تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 22 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 218

نام تاپيک: تست انتی ویروسها

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

5 مگ میده
    مهران جان
    این 2 تا سریال که کار نمیکنه بده تا دنبال اونا بگردیم
    در ضمن خیلی هم باهال بود ایول

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.e.h.r.a.n_Swe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Ehsani
    مهران جان بينهايت ممنونم از راهنماييت... درست دانلود شد
    راستي اين سايت چند مگ فضا ميده ؟؟؟rapidshare.de
    عزیز در این سایت شما میتونید تا 20 مگابایت رو با سرعت بالا upload کنید و این کار رو شما 3 دفعه در روز میتوانید انجام دهید

در ضمن خوشحالم که مشکلتون حل شد

موفق باشید
    مهران

تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط m_amin
    5 مگ میده
    مهران جان
    این 2 تا سریال که کار نمیکنه بده تا دنبال اونا بگردیم
    در ضمن خیلی هم باهال بود ایول
    امین جان منظور شما رو از سریال متوجه نشدم
    این انتی ویروس Reg Key داره که شما این رو در هنگام اینستال کردن برنامه بهش میدید و در ضمن خودم تستش کردم و میتونم بگم که 100% کار میکنه و شما میتونید تا یک سال ازش استفاده کنید ولی بعد از یک سال هم با کمی دست کاری در کلید رجیستری میتونید مدتش رو بیشتر هم بکنید که فکر نکنم لازم باشه چون تا یک سال دیگه حتما نسخه جدیدش خواهد اومد

موفق باشید
    مهران

آخر فروم باز Strasboorg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

كي بو د هي ميگفت
    Bit defeder
    بهترين در جهان و اين صحبتا

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

البته اين انتي ويروسا همشون ورسيون پايين ها

تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

LooooL

عزیز امروز ممکنه که یک چیزی خوب باشه و فردا همین چیزی که امروز بهترین بوده بشه بدترین

در ضمن همین Kaspersky هم چندین عیب بزرگ داره که برای نمونه میتونم به 2 تا از اونا در اینجا اشاره بکنم

تروجانهایی هستند که BiTdefender تو هوا میخوردش ولی Kaspersky عین خیالشم نیست

اگر قفل تالک یاهو مسنجر رو به اسم Yaheek چک کنی در داخلش یک DLL وجود داره گه این دی ال ال یک Trojan میباشد که BitDefender کلا شناساییش میکنه ولی Kaspersky اصلا

و دومین تروجان این تروجانی میباشد که در پایین لینک دانلودش رو نوشتم .... البته این تروجان فقط برای ازمایش کردن AntiVirus ساخته شده و هیچ گونه ضرری برای سیستم نداره ولی طرز کارش دقیقا مثل یک تروجان هستش پس باید Kaspersky این رو هم تشخیص بده که نمیده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی BitDefender به قول معروف تو هوا میزنتش

در ضمن یک نکته رو هم اینجا بگم که

من در این تایپک از هیچ انتی ویروسی دفاع نکردم و قصد من فقط اطلاع رسانی به دوستان بوده و هستش ولی متاسفانه برداشت ها غلط میباشد

اگر شما فردا Norton 2005 رو لینک فولش رو از من بخواهید سعی خودم رو خواهم کرد که براتون پیدا کنم ولی گذاشتن لینک دانلود برای شما و هر کس دیگری دلیل بر تایید ان نمیباشد

و اما در مورد نسخه انتی ویروسها که گفتید اینها همه اشان قدیمیند .... اگر شما به تاریخ تستی که بر روی این انتی ویروسها انجام شده دقت بیشتری میکردید متوجه میشدید که در ان زمان همین نسخه وجود داشته و از اخرین نسخه های موجود برای تست استفاده شده و از این تاریخ به بعد هم فعلا تستی بعمل نیامده و اگر تست رو انجام دادند حتما من هم جوابش رو به اطلاع دوستان خواهم رساند در ضمن این تستی هم که انجام شده قدیمی نیست و مال 4/5 ماه پیشه

موفق باشید
    مهران

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

عزیز امروز ممکنه که یک چیزی خوب باشه و فردا همین چیزی که امروز بهترین بوده بشه بدترین
    و اما در مورد نسخه انتی ویروسها که گفتید اینها همه اشان قدیمیند .... اگر شما به تاریخ تستی که بر روی این انتی ویروسها انجام شده دقت بیشتری میکردید متوجه میشدید که در ان زمان همین نسخه وجود داشته و از اخرین نسخه های موجود برای تست استفاده شده و از این تاریخ به بعد هم فعلا تستی بعمل نیامده
    پسر خوب اين كه شد ضد و نقيض
    بعدشم چرا ميزني
    تازه دستتم درد نكنه كه اين پست رو گزاشتي
    ما كه طلبكار نيستيم 8)
    :lol:
    من كه گفتم اينا ورسيون پايينتره
    خودتم گفتي يه روز اين خوبه يه روز ديگه يه چيز ديگه

تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

دوست عزیز هر کسی برای خودش نظر شخصی داره و هر کسی از هر واقعه ای که رخ میده یک برداشت رو میکنه ولی چیزی که اینجا مهمه اینه که در نظریات و افکار همدیگر دخالتی نشه

اگر امروز به نظر من AVG انتی ویروس خوبی باشه ... دیگه این نظر من هستش که در انجمن مطرح میکنم و اگر شما هم نظری داری میتونی مطرح کنی ولی این دلیل نمیشه که نظر دادن همدیگر رو محــــــــــکوم کنیم و هیچ کسی هم نه میتونه محــــــــــــکوم کنه و نه اجازه اش رو داره و نه توانشو

پس بهتره که به جای محـــــــــــکوم کردن نظرات همدیگه از نظرات و تجربیات هم در مورد مسائل مختلف استفاده کنیم

در ضمن هیچ کسی رو هم اینجا مجـــــــــبور به قبول کردن نظر و یا مطلبی که نوشتم رو نکردم و شما هم میتونی قبول داشته باشی و همچنین میتونی نداشته باشی

در ضمن بعضی ها به جای منطقی و علمی صحبت کردن چسبیدن به تیکه انداختن ...... دوست عزیز اگر شما نظری رو داری که ما نمیدونیم پس بهتره که با دلیل مثل من بیای ارائه بدی که ما هم استفاده بکنیم و اگر هم همین مطلب رو قبول داری و نظری بیشتر از این نداری پس دیگه این 2 کلمه نوشتن و رفتن چه معنی جـــــــــــــز گیر دادن میتونه داشته باشه

امیدوارم که دفعه اینده بتونم شما رو دوست عزیز صدا کنم

در ضمن یادمون نره که هیچ چیزی در این دنیا نمی تونه 100% باشه ولی میتونه امکانش وجود داشته باشه به همین دلیل من منظور شما رو که گفتید این شد ضد و نقیض نفهمیدم پس بهتره که اول به گفته هاتون بیاندیشید و بعد زحمت تایپش رو بکشید

موفق باشید
    مهران

تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

[quote="strasboorg"]
    :lol:
    من كه گفتم اينا ورسيون پايينتره
    خودتم گفتي يه روز اين خوبه يه روز ديگه يه چيز ديگه
    در مورد این حرفتون هم اگر شما به خودتون زحمت میدادید و یک سر به سایتی که در صفحه قبل معرفی کردم میزدید متوجه میشدید که در طول مدت 3 سال و نصفی Kaspersky و F-Secure رتبه اول و دوم رو در این تست هایی که بر روشون صورت گرفته بدست اوردند و دیگه بقیه اش مربوط میشه به برداشت طرف و اندیشیدنش نسبت به این تست انتی ویروسها

موفق باشید
    مهران

تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

شما خيلي قشنگ صحبت ميكنيا
    اصلا شما درست ميگي.
    باشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •