تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل برای کپی کردن صحیح متون از صفحات اینترنتی

پروفشنال new explorer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    in my computer

14 مشکل برای کپی کردن صحیح متون از صفحات اینترنتی

دوستان عزیز
    من وقتی قصد دارم متن ها یا پاراگرافی که هم حاوی فارسی هست و هم انگلیسی (وگاهن به علاوه عدد) از یه صفحه ی اینترنتی کپی کنم و در یه فایل متنی(فرقی نمیکنه فایلهای متنی پیش فرض همراه ویندوز(مثل وردپد)باشه یا ورد آفیس )،ترتیب درستشون از بین میره و واقعن آزاردهنده ست ، فرض کنید از چند صفحه مختلف بخاین چند پاراگراف رو کپی کرده و در یک فایل ورد ادغام کنید ...
    تازه حتی گاهی که میخام از تو گوگل هم یه نامه بنویسم باز هم این مشکل رو برای حالت ترکیبی فارسی و انگلیسی دارم
    منتظر راهنمایی دوستان مخصوصن اساتید با تجربه هستم

در آغاز فعالیت aramaccess1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان عزیز
    من وقتی قصد دارم متن ها یا پاراگرافی که هم حاوی فارسی هست و هم انگلیسی (وگاهن به علاوه عدد) از یه صفحه ی اینترنتی کپی کنم و در یه فایل متنی(فرقی نمیکنه فایلهای متنی پیش فرض همراه ویندوز(مثل وردپد)باشه یا ورد آفیس )،ترتیب درستشون از بین میره و واقعن آزاردهنده ست ، فرض کنید از چند صفحه مختلف بخاین چند پاراگراف رو کپی کرده و در یک فایل ورد ادغام کنید ...
    تازه حتی گاهی که میخام از تو گوگل هم یه نامه بنویسم باز هم این مشکل رو برای حالت ترکیبی فارسی و انگلیسی دارم
    منتظر راهنمایی دوستان مخصوصن اساتید با تجربه هستم
    .................................................. .................................................. .........
    اگه مشکل شما فقط به هم ریختن متون ترکیبی از فارسی و انگلیسی هنگام کپی کردن از صفحات اینترنتی هست می تونید در MS Word به جای گزینه ی Paste گزینه ی Paste special رو انتخاب و در کادر باز شده هم عبارت Unformatted text رو انتخاب کنید .

3. این کاربر از aramaccess1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hadiceberg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان عزیز

من برای رفع این مشکل داخل Word در حالت راست-به-چپ تایپ و کپی می‌کنم و بعد paste می‌کنم توی Gmail!

آخر فروم باز Ehsanpark's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما بهتره قبل از پیست کردن متن برید به :
    Format > Paragraph > General
    از اونجا گزینه Direction رو بذارید روی Right-to-left
    مشکل شما حل میشه.

6. این کاربر از Ehsanpark بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه elahe80's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

.

دوستان من هم هنگام کپی از صفحات مرورگر به word 2007 مشکل دارم / اگه وسط یک خط پرانتز و کلمات اینگلیسی باشه بهم میریزه .... / کمک لطفا" - ممنونم

.

پروفشنال new explorer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    in my computer

پيش فرض

.

دوستان من هم هنگام کپی از صفحات مرورگر به word 2007 مشکل دارم / اگه وسط یک خط پرانتز و کلمات اینگلیسی باشه بهم میریزه .... / کمک لطفا" - ممنونم

.
    ببینید،یه دکمه هست که وقتی اونو میزنید،این خط عمودی نشانگری که موقع تایپ همراه کاراکترها حرکت میکنه،رو میتونید تنظیم کنید که راست به چپ باشه یا چپ به راست،از شکلش هم میشه فهمید،اونو که قبل از پیست کردن بزنید(یا حتی بعد از اینکه پیست کردین)،اونوقت همه ش ردیف میشه

9. این کاربر از new explorer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

بهترین راه حلی که برای من خوب حواب می ده همیشه اینه که:
    قبل از پیست (paste) کردن در ورد، در یک فایل نت پد (notepad) بصورت موقت پیست و از اونجا به ورد کپی-پیست کنید.
    البته دقت کنید که تمام فرمت متن شما (رنگ ها-bold و ...) از بین می ره. ولی متنی که کپی می شود از نت پد به ورد، خامِ خام هست و هر کاری که خواستید می تونید باهاش بکنید.

11. 2 کاربر از masud_809_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •