تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کمک درباره خرید کشنده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

14 کمک درباره خرید کشنده

من حدود25میلیون پول بی استفاده تو بانک دارم (می خواستم زمین بخرم ولی منتفی شد)یکی از دوستان می گفت میشه یه کشنده قسطی خرید و تو شرکت باربری واگذار کرد وماهیانه پول خوبی درآمد داره!!
    میخواستم بدون از هر نظر چقدر درسته؟؟

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اصلا توصیه نمیکنم
    فعلا بازار کار خرابه یعنی به خاطر رکود اقتصادی شدیدا حمل و نقل هم راکد شده کشنده و خودروی کار هم هزینه نگهداری بالایی داره که بعهده مالک هستش فکر نکنم با این پول هم بتونید به صورت قسطی کشنده ای جز هوو و یا دانگ فنگ بخرید بقیه موارد مثل رنو ولوو بنز هم پیش پرداخت بالایی میخواد و قسطهای این کشنده ها بالای 1.5 میلیون ماهانه هستش با هزینه های جانبی شما باید حداقل ماهی 2.5 میلیون خرج کنید .حتا اگه مشا در بهترین حالت 5 میلیون در ماه در آمد داشته باشید 20 درصد این مبلغ برای راننده هستش .شما یعنی تنها 1-1.5 میلیون براتون میمونه .
    شما میتونید توی بانگ هم این پول به حساب سرمایه گذاری بلند مدت بذارید و سود خوبی هم بگیرید
    از من میشنوید سر همون زمین سرمایه گذاری کنید مفیدتره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

البته کاماز هم میشه خرید.سود این پول تو بانک حدود450هزار تومان در ماه هست.با این کاهش قیمت خونه و زمین ،فکر نکنم خرید زمین سود خوبی داشته باشه!! ولی با کشنده حداقل ماهی 1میلیون برام میمونه.
    به چه شرکت هایی میشه کشنده واگذار کرد؟؟؟

داره خودمونی میشه iman206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ضمن تایید فرمایش جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید عرض کنم که با افزایش قیمت گازوییل در آینده با مشکلات تازه ای در امر حمل و نقل روبرو خواهیم بود. به نظر من هم پولتون رو در معرض خطر قرار ندید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •