاهري و دكور همونطور كه آقا مهدي گفت فراتر از تصاويري بود كه ما در نت ديده بوديم و با از نزديك ديدنش جذاب تر نشون داد.

مشكي عميق و بي نقص

شفافيت و براقيت معتدل ! در واقع كدري تصاوير پلاسماهاي قديمي و شفافيت جيغ LCD ها تو اين پنل به تعادل رسيدن. اين مورد به نظر من برتري خاص اين پلاسماست كه B650 تو اين زمينه چندان موفق نيست.

در كل ميتونم بگم من G10 رو پنل بسيار خوبي ديدم و در مقايسه با B650 با ديد خريدارانه بسيار جذابتر اومد. (همونطور كه تو امتياز Overal سايت Cnet مي‌بينيد سري G واقعا سرتر از B650 هست، امتياز Overal نگاه كلي ارزياب به پنل بدون توجه به اعداد و ارقامه)

16. 3 کاربر از real man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

سلام دوستان

همونطور كه آقا مهدي عزيز گفت ديروز به اتفاق ايشون رفتيم جمهوري و صرفا روي دو مدل G10 و B650 زوم كرديم.

مباحث فني آقا مهدي تو پست‌هاي بالا بطور دقيق توضيح دادن. به نظر من در يه جمله ميشه گفت كه پنل G10 چشم نوازتر از B650 است.

از نظر ظاهري و دكور همونطور كه آقا مهدي گفت فراتر از تصاويري بود كه ما در نت ديده بوديم و با از نزديك ديدنش جذاب تر نشون داد.

مشكي عميق و بي نقص

شفافيت و براقيت معتدل ! در واقع كدري تصاوير پلاسماهاي قديمي و شفافيت جيغ LCD ها تو اين پنل به تعادل رسيدن. اين مورد به نظر من برتري خاص اين پلاسماست كه B650 تو اين زمينه چندان موفق نيست.

در كل ميتونم بگم من G10 رو پنل بسيار خوبي ديدم و در مقايسه با B650 با ديد خريدارانه بسيار جذابتر اومد. (همونطور كه تو امتياز Overal سايت Cnet مي‌بينيد سري G واقعا سرتر از B650 هست، امتياز Overal نگاه كلي ارزياب به پنل بدون توجه به اعداد و ارقامه)
    در مورد امتیاز overal امتیاز کلی است براساس همه چیز که شامل امکانات جانبی قیمت + نتورک و... هم هست .

مثال در زمینه نتورک امتیاز خیلی ضعیف گرفته b650 در حالی که g امتیاز خیلی خوب گرفته !

در زمینه قیمت خوب گرفته 650 ولی g عالی گرفته . این مسائل خییلی تاثیر در امتیاز کلی داره .امتیاز کلی براساس کیفیت تصویر تنها نیست . براساس کیفیت تصویر تنها b650 امتیاز بالاتری گرفته

مهم ترین چیز به نظر من تصویر هست و اون چیزی که آخر میبینیم مهمه نه امکانات جانبی .اگر شما به امتیاز کلی بری led 7000 از نگاه cnet از لحاظ امکانات جانبی overal کلی در رده دوم هست و بالاتر این مدل پلاسماها .

در چند پست قبل امتیازات نگاه کنید 6 مورد اول مربوط به تصویر هست سامسونگ امتیاز بهتری گرفته
    Last edited by Ami R 940; 17-08-2009 at 10:29.

18. 2 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد امتیاز overal امتیاز کلی است براساس همه چیز که شامل امکانات جانبی قیمت + نتورک و... هم هست .

مثال در زمینه نتورک امتیاز خیلی ضعیف گرفته b650 در حالی که g امتیاز خیلی خوب گرفته !

در زمینه قیمت خوب گرفته 650 ولی g عالی گرفته . این مسائل خییلی تاثیر در امتیاز کلی داره .امتیاز کلی براساس کیفیت تصویر تنها نیست . براساس کیفیت تصویر تنها b650 امتیاز بالاتری گرفته

مهم ترین چیز به نظر من تصویر هست و اون چیزی که آخر میبینیم مهمه نه امکانات جانبی .اگر شما به امتیاز کلی بری led 7000 از نگاه cnet از لحاظ امکانات جانبی overal کلی در رده دوم هست و بالاتر این مدل پلاسماها .

در چند پست قبل امتیازات نگاه کنید 6 مورد اول مربوط به تصویر هست سامسونگ امتیاز بهتری گرفته
    سلام
    اقا امیر تو 6 مورد اول 650 فقط تو یه مورد بهتر از جی 10ه (درجه خاکستری)
    اینطور که معلومه خیلی خوشت اومده از 650 اما خارج از شوخی انصافا tv زیبا و با کیفیتیه
    البته به نظر من 650 تو امتیاز اورال میتونست Good بگیره
    Last edited by Pop-Man; 17-08-2009 at 10:42.

20. این کاربر از Pop-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •