تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 19 اولاول ... 28910111213141516 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 186

نام تاپيک: بازیها و کلکهای پاسور

در آغاز فعالیت AMIR_ARES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مثلا بي دل

بعد از دس دادن هركس 3 تا از برگه هاشو به يه نفر ديگه ميده
    و 3 برگه ي اونو مي گيره
    بعد كس كه 2 خاج رو داره شروع مي كنه (حتما بايد 2 خاجو بندازه)
    بعدش به ترتيب از سمت راست جواب شو مي دان
    چند تا نكته:
    1)هر برگه ي دل 1 امتياز منفي داره (چه تك و چه دو دل همه يه امتياز دارن )
    2)بي بي پيك 15 امتياز منفي داره
    3)اگه يكي از بازيكن ها همه ي دال + بي بي پيك رو از بقيه بگيره به بقيه ي افراد 24 امتياز منفي داده مي شه!
    4)هركس زودتر به امتياز 104 منفي برسه باخته !

تا اونجائي كه يادم بود نوشتم .
    كم و كاستي و ببخشيد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Ceaf.ir

پيش فرض

مثلا بي دل

بعد از دس دادن هركس 3 تا از برگه هاشو به يه نفر ديگه ميده
    و 3 برگه ي اونو مي گيره
    بعد كس كه 2 خاج رو داره شروع مي كنه (حتما بايد 2 خاجو بندازه)
    بعدش به ترتيب از سمت راست جواب شو مي دان
    چند تا نكته:
    1)هر برگه ي دل 1 امتياز منفي داره (چه تك و چه دو دل همه يه امتياز دارن )
    2)بي بي پيك 15 امتياز منفي داره
    3)اگه يكي از بازيكن ها همه ي دال + بي بي پيك رو از بقيه بگيره به بقيه ي افراد 24 امتياز منفي داده مي شه!
    4)هركس زودتر به امتياز 104 منفي برسه باخته !

تا اونجائي كه يادم بود نوشتم .
    كم و كاستي و ببخشيد.
    یک جا اشتباه کردی بی بی پیک 13 امتیاز منفی داره

3. این کاربر از amirtoty بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Ceaf.ir

پيش فرض

چندتا سوال در مورد بازیهایی که تو پستهای قبل توضیح داده بودید دارم!

یکی بازی مرسی یا همون شرمنده.

اول اینکه نوشته بودین باید از یکی کارت بگیره اگه اینطوری پیش بره تو همون مرحله اول یکی کلی کارت داره یکی دیگه دستش خالی میشه (حالا این مشکل و خودمون حل کردیم از کسی یک کارت میگرفتیم یک کارت دلخواه هم خودمون بهش میدادیم)
    بعدشم تو یک چهار تایی کامل میکنی خوب اگه نوبت بیفته دست یکی دیگه که هر چهارتا رو میگیره که
    ما نشستیم بازی کردیم یکی همه 4 تایی هاش کامل شد خوب حالا باید چیکار کنیم؟ یعنی مرحله اول همینجا تموم شد یا باید بقیه ادامه بدن تا همه چهارتایاشون کامل بشه!

یک سوال هم در مورد پوکر 5 کارته
    مثلا" من اگه مقدار پولی بیام پایین که بعدی اونقدر نداشته باشه چی میشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Ceaf.ir

پيش فرض آموزش بازی بلف

بلف
    این بازی هر کی بازی کرده ازش خوشش اومده شما هم امتحان کنید (اگه از این بازی خوشتون نیومد احتمالا بازی رو خوب نفهمیدید)

تو این بازی هر کی زودتر کارتاشو تموم کنه برندس

این بازی میتونید سه نفره چهار نفره پنج نفره و... صد نفره هم بازی کنید. برای تعداد بالا میتونید چند دست و باهم قاطی کنید

برای شروع بازی ابتدا کارت ها رو بین بازیکنان تقشیم میکنید (ممکنه چندتا کارت اضافه بیاد که میتونید به چند نفر یکی دوتا کارت بیشتر بدید)

خوب نفر اول بازی شروع میکنه

مثلا تو دستش دو تا دو هست خوب دوتا کارت و به پشت میزاره وسط میگه دوتا دو (دو مثال بود چون هر کارتی رو حال میکنه میتونه بگه حتما لازم نیست تو دستش هم باشه مثلا میتونه بگه سه تا شاه یا یکی ده یا چهارتا تک و ...) (حتما" لازم نیست حرفی که میزنه راست باشه میتونه دو تا کارت دیگه بزاره خالی ببنده دوتا دو )

خوب نوبت به نفر بعدی میرسه! بعدی میتونه سه تا کار انجام بده

1 میتونه بگه بلف یعنی نفر قبلی خالی بسته بعد کارتایه نفر قبلی رو که رو زمینه رو میکنه

- اگه راست بود کارتا رو برای خودش بر میداره (همه کارتایی که وسطه) نوبت میرسه به همون که راست گفته بود
    - اگه قبلی راست نگفته بود کارتای وسط و میده بهش . خودش به بازی ادامه میده

2 میتونه چندتا کارت دیگه روش بزاره (دروغ یا راست) مثلا" بگه سه تا دو (دی تا اونجایی که ما میدونیم چهارتا دو بیشتر نبود )

3 میتونه بگه رَد که خودش و راحت کنه اینطوری نوبت میرسه به بعدی

بعد از این فرد نوبت میرسه به بعدی نفر بعدی هم همین سه کارو میتونه انجام بده

(یکدفه میبینی ده تا دو اومد وسط )

خوب بازی همینطور به صورت چرخشی پیش میره تا اینکه یک نفر کارتاش و تمام کنه و برنده بشه

چندتا نکته!

1 اگه همه یک دور بگن رد . خوب در این حالت همه ی کارتای وسط و میزارین بیرون (بدون اینکه کسی کارتا نگاه کنه) بعد باید کسی بازی کنه که آخرین کارت و گذاشته بود (البته باید بگم وقتی یکم بازی کردین وارد شدین میبینید هیچ کارتی بیرون نمیره )

2 توجه داشته باشید فقط کارتی که وسطه رو میتونید بازی کنید. مثلا اگه نفر قبلی گفته سه تا پنج لو (چه راست چه دروغ) شما نمیتونید کارت دیگه ای رو بزارید مثلا بگید دو تا چهار حتما باید پنج بزارید

3 حتما لازم نیست این و بدونید اگه بازی کنید متوجه میشید

مثلا من دارم بازی میکنم فقط دو تا کارت برام مونده (مثلا سه وشاه) نوبت من هم هست که بازی کنم
    خوب من نمیتونم 2 تا کارت بزارم باهم بگم مثلا دوتا چهار که کارتام تموم بشه
    آخرین کارتی که میخوای بزاری باید راست باشه
    مثلا من فقط سه تا بی بی دارم نوبت منم هست خوب سه تا رو به رو میریزم وسط بعد میبرم دیگه
    اگه هم نفهمیدید چی میگم بی خیال شید بازی کنید خودتون میفهمید

4 مثلا نفر1 بازی شروع میکنه 3تا کارت به پشت میزاره وسط میگه 3تا ده نفر2 دوتا کارت دیگه میزاره وسط میگه 2تا ده خوب نوبت میرسه به نفر3 اون نمیتونه بلف نفر1 و بگه فقط میتونه بلف نفر قبلشو بگه یعنی نفر2
    البته اگه نفر2 گفته باشه رد (هیچ کارتی وسط نذاشته) خوب نفر3 میتونه بلف نفر1 بگه (آخرین نفری که کارت گذاشته)

هر سوالی بود در خدمتیم
    Last edited by amirtoty; 27-04-2008 at 18:41.

آخر فروم باز bagher_mo68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

بعدشم تو یک چهار تایی کامل میکنی خوب اگه نوبت بیفته دست یکی دیگه که هر چهارتا رو میگیره که
    ما نشستیم بازی کردیم یکی همه 4 تایی هاش کامل شد خوب حالا باید چیکار کنیم؟ یعنی مرحله اول همینجا تموم شد یا باید بقیه ادامه بدن تا همه چهارتایاشون کامل بشه!
    ما وقتی چهارتایی میشیم اعلام میکنیم و میخوابونیمش ... بعد دیگه تا وقتی طرف تو دستش کارت داشته باشه ... یعنی تا وقتی که کارتاش همه چهارتایی نشده نمیتونه دسته چهارتایی کسی رو بگیره

در ضمن ما کارتیو که خودمون نداریم از کسی نمیخوایم تا وقتی که کارتامون همه دسته شن و بخوابن

اول اینکه نوشته بودین باید از یکی کارت بگیره اگه اینطوری پیش بره تو همون مرحله اول یکی کلی کارت داره یکی دیگه دستش خالی میشه (حالا این مشکل و خودمون حل کردیم از کسی یک کارت میگرفتیم یک کارت دلخواه هم خودمون بهش میدادیم)
    ما هم هیچ کارتی رو جایگزین نمیکنیم ... باید یکی کارتاش تموم شه دیگه !!! وگرنه چجوری میخواد ببازه ؟!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Ceaf.ir

پيش فرض

ما هم هیچ کارتی رو جایگزین نمیکنیم ... باید یکی کارتاش تموم شه دیگه !!! وگرنه چجوری میخواد ببازه ؟!!!
    ما داشتیم سه نفره بازی میکردیم که من دستم خالی شد خوب اون دو نفر دیگه که میدونن چی تو دست اون یکی دیگست!

بعدش این و نگفتی
    اگه یکی همه ی دستشو چهار تایی درست کرد بازی تمومه یا هنوز ادامه داره!

آخر فروم باز bagher_mo68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

ما داشتیم سه نفره بازی میکردیم که من دستم خالی شد خوب اون دو نفر دیگه که میدونن چی تو دست اون یکی دیگست!

بعدش این و نگفتی
    اگه یکی همه ی دستشو چهار تایی درست کرد بازی تمومه یا هنوز ادامه داره!
    خوب سختیه بازی تموم شده ... تا جایی که من یادم میاد و بلدم اینجوریه !!!

آها البته نه ... کار تموم نیست ... چون وقتی دسته ها 4 تایی میشه اعلام میکنن و میخوابونن و تا وقتی کسی درخواست دسته نکنه نمیتونه دسته ی خوابونده خودشو نگاه کنه ... پس ممکنه یادش بره

---------------

نه بازی تموم نیست ... بازی ادامه داره تا وقتی همه کارتا بره دست یه نفر ...

وقتی یکی دستش خالی میشه ( یعنی همش میشه دسته ) میتونه هم دسته بخواد هم هر کارتی ... و باید به این صورت همه ی کارتها رو بگیره

====================

هر جاشو نگرفتی بگو تا بیشتر شرح بدم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

خوب دوستان این هم PDF این تاپیک تا امروز و پست 208 که حجمش 238 کیلوبایته.!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    جالب اینه که Mario عزیز دقیقا" یک سال پیش PDF ی گزاشته بود که تا پست 138 بود این هم لینکش

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت parsasufi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    بچه فولادشهر .................................فعلا دانشجوی یزد

پيش فرض

سلام
    من یه بازی توپ سه نفره بلدم که خیلی جالب اما اعصاب خورد کنه......
    اسم بازی که در واقع نوعی حکم هست ، حکم جریمه یا اسکاتلندی یا حکم گدا هست.
    این بازی حکم سه نفره هست ، یعنی باید یک برگ دو لو از دست کنار گذاشته بشه بعد با اندختن برگ حاکم مشخص میشه.
    در هر دست حاکم باید 9 دست ، نفر دوم 5 و نفری که پاسور تقسیم میکند 3 دست بگیرن.
    حاکمیت دورهای بعدی بازی هم می چرخد.....
    بعد از انجام بازی دستهای گرفته شده شمارش شده و به ازای هر دست بیشتر از تعدادی که مشخص شد 1 امتیاز مثبت و به ازای هر دست کمتر 1 امتیاز منفی یادداشت می شود.......
    بعد حاکمیت به نفر بعدی انتقال می یابد.
    خب تا اینجای بازی هیچ گونه جلابتی مشاهده نمیشه......
    اما بهد از تقسیم پاسور در دست بعد و حکم کردن ، شخصی که بیشترین امتیاز را گرفته به شخصی که پایین ترین امتیاز را گرفته به تعداد مثبت خود برگ پایین داده و در مقابل آن شخص باید بالاترین برگ خال در یافت کرده را به شخص مقابل باز گرداند. در واقع باید به تعداد مجموع امتیازات مثبت برگ رد و بدل شود....
    تبصره : در صورتی که دو امتیاز مپبت وجود داشت ابتدا کسی برگ ها را عوض می کند که امتیاز مثبت
    بالاتری داشته باشد.
    تبصره : نمی توان برگ حکم شده را رد و بدل کرد!!!!!!!!
    "مثلا اکر امتیازات به صورت 4 ، 1 و 5- بود (مجموع امتیازات صفر است !) ابتدا شخصی که 4 امتیاز گرفته
    4 برگ کم ارزش خود ( غیر از حکم) را به کسی که 5- امتیاز گرفته داده و در مقابل باید شخصی 5- امتیازه بالاترین برگهایی از خالهای برگ های گرفته شده را به شخص 4 امتیازه برگرداند.سپس شخص 1 امتیازه این رد و بدل را با شخص 5- امتیازه انجام میدهد "
    بعد از رد و بدلها بازی از سر گرفته شده و الی آخر......
    بازی در 10 دست انجام شده و پایان دست دهم شخصی که بالاترین امتیاز را گرفته برنده است.

تجربه ثابت کرده کسی که دست اول حاکم می شود ، احتمال بردش در پایان بازی 1 به 1000000000000000 است...........

پروفشنال ragbar12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    منطقه جنگي

پيش فرض

يك ترفند سر كاري وخيلي اسون كه اگه خوب بتونيد اجراش كنيد تا مدتي دوستاتونو سرگرم ميكنيد

ماجراش خيلي سادس شما به دوستاتون ميگيد كه با نگاه كردن به پشت برگه ميتونيد حدس بزنيد برگه چيه
    خيلي ساده شما برگه رو به صورت عمودي در دست راست خودتون ميگيريد (بين انگشت شصت و ويكي ديگه از انگشتا)!
    بعد برگه رو به سمت داخل خم ميكنيد وقتي برگه رو خم كنيد گوشه برگه كاملا معلوم ميشه وراحت ميتونيد بگيد برگه چيه!
    البته بايد خيل سريع نگاه كنيد كه كسي متوجه نشه ويكم هم زبون بريزيد چون به هر حال مثلا دارين شعبده بازي ميكنيد .
    شايد اين كارو خيلي ها بلد بودين ولي براي اونايي كه بلت نبودن گفتم. بازي خيلي ساده وابكيه ولي اگه خوب اجراش كنيد مدتي همه رو متعجب كردين.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •