تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 14 اولاول ... 41011121314
نمايش نتايج 131 به 139 از 139

نام تاپيک: راهنمایی در خرید کارت شبکه وایرلس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    می خواستم 3تا کامپیوتر شرکتمو با شبکه وایرلس مرتبط کنم برای انتقال اطلاعات، شر کردن پرینتر و اسکنر و .... و همچنین استفاده از اینترنت وایرلس و یک روتر وایر لس فاصله بین کامپیوتر ها حدودا 20 متره... اگر اکسس پویت را هم پشتیبانی کند خیلی خوب میشه...قیمتشم هرچه ارزونتر بهتر
    در این تاپیک مطرح کنی بهتره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

دوستان چه مدلي رو پيشنهاد ميديد ؟!
    الان فاصه مودم با كامپيوتر طوري هست كه اگر گوشي موبايل رو كنار كامپيوتر بزارم گوشي واي فاي رو پيدا ميكنه و مشكلي نداره.يعني وايرلس هم پيداش ميكنه ديگه ؟!
    اين خوبه ؟!
    Dlink DWA-121 Wireless N 150 Pico USB Adapter

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان چه مدلي رو پيشنهاد ميديد ؟!
    الان فاصه مودم با كامپيوتر طوري هست كه اگر گوشي موبايل رو كنار كامپيوتر بزارم گوشي واي فاي رو پيدا ميكنه و مشكلي نداره.يعني وايرلس هم پيداش ميكنه ديگه ؟!
    اين خوبه ؟!
    Dlink DWA-121 Wireless N 150 Pico USB Adapter
    آره همین بند انگشتیا جواب میده فقط موقع در آوردنش از پورت usb احتیاط کن
    همین امروز یه مدل usb خریدم برا بار اول که خواستم درش بیارم پوشش انتهاییش در اومد برا بار دوم چیپش اعصابم داعون شد ، 30000 هزارتومن d link dwa-121
    سراغ اینا که خیلی کوچیکن نرو

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

ممنون.نه من ميزنم پشت سيستم شايد تا ماهها يا سالهي جدا نشه.به نظرتون pci بگيرم يا usb?!

Sent from my iPad using Tapatalk

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ممنون.نه من ميزنم پشت سيستم شايد تا ماهها يا سالهي جدا نشه.به نظرتون pci بگيرم يا usb?!

Sent from my iPad using Tapatalk
    به نظر من pci دیگه قدیمی شده هرچند شاید قیمتش پایینتر باشه یه مزیت دیگه usb اینه که با کابل میشه جا به جاش کرد تا بهترین آنتن رو گرفت

6. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه aslani606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام
    از کجا باید تشخیص داد که یک کارت شبکه وایرلس تا چه فاصله ای جواب میده
    الان بهترین مدل کارت شبکه وایرلش اکسترنال که تا فاصله 300 متر جواب چی هست ؟
    برای فاصله بین 1 تا 2 کیلومتر برای استفاده از اینترنت آیا کارت شبکه ای هست؟ یا باید از تجهیزات دیگه ای استفاده کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه joibari2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من میخوام سیستممو با سیم به مودم وصل کنم برای این کار نیاز به 12 متر(البته به صورت مستقیم نیست) کابل cat 5e درام حالا به نظرتون اگه کابل بگیرم به صرفه تره یا با کارت شبکه usb یا pci این کارو انجام بدم؟بهترین راه چیه که سرعت اینترنت هم پایین نیاد.اگه ممکنه بهترین نوع کارت شبکه هم معرفی کنید.
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان من میخوام از یه pc که اینترنت lan داره بتونم یصورت wifi استفاده کنم که بتونم با گوشی و تبلت هم کار کنم....راه حل چیه ؟ باید چی بخرم و چه نرم افزار ها و تنظیماتی نیاز هست
    مثل این مدل ها پیشنهاد میشه آیا ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

14 راهنمایی در مورد خرید الفا اکسس پوسنت روتر

راهنمایی در مورد خرید الفا+اکسس پوسنت+روتر

سلام خدمت همه دوستان گرامی و بزرگان شبکه یک سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم جواب بدین
    توصیح::: خیلی راحت بگم خونه داداش من تا خونه من 500/1000 متر میشه یعنی ما سر کوچه هستیم اونها تح کوچه داداش من اینترنت داره میخوام ازش بگیرم استفاده کنم با وای فای اما برد وای فای گوشی و لبتاب در اون هدی نیست که بتونه اون شبکه رو پیدا کنه چون از ما دوره قدرت نداره وای فای گوشی و لبتاب که بگیره سیگنال شو تا اینجا درست؟؟
    خیلی از دوستانم بهم کارت شبكه اكسترناله الفا كه تا يكى دو كيلومتر شبكه هاى واى فاى رو شناسايى ميكنه البته 1/2 کیلومتر تو خونه اما بالای پشت بوم 4/5 کیلومتر الفا مدل alfa-awus036h

این الفا من نخریدمش اما فکر کنم فقط قابلیت دریافت شبکه های وای فای رو داره نه شر کردن اونها بله میشه به کامپیوتر متصل کنم با کامپیوتر شر کنم
    اما من خونه نه کامپیوتر دارم نه لبتاب
    فکر کنم این ادابوتر نداشته باشه با کامل یو اس پی متصل به کامپیوتر روشن میشه کار میکنه درسته؟؟
    خیلی ها بهم گفتن برای دریافت الفا بگیرم با یک روتر میتونم اینترنت شر کنم
    خیلی ها بهم گفتن اکسس پوینت باید بگیرم
    براي دريافت وارسال نت به يك اكسس پوينت نیاز دارم نمیدونم والا
    من هیچ اطلاعاتی در مورد این ها ندارم نمیدونم چی هستن
    من به یک چیزی نیاز دارم که وای فای های 1/2 کیلومتری رو پیدا کنه و شر کنه با گوشی بتونم متصل بشم نیازی به کامپیوتر نباشه
    مثلا: مثل وای فای لب تاب یا گوشی وای فای های دور رو بر پیدا میکنه اما مشکل قدرت ضیف هست میخوم
    1.2 کیلومتر برا نشون بده شر کنه من با گوشی بتونم متصل بشم اسفاده کنم دوستان راهی هست میشه کمک کنید من چکار کنم چی بخرم که قدرت دریافت ساگنال های وفای فای تا مسافت بالا رو داشته باشه و خدش شر کنه مسقیم؟؟ میشه راهنمایی کنید
    بدون نیاز به کامپیوتر بشه

تشکر از شما بزرگوار
    والا ممنون میشم راهنمایی کنید داداش من اطلاعاتی ندارم در مورد شبکه و تجهیزات شبکه
    من میخوام یک وسیله بخرم که وای فای های مسافت بالا و دور رو برام پیدا کنه
    برد وای فای گوشی و لبتاب در اون هدی نیست که بتونه اون شبکه رو پیدا کنه چون از ما دوره قدرت نداره وای فای گوشی و لبتاب که بگیره سیگنال شو
    یک وسیله میخوام وای فای های مسافت های 1تا4/5 کیلومتر رو برام نمایش بده
    یکی گفت الفا
    یکی گفت تپلینک
    یکی گفت روتر
    هرکسی یک حرفی زد
    الفا برد بالایی داره برای گرفتن سیگنال اما نمیتونه بدون وسایته شر کنه باید حتما به کامپیوتر متصل بشه برای شر کردن(یکی بهم
    گفت اگر روتر بخرم که مستقیم به الفا متصل کنم شبکه هایی که الفا پیدا میکنه میده روتر روتر برای شما شر میکنه نمایش میده بدون نیاز به کامپیوتر(فکر کنم الفا ادابتور نداره باید با کامپیوتر روشن بشه) کامل سواس پی

یکی گفت تپلینک
    اما اون به درد من نمیخورد برد کمی داشت

Mikrotik SXT
    والا اطلاعاتی ندارم نمیدونم چی هست
    این لینک رو ببینید

برای خرید هست
    اطلاعاتی ندارم در این مورد تو اپارات سرچ کردم چند تا فیلم دیدم در موردش اما نفهمیدم باز
    ایا این سخت افزار نصب کنم بالای پشت بوم یا پشت پنجره وای فای های مسافت بالا رو پیدا میکنه؟
    چطوری سر میکنه با گوشی متصل بشم بهش؟ بدون نیاز به کامپیوتر
    میشه یک راهنمایی بکنید به خدا خیلی گیرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •