تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 91 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 903

نام تاپيک: معرفی پلاسمای پاناسونیک سری V10

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

عکس هایی از این شاهکار

2. 3 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

امروز میدان جمهوری تهران بودم و پس از 4 ساعت بررسی کلی تلویزیون ها به این نتیجه رسیدم پول دادن برای led و lcd ها پول دور ریختن است . یه مدل پلاسما از برند سامسونگ مدل 50B650 دیدم با قیمت مناسب و کیفیت بسیار عالی .اشباع رنگ مهشر غلظت رنگ بسیار بسیار بیشتر از led ها و.. از مزایایی اون بود کنتراست وحشتناک بالا . همچنین براقی و شفاف بودن تصویر . با قیمتی نصف led ها . فروشنده انسان شریفی بود کنترل رو ازش گرفتم و به کل کنتراس و دیگر منو ها رو دیفالت قرار دادم و کنتراس و تنظیمات رو بر روی هر دو یکسان ا led b7000 و این مدل پلاسما انجام دادم به جرات بگم خانواده ای که به قصد خرید led اومده بودن با دیدن این پلاسما تصمیم خود رو عوض کرده و این تلویزیون رو خریدن . !!!

قابل توجه دوستان براقیت و شفافیت که بیشترین خریداران به دلیل شفافیت زیاد ال سی دی به سراغ این تکنولوزی میرند در ایران ! این قابلیت در پلاسماهای اخیر مانند ال سی د ها کاملا وجود داره دیگه با وجود چنین پلاسماهایی به خصوص از برند پاناسونیک با قیمت وحشتناک پایین خرید lcd led به نظر من اشتباه و پول دور ریختنه . سامسونگ هم خوب پلاسماهایی ساخته اخیرن انصافا واقعا لذت بردم وقتی سامسونگ این مدل پلاسماش اینطوری بود دیگه چه شود مدل v10 که دو برابر این مدل کیفیت تصویر داره .

اینم مهدی خان زحمتش کشید 5 تلویزیون برتر از cnet

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این مدل سامسونگ دوم هست
    Last edited by Ami R 940; 14-08-2009 at 16:17.

4. 3 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Pop-Man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام اقا امیر یه سوال داشتم
    شما میگی کیفیت تصویر وی 10 بهترینه اینم میدونی که کنترستش 2.000.000 هستش اما مثلا تلویزیون PS-50B650 سامسونگ کنترستش 3.000.000 هستش پس چجوریه که وی 10 بهتره؟

6. این کاربر از Pop-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Terry Bogard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

شما میگی کیفیت تصویر وی 10 بهترینه اینم میدونی که کنترستش 2.000.000 هستش اما مثلا تلویزیون PS-50B650 سامسونگ کنترستش 3.000.000 هستش پس چجوریه که وی 10 بهتره؟
    اینجوری

این که دلیل نمیشه هر چی سامسونگ میگه درست باشه پاناسونیک الان سری جدید پلاسماش کنتراست دینامیک واسش نوشته infinite black یعنی بی نهایت به همین راحتی!
    Last edited by Terry Bogard; 14-08-2009 at 15:35.

8. 3 کاربر از Terry Bogard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

سلام داداش .

واحد مشخصی واس اندازه گیری کنتراس دینامیک نیست . و هر کی یه چیزی میگه سامسونگم زیاد اغراق میکنه در این زمینه . کنتراس به خصوص در برند های کره ای چزی شده واسه کل کل .

طی تحقیقی که من کردم مدل b650 آنچنان چیزی کم نداره از سری v10 و انقدر با کیفیت هست که چند درصد کیفیت بالا و پایین رو آنچنان متوجه نمیشی بین این مدل و سری v و در سطح این سری هست . ولی خوب چه کنیم عاشق این v10 هستیم .

مزایایی v10 به b650 یشتر بودن براقی تصویر و مشکی دقیق تر البته کمی و دکور و شکل و شمایل جالب تر ساخت ژاپن (اینو جدی نگیر) و رنگ بندی کمی بهتر .

در حال حاظر تو تلویزیون های موجود در ایران بهترین تلویزیون برای خرید b650 سامسونگ هست و بس تا وقتی سری v و g پاناسونیک بیاد ارزیابی کرد. مگر اینکه صبر ایوب و عمر نوح مثل من و بچه ها داشته باشی که 4 ماه واس این سری تا الان صبر کردیم و هنوز نیومده
    Last edited by Ami R 940; 19-08-2009 at 22:14.

10. این کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

b650 من بقل g15 دیدم البته ایران ندیدم g15 سرتره ولی قیافه نداره عوضش خودش ماهواره داره این چیزا که سی نت مینویسه چرتو پرته چون اسپانسر سی نت سامسونگه مجبوره الکی یه مدل سامسونگ اون وسطا بچپونه که زایه نشه من تو عمرم هیچ تلویزیونی بهتر از پانا ندیدم چه لامپ تصویر چه ال سیدی چه پلاسما بهترین ال سیدی الان زیر 40 37lz800 هستش اگر باور نمکنین برین بقل هر سامسونگ و سونی که 37 عشقتونه ببینین این با تجربه به ما ثابت شده تصویر فقط پانا صدا فقط پایونیر بقیه پول دور ریختنه.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

b650 من بقل g15 دیدم البته ایران ندیدم g15 سرتره ولی قیافه نداره عوضش خودش ماهواره داره این چیزا که سی نت مینویسه چرتو پرته چون اسپانسر سی نت سامسونگه مجبوره الکی یه مدل سامسونگ اون وسطا بچپونه که زایه نشه من تو عمرم هیچ تلویزیونی بهتر از پانا ندیدم چه لامپ تصویر چه ال سیدی چه پلاسما بهترین ال سیدی الان زیر 40 37lz800 هستش اگر باور نمکنین برین بقل هر سامسونگ و سونی که 37 عشقتونه ببینین این با تجربه به ما ثابت شده تصویر فقط پانا صدا فقط پایونیر بقیه پول دور ریختنه.
    مرجع فقط cnet نیست در سایت های زیادی از جمله avforums.com و... یوزرها و کامنت های بسیاری دیدم .
    کیفیت g و b اعتقاد داشتن رنگ سبز رو g به خوبی نشون نمیده نسب به سریb و از طرفی دکور هم تاثیر زیادی داشته و..

من خودم یه تلویزیون پروجکشن پاناسونیک 43 اینچ داشتم 5 6 سال پیش خریدم .یادمه تو زمان خودش از خیلی تلویزیون های هم رده پروجکشن از جمله ساموسنگ وال جی هیتاچی و.. مقایسه می کردم یه سر و گردن بالاتر بود .
    Last edited by Ami R 940; 19-08-2009 at 22:15.

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

رنگ سبز رو g به خوبی نشون میده اتفاقا مشکلش اینه که رنگ سبز رو قوی تر از بقیه نشون میده باید تنظیم بشه تا درست بشه از یه طرف دیگه توی یکی از پستای آقای *alucard* توی همینجام بود که سری g یه مد تصویر داره به اسم thx که همه رنگارو به ازافه تنظیمای دیگه با فشار یه دکمه به طور اتومات روی بهترین حالت میزاره ولی سامسونگ باید یه عالمه تنظیم عجیب و غریب انجام بدی بدشم این مقایسه ها همش عددی هستش وقتی خودت g رو بقل b650 دیدی میفهمی دیگه چی برسه به v سامسونگم مدل b650 باید با v مقایسه بشه چون از بالا دومین مدل برتر سامسونگه ولی g تو پاناسونیکا در جه سه هست v درجه دو , z درجه 1 پس b650 باید با v مقایسه بشه که من دیدم از g کمتر هست چه برسه به v
    Last edited by Terry Bogard; 14-08-2009 at 17:45.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

براق بودن تصویر رو چطور دیدی کدوم مدل بیشتر بود ؟ و دیگر اینکه کدوم کشور و چه قیمتی دیدی (میخوام اختلاف رو بدونم) .

براقیت در حد چه مدلی اگر ال سی دی کنارش بود تا چه مقدار ؟

من خودم باشم بین b650 و g10 به دلیل دکور نه چندان جالب g10 سامسونگ رو ورمی دارم .

در رابطه با تنظیمات تلویزیون اینطور که در سایت ها می خوندم تنظیمات سامسونگ و مانور دادن روش بیشتره. البته با حرفتم موافقم باید از نزدیک دید و نظر قطعی رو داد و خواندن ریو به تنهایی و اقدام به خرید زیاد منطقی به نظر نیمرسه باید از تصویر هم کاملا راضی بود اون چیزی که دید .
    Last edited by Ami R 940; 14-08-2009 at 17:47.

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من تو یونان دیدم اونجا که من دیدم همشون یه فیلم پخش میکردن که یه پروانه بود تصویر g از همه بهتر بود از ال ایدی سامسونگ 8000 که بقلش بود بهتر بود از همین b650 بهتر به ترتیب اینجوری بود اول g15 بعدش b650 بعدش b8000

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •