تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 116

نام تاپيک: PrevX آنتی ویروسی بسیار عالی جهت شناسایی و پاکسازی ویروس های جدید و ناشناخته

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

sسلام به همه دوستان
    اگه ممکنه به من سرع کمک کنید فوریه
    چطوری پاک میشه
    autorun.flystudio.kk worm
    ممنون
    در صفحه اصلي تاپيك بزنيد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

وقتی کرکش میکنی میخوای ویروس رو دیلت کنه تازه میگه لایسنس کد وارد کن تا ویروس رو پاک کنم>؟چیکار کنیم؟

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

وقتی کرکش میکنی میخوای ویروس رو دیلت کنه تازه میگه لایسنس کد وارد کن تا ویروس رو پاک کنم>؟چیکار کنیم؟
    من مدتی میشه ازش استفاده نکردم احتمالا کرک مشکل پیدا کرده باشه . ولی قبلا اگه کرک درست کار میکرد در پست اول هم اشاره کردم که این کرک مشکل داره و دوباره باید کرک رو اعمال کنین .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام.
    تسک منیجر کجاست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه baby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

سلام شبکه های عزیز
    alt + ctrl + del
    پنجره تسک منیجر باز میشه

دوستان در مورد تروجان ها هم کاربرد داره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض thank

سلام.عالی بود.کار کرد.نجاتم دادین.دست تون درد نکنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض کمکککککککککککککک

سلام دوست عزیز
    من همه کارهای که گفتی مو به مو اجرا کردم و حتی ویروس رو می شناسه یعنی 19ویروس پیدا میکنه درصورتی که انتی ویروسم هم آپدیت بود!!!!!!!!!!!!!!!!!(یعنی برنامه جالبی یه)
    وقتی هم که کار تموم میشه و پاک میکنه کامپیوتر رو هم رسیت می کنه ووقتی روشن می شه باز هم ویروسها هستند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض درست شد

سلام دوستان دوتون گرم درست شد من باید برای پاک کردن اینترنت رو قطع می کردم تا پاک میشد
    واقعا از دوست عزیزم که این تایپیک رو گذاشته ممنونم ممنوووووووووووووووووووووو ووووون

9. این کاربر از javad_arash2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز wordship's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

این برنامه کاملا بی مصرف و به درد نخور است وقتی که انتی ویروس های معتبر مانند کسپر و نود 32 که به روز هم اپدیت هستن هیچی نمیشناسن اونوقت این برنامه کاملا بی مصرف 11 تا ویروس تو کامپیوترم شناخته که فکر میکنم از فایل های ویندوز بودن.

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

این برنامه کاملا بی مصرف و به درد نخور است وقتی که انتی ویروس های معتبر مانند کسپر و نود 32 که به روز هم اپدیت هستن هیچی نمیشناسن اونوقت این برنامه کاملا بی مصرف 11 تا ویروس تو کامپیوترم شناخته که فکر میکنم از فایل های ویندوز بودن.
    حالا چرا بي مصرف ؟!! برعكس، زماني اين برنامه ويروس هايي رو پيدا كرده كه نود و كسپر واقعا نميدونستن ويروسه . مثلا تاپيك زيرو ببين : دوستمون عكسي رو كه از پسر عمشون گرفتن و اجرا كردن واقعا ويروس بوده كه اين نرم افزار تشخيص داده ولي نود امروز به ديتابيسش اضافه كرده و كسپر هم هنوز تو خواب زمستاني تشريف داره!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    قدرت ديتابيس نرم افزار رو ببين در تاريخ 25 كه ديروز باشه ويروسي كه محل شيوعش ايران و اندونزي هست فورا به ديتابيس نرم افزار اضاف شده .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن اين نرم افزار طبق استانداردهاي آنتي ويروس هاي مطرح اكثرا به پچ و كرك نرم افزارها گير ميده و حتي نرم افزارهايي كه كرك شدن رو هم ويروس ميشناسه . شايد از اون 11 تا فايل همش ويروسي نباشه ولي به احتمال زياد تغييري در روند سيستم خواهند گذاشت كه نتيجش بعدا معلوم خواهد شد .

اينم بگم اين نرم افزار يك آنتي ويروس كاملي نيست در حقيقت يك آنتي اسپايور قدرتمندي هست كه بهتره در كنار آنتي ويروس هاي ديگه نصب بشه .

همانطوري كه تو تيتر تاپيك هم اعلام كردم اين نرم افزار در تشخيص ويروس هاي جديد و ناشناخته بسيار قدرتمند عمل ميكنه و تعصب خاصي هم بهش دارم !
    Last edited by saeed774; 26-01-2010 at 19:50.

12. 2 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •