تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هندزفری (هدفون) تا سقف 70 تومن

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض راهنمایی برای خرید هندزفری (هدفون) تا سقف 70 تومن

سلام به همگی

من می خوام یه هندزفری یا هدفون (Eear Phone) بگیرم که کیفیت پخش موزیک و باس فوق العاده ای داشته باشه
    تا سقف 70 تومن
    بلوتوث هم باشه خوبه
    یه چیزی تو مایه های Creative Arvana

ممنون

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

خب ظاهرا شما یه مقدار با اسامی مشکل دارین. یه شفاف سازی بشه بد نیست.
    هدفون به منبع صدایی گفته میشه که در نزدیکی گوش قرار میگیره.
    هندزفری به اون چیزی گفته میشه که برای صحبت با موبایل استفاده میشه.
    earphone هم به هدفونی گفته میشه که اندازه ی کوچکی داره و داخل گوش قرار میگیره.

ولی اگه اشتباه نکنم creative arvana هدفون اندازه متوسط هست. من هدفون های sennhesier رو به شما پیشنهاد میکنم. نمایندگیش تو جمهوریه.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

خب ظاهرا شما یه مقدار با اسامی مشکل دارین. یه شفاف سازی بشه بد نیست.
    هدفون به منبع صدایی گفته میشه که در نزدیکی گوش قرار میگیره.
    هندزفری به اون چیزی گفته میشه که برای صحبت با موبایل استفاده میشه.
    earphone هم به هدفونی گفته میشه که اندازه ی کوچکی داره و داخل گوش قرار میگیره.

ولی اگه اشتباه نکنم creative arvana هدفون اندازه متوسط هست. من هدفون های sennhesier رو به شما پیشنهاد میکنم. نمایندگیش تو جمهوریه.
    شما تعاربقتون یکم محدوده دوست من
    هندزفری، به هدفونی گفته میشه که قابلیت مکالمه هم داره مثل هندزفری های سونی اریکسون سری W که هم برای مکالمه و هم در اصل برای موزیک طراحی شده..
    تنها اشتباه من ear Phone بود که منظورم in ear بود یعنی سر سیلیکنی داشته باشه بره تو گوش

حالا این sennhesier هدفون in ear هست با قابلیت بلندی و باس و تفکیک بالا ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

شما تعاربقتون یکم محدوده دوست من
    هندزفری، به هدفونی گفته میشه که قابلیت مکالمه هم داره مثل هندزفری های سونی اریکسون سری W که هم برای مکالمه و هم در اصل برای موزیک طراحی شده..
    تنها اشتباه من ear Phone بود که منظورم in ear بود یعنی سر سیلیکنی داشته باشه بره تو گوش

حالا این sennhesier هدفون in ear هست با قابلیت بلندی و باس و تفکیک بالا ؟
    تعریف من هم دقیقا همین بود که شما گفتی. من گفتم برای صحبت استفاده میشه شما گفتی برای مکالمه. حالا کاری به تعاریف ندارم. اینا فقط اسمه.
    سنهایزر معروفترین مارک هدفون دنیاست (ساخت آلمان) که در همه ی رده ها هدفون داره. از in-ear گرفته تا هدفون فول سایز و noise cancelling.
    این هم لینک سایتش و انواع هدفون هاش:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته نمیدونم کدوم یکی از اینا تو ایران هست.
    شما هم بالاخره نگفتی هدفون میخوای یا هندزفری.
    اگه هدفون in-ear میخوای تو اون قیمت فکر کنم سونی هم یه مدل خوب داشت.
    Last edited by prowler88; 07-06-2009 at 19:39.

5. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kalepoook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    ببخشید شاید اینجا نباید اینو گفت ولی من چند وقت پیش با هدست جبرا Jabra BT3030 آشنا شدم حالا قدیمی هست یا جدید بماند ولی خوب برای گوشی مویابل پیشنهاد کرده بودند حالا می خواستم بدونم نظر شما چیه؟
    اینم سایت:
    کد:

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    ببخشید شاید اینجا نباید اینو گفت ولی من چند وقت پیش با هدست جبرا Jabra BT3030 آشنا شدم حالا قدیمی هست یا جدید بماند ولی خوب برای گوشی مویابل پیشنهاد کرده بودند حالا می خواستم بدونم نظر شما چیه؟
    اینم سایت:
    کد:
    سلام

من این مدل رو پیش پای شما داشتم فروختم..اینو نمیشه با هدفون ها مقایسه کرد چون کارش همونیه که تو عنوانش هست یعنی هندزفری بلوتوث استریو که دارای جک 3.5 میلیمتری هست که قابلیت تعویض هدفون رو داره

در کل دستگاه جالبیه

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

تعریف من هم دقیقا همین بود که شما گفتی. من گفتم برای صحبت استفاده میشه شما گفتی برای مکالمه. حالا کاری به تعاریف ندارم. اینا فقط اسمه.
    سنهایزر معروفترین مارک هدفون دنیاست (ساخت آلمان) که در همه ی رده ها هدفون داره. از in-ear گرفته تا هدفون فول سایز و noise cancelling.
    این هم لینک سایتش و انواع هدفون هاش:
    کد:
    البته نمیدونم کدوم یکی از اینا تو ایران هست.
    شما هم بالاخره نگفتی هدفون میخوای یا هندزفری.
    اگه هدفون in-ear میخوای تو اون قیمت فکر کنم سونی هم یه مدل خوب داشت.
    ممنون از پاسخگویی شما
    والا مدل های پایینش رو به زور پیدا میشه په برسه به این گنج های نایاب ! من حتی با سرچ تو سایتهای فارسی نتونستم یه قیمت ازشون در بیارم !!

نداره هدفون باشه یا هندزفری، هندزفری باشه که بهتره چون تو گوشی راحت میشه استفاده کرد. اگه قرار باشه بخاطر کیفیت از هندزفری بگذرم اینکارو میکنم.
    من دقیقا یه هدفون in ear می خوام که بره تو گوش

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

ممنون از پاسخگویی شما
    والا مدل های پایینش رو به زور پیدا میشه په برسه به این گنج های نایاب ! من حتی با سرچ تو سایتهای فارسی نتونستم یه قیمت ازشون در بیارم !!

نداره هدفون باشه یا هندزفری، هندزفری باشه که بهتره چون تو گوشی راحت میشه استفاده کرد. اگه قرار باشه بخاطر کیفیت از هندزفری بگذرم اینکارو میکنم.
    من دقیقا یه هدفون in ear می خوام که بره تو گوش
    راستش مدل های هندزفری در مقابل هدفون چندان کیفیت ندارن. پیشنهاد میکنم همون هدفون بگیرین.
    هدفون های سنهایزر رو هیچ جا تو ایران نمیتونین پیدا کنین به جز نمایندگی سنهایزر تو جمهوری. یه جا دیگه هم البته داره پایتخت طبقه پایین که اونجا قیمتش 2 الی 3 برابر قیمت خود هدفون میده. من پیشنهاد میکنم اگه میخواین سنهایزر بگیرین و تهران هستین یه سر به نمایندگیش تو جمهوری بزنین. اگه نه مدل های سونی رو میتونین از نمایندگیش بگیرین.

10. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همگی

من می خوام یه هندزفری یا هدفون (Eear Phone) بگیرم که کیفیت پخش موزیک و باس فوق العاده ای داشته باشه
    تا سقف 70 تومن
    بلوتوث هم باشه خوبه
    یه چیزی تو مایه های Creative Arvana

ممنون
    کارای سری EX سونی ... Ex85 عالیه ...

اگه دنبال کیفیت بالا هستی ، باید بلوتوث رو کنار بذاری ... اینا با هم یه جا جمع نمیشن (معمولاً) ... هرچند بازم مدلهای نسبتآ باکیفیت بلوتوث هم پیدا میشن ... ولی یه ذره انتخابات محدوده ...
    ولی اگه اشتباه نکنم creative arvana هدفون اندازه متوسط هست.
    نه - سری Aurvana ، کارای in ear هم داره ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ... توی ایران هم من یکی دوبار توی نمایندگی های creative دیدمش .. نمی دونم گیر بیاد یا نه ... قیمتش هم همین حدود 70-80 تومن باید باشه ...

12. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

کارای سری EX سونی ... Ex85 عالیه ...

اگه دنبال کیفیت بالا هستی ، باید بلوتوث رو کنار بذاری ... اینا با هم یه جا جمع نمیشن (معمولاً) ... هرچند بازم مدلهای نسبتآ باکیفیت بلوتوث هم پیدا میشن ... ولی یه ذره انتخابات محدوده ...

نه - سری Aurvana ، کارای in ear هم داره ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ... توی ایران هم من یکی دوبار توی نمایندگی های creative دیدمش .. نمی دونم گیر بیاد یا نه ... قیمتش هم همین حدود 70-80 تومن باید باشه ...
    اروانا رو دوستم خریده 85 تومن..in ear هست و واقعا خوبه متاسفانه قیمتش دو برابر Ex85 هست

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •