تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 39

نام تاپيک: خريد مودم adsl2+ وايرلس

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام دوست عزيز.اخه شاتل به لينك سيس سرويس نميده و در ضمن اس ام سي تخصصش فقط در زمينه شبكست.حالا به نظرتون مودم خوبيه؟

دوست عزیز

راستش من خونه ی پدربزرگم یک پنکه ی سقفی قدیمی بود که اون هم مارکش SMC بود

SMC شاید اخیرا وارد تخصص صرف شبکه شده باشه اما همیشه اینطور نبوده.

Cisco به عنوان یکی از 3 قدرت برتر شبکه در جهان اقدام خرید کامل شرکت Linksys کرد (یعنی اول ورشکستش کرد ، بعد خریدش) و اکنون محصولات لینکسیز تحت لیسانس شرکت سیسکو عرضه میشن.

میشه گفت که جزو محصولات خیلی خوبه بازار دنیا هستند.

من امروز با مسئول فروش شاتل کلی بحث کردم (داشت به دعوا ختم میشد)

توی آئین نامه ی شاتل نوشته مودم های ممنوعه ی شاتل:

...
    ...
    ...
    ایسوسی که از شاتل خریداری نشده باشد!!!

این نشون میده که فقط و فقط این جریان جنبه ی تجاری داره .

من امروز خطم وصل شد و هیچ مشکلی و کانفلیگی هم با شاتل نداشتم ، از مودم لینکسیز هم استفاده میکنم

شما فقط کافیه که هنگام سفارش سرویس بگید که نیاز به مودم ندارید ، و خودتون جداگانه مودم رو خریداری کنید.

موفق باشید
    یا علی

2. 4 کاربر از vioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهرون دیگه!!!

پيش فرض

دوست عزیز

راستش من خونه ی پدربزرگم یک پنکه ی سقفی قدیمی بود که اون هم مارکش SMC بود

SMC شاید اخیرا وارد تخصص صرف شبکه شده باشه اما همیشه اینطور نبوده.

Cisco به عنوان یکی از 3 قدرت برتر شبکه در جهان اقدام خرید کامل شرکت Linksys کرد (یعنی اول ورشکستش کرد ، بعد خریدش) و اکنون محصولات لینکسیز تحت لیسانس شرکت سیسکو عرضه میشن.

میشه گفت که جزو محصولات خیلی خوبه بازار دنیا هستند.

من امروز با مسئول فروش شاتل کلی بحث کردم (داشت به دعوا ختم میشد)

توی آئین نامه ی شاتل نوشته مودم های ممنوعه ی شاتل:

...
    ...
    ...
    ایسوسی که از شاتل خریداری نشده باشد!!!

این نشون میده که فقط و فقط این جریان جنبه ی تجاری داره .

من امروز خطم وصل شد و هیچ مشکلی و کانفلیگی هم با شاتل نداشتم ، از مودم لینکسیز هم استفاده میکنم

شما فقط کافیه که هنگام سفارش سرویس بگید که نیاز به مودم ندارید ، و خودتون جداگانه مودم رو خریداری کنید.

موفق باشید
    یا علی
    سلام.ممنون از جوابتون.راستش من در حیرتم چون یکی از آشنایان که مهندس شبکست SMC رو به من معرفی کرد.البته نه اینکه گول مدرکشو بخورم ها(بگم چون مهندسه پس راست میگه!!!) من کلی هم تحقیق کردم و هیچ کدوم از مصرف کنندگان مشکلی با SMC نداشتند ولی باید قبول كرد كه محصولات لينكسيس هم بسيار عاليه ولی باز هم نمیتونم یه نتیجه گیری کنم چه لینک سیس چه برتری بر SMS داره و همین طور SMC چه برتری بر لینک سیس داره.حالا ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام.ممنون از جوابتون.راستش من در حیرتم چون یکی از آشنایان که مهندس شبکست SMC رو به من معرفی کرد.البته نه اینکه گول مدرکشو بخورم ها(بگم چون مهندسه پس راست میگه!!!) من کلی هم تحقیق کردم و هیچ کدوم از مصرف کنندگان مشکلی با SMC نداشتند ولی باید قبول كرد كه محصولات لينكسيس هم بسيار عاليه ولی باز هم نمیتونم یه نتیجه گیری کنم چه لینک سیس چه برتری بر SMS داره و همین طور SMC چه برتری بر لینک سیس داره.حالا ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر
    دوست عزیز

راستش من نمیخوام SMC رو نهی کنم یا اینکه روی لینکسیز تاکید داشته باشم.
    هردوشون خوب هستند اما شما باید بر اساس نیاز خودتون خرید کنید ، درگیر براند ها شدن باعث دو دل شدن میشه.

شما اول نیاز های خودت رو بنویس ، ببین چه انتظاراتی از یک روتر داری ،
    بعد چند مدل رو بر اساس نیاز هایی که نوشتی انتخاب کن ،
    از هر مدل یک لیست مشخصات فنی (که توی اینترنت فراوونه) تهیه کن و با هم مقایسه کن.

مطمئن باش این روش به یک یا 2 انتخاب ختم خواهد شد ، اون موقع راحت میتونی تصمیم بگیری

اکثر روتر های از یک سری استاندارد ها و پروتکل ها پشتیبانی میکنند.
    تفاوت این دستگاه ها (اگر از براند ها صرف نظر کنیم ) در سطح پشتیبانیشون از این استاندارد هاست.
    شما در صورت آشنایی با این استاندارد ها میتونید راحت تصمیم بگیرید اما اگر فکر میکنید تصمیم براتون مشکل شده انتظارات و نیاز های خودتون رو بفرمایید تا بتونیم با همفکری به یک انتخاب برسیم

موفق باشید

5. این کاربر از vioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهرون دیگه!!!

پيش فرض

سلام.حق با شماست و باعث دو دلي ميشه.راستش فعلا تنها موردي كه برام مهمه اينه كه بشه وايرلسش رو غير فعال كرد و از لنش استفاده كرد.ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
    با تشكر

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام.حق با شماست و باعث دو دلي ميشه.راستش فعلا تنها موردي كه برام مهمه اينه كه بشه وايرلسش رو غير فعال كرد و از لنش استفاده كرد.ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
    با تشكر
    دوست عزیز

تقریبا اکثر روتر های وایرلس این قابلیت رو دارند.

فکر میکنم پست های صفحه ی قبل به نمونه های خوبی اشاره کرده.

شما بین کدام مدل ها شک داری؟

8. این کاربر از vioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهرون دیگه!!!

پيش فرض

سلام.شكم فقط رو اس ام سي هست.بعد يه سوال ديكه:به نظرتون اين مودم ارزش خريد رؤ داره؟آخه قيمتش خيلي مناسبه و حدود 64 تومنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من با قصد خريد يك مودم D-Link DSL-2640T به بازار رفتم و يك مودم D-Link DSL-2640U خريدم! وقتي در مورد تفاوت بين T و U از فروشنده سوال كردم گفت اين مدل جديدتريه و يك سري امكانات بيشتر داره. الآن هرچقدر دنبال تفاوت اين دو مدل مي‌گردم چيزي دستگيرم نمي‌شه. و همين مسئله يه كمي گيجم كرده. مي‌خواستم بدونم آيا كسي از تفاوت اين دو مدل با هم خبر داره يا نه؟
    با توجه به اينكه هنوز بسته‌بندي‌اش را باز نكردم و با توجه به اينكه من بين اين مودم و Linksys WAG200G شك داشتم، آيا بهتر نيست اين را پس بدهم و اون يكي را بگيرم؟

داره خودمونی میشه Kou_Jal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

میگم این D-link که صفحه اول معرفی کردید میشه من توی این اتاق بزارم بعد توی سالن هم جواب بده؟دیوار بینشون مانع هست یعنی جواب نمیده؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام.شكم فقط رو اس ام سي هست.بعد يه سوال ديكه:به نظرتون اين مودم ارزش خريد رؤ داره؟آخه قيمتش خيلي مناسبه و حدود 64 تومنه.
    دوست عزیز

اگر بحث قیمت باشه ، روتر های وایرلس 4 پورت ارزون تر هم گیر میاد
    مثل مدل وایرلس Alfex که دقیقا مشخصاتی مثل روتر های گرون تر براش ذکر شده اما با قیمت 57 هزار تومان(فکر میکنم 3 سال هم گارانتی داشته باشه)

قیمت پایین این روتر دلیل بر عدم کیفیتش نیست ، شرکتش شاید خواسته کمتر سود بخوره ، روی بعضی از این دستگاه ها بیش از 2 برابر سود میخورند!

مشخصات کامل روتر مد نظر شما در لینک زیر قابل مشاهده هستش.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

میگم این D-link که صفحه اول معرفی کردید میشه من توی این اتاق بزارم بعد توی سالن هم جواب بده؟دیوار بینشون مانع هست یعنی جواب نمیده؟؟؟؟
    دوست عزیز

بستگی به دیوار مد نظر شما داره

شعاع تقریبی وایرلس G پوشش دادن فضای کره ای شکل به شعاع حدودی 100 تا 150 متر در بهترین حالت 200 متره.

اگر در دیوار پنچره ای باشه یا روتر جای مناسبی قرار بگیره مشکلی از لحاظ ارتباط پیش نمیاد

موفق باشید

14. 3 کاربر از vioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •