تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 27 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 268

نام تاپيک: تاپيك حرف هاي دلنشين . . .!

آخر فروم باز mska's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    يزد>کرج<>تهران

پيش فرض

هر مشکلي در دنيا با دو پرسش چرا و چگونه حل خواهد شد.
    روزي به عقب نگاه مي کنيد و به آنچه قبلا گربه دار بود مي خنديد.

از تلاش براي رسيدن لذت ببريد نه از نتيجه آن.مي توانيد عاشق پرواز باشيد و از پرواز لذت ببريد بدون اينکه به اين فکر باشيد که کي به مقصد مي رسيد.

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    يزد>کرج<>تهران

1

بيايد "م" مشکلات را برداريم و آنها را به شکلات زندگي کنيم بخنديم و از زندگي لذت ببريم.

هدف اولين قدم هر کار است.

فشار الماس خلاقيت را مي سازد.

ترس هرچه عميق تر باشد دروني ترين قدرت ما را به حرکت واخواهد داشت.

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    يزد>کرج<>تهران

1

شکست وجود ندارد تنها در صورتي شکست خواهيد خورد که به خودتان بگويد:"شکست خوردم".

خود شما هستيد که در لحظه اي خاص بر کارتان برچسب شکست مي زنيد.

روش ارزيابي هر کس ار مسائل زندگي موجب مي شود او احساس موفقيت کند يا شکست.

حـــــرفـه ای Moh3en_DDD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    1391

پيش فرض

اگه يه خر بوست كنه بهتر از اينه كه يه بوس خرت كنه

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض هاننننننننننننننننن خوب بيد

نقل قول نوشته شده توسط mohsenkheradmandg
    اگه يه خر بوست كنه بهتر از اينه كه يه بوس خرت كنه
    عاليترين چيزي بود كه تواين تاپيك خوندم

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    1391

پيش فرض

اين هم چند تا از anaheta جان كه در يه تاپيك ديگه گذاشته بودند . . . .!

می دونی قشنگیه راه رفتن زیر بارون چیه؟؟؟؟؟ اینه که هیچکس نمی تونه اشکاتو ببینه........................................ .......... .....................روزي که به دنيا اومدي داشت بارون مي اومد , ولي اونروز هوا باروني نبود .فرشته ها بودن که داشتند گريه مي کردند , چون يکي ازشون کم شده بود .................................................. ..................دنبال نگاه نرو چون ممکنه گولت بزنه .....دنبال دارايي نباش چون هرچي هم باشه بالاخره تموم ميشه....دنبال لبخند برو چون فقط لبخند مي تونه يک روز تاريک رو روشن و زيبا بکنه پس دنبال کسي برو که تو رو شاد کنه............................................ ....... ........................عشق رويا نيست بلکه مثل رويا زيباست...................................... ............ ................
    کاشکی مونیتورت بودم ,تا همیشه رخ به رخت می بودم....کاشکی که کیبوردت بودم, تا همیشه لمسم می کردی....کاشکی که ویست بودم ,تا همیشه روی لبت می بودم...کاشکی که موست بودم,تا همیشه توی مشتت می بودم....کاشکی که پسوردت بودم,که تا همیشه توی فکرت می بودم...کاشکی که کامپیوترت بودم ,که تا همیشه عاشقم می بودی تو.... .................................................. .........................
    فردي مي گفت : که سالها دنبال مفهوم خوشبختي مي گشتم , و پس از ازدواج فهميدم خوشبختي رو چه آسان از دست دادم.. .................................................. ..................پسرکی دو خط سیاه موازی روی تخته کشید!! خط اولی به دومی گفت ما می توانیم زندگی خوبی داشته باشیم ..!! دومی قلبش تپید و لرزان گفت : بهترین زندگی!!! در همان زمان معلم بلند فریاد زد : " دو خط موازی هیچگاه به هم نمی رسند" و بچه ها هم تکرار کردند: ....دو خط موازی هیچگاه به هم نمی رسند مگر آنکه یکی از آن دو برای رسیدن به دیگری خود را بشکند !!................................................ .. ..............................................مع رفت را باید از سیگار یاد بگیرید , با اینکه که میدونه بعد از اینکه تموم شد زیر پا لهش می کنی ولی بازم تا آخرش به پات می سوزه .................................................. ...........کاش میشد اشک رو تهدید کرد , مدت لبخند رو تمدید کرد...کاش میشد که میان لحظه ها , لحظه دیدار رو نزدیک کرد...!! .................................................. عشق" از "دوستی" پرسید :تفاوت من و تو در چیست؟ "دوستی" گفت: من افراد را به سلامی آشنا می کنم ولی تو با نگاهی...... و من آنان را با دروغی جدا می کنم ولی تو با مرگ!!!! ,................................................. ..........................

20بار دیدمت. 19 بار بهت خندیدم. 18 بار به من اخم کردی.17 بار از دستم خسته شدی ولی 16 بار دیگه سعی کردم. و 15 جمله عاشقانه رو 14 بار به 13 زبان و 12 لهجه و 11 روز و روزی 10 بار به کمک 9 نفر به تو گفتم.اما تو 8 بار قهرکردی.7 بار صورتتو از من برگردوندی و من 6 بار برات مردم .5 بار قربونت رفتم و 4 بار نازتو کشیدم .تو 3 بار ناز کردی و 2 بار خندیدی و جونموبه لبم رسوندی تا یک بار بگی دوستم داری!!!

با تمام قدرتی که شیطان داشت , برای هدف قرار دادن قلب , چیزی جز صدای دلنشین نیافت !!!............................................... ..تو مهربون, تو زیبا, تو ماه , تو دوست داشتنی , تو جذاب, تو بهترین, تو بی نظیر, تو یک فرشته .......... و من یک دروغگو. .................................................. ........در شهری به نام عشق, کوهی است به نام محبت . در این کوه رودی است به نام صفا ,در این رود آبراهی می رود به نام وفا ,سرانجام این آبراه به آبگیری می رسد به نام وداع. .................................................. ...................عاشقی یعنی علاقه , نه کفگیرو ملاقه!!!دوستت دارم یک عالمه, اندازه یک قابلمه!!من عاشق تو هستم, تو قابلمه نشستم یک لنگه کفش تو دستم منتظر تو هستم. .................................................. ..........................تا که بودیم, نبودیم کسی. مرا کشت غم بی هم نفسی.تا که مردیم همه یار شدند, خفته ایم همه بیدار شدند. قدر آیینه بدانید چون هست ,نه در آن وقت که افتاد و شکست. .................................................. .........................هیچوقت گریه نکن ,چون هیچکس لیاقت اشکهای تو را نداره. و اون کسی هم که لیاقتشو داشته باشه ,طاقت اشکاتو نداره .................................................. ......................................دستت رو بگذار روی قلبت , این ساعت عمرته داره تیک تیک می کنه.جالبه ,همونی که بهت زندگی میده ,برات شماره معکوس رو شروع کرده. منتظر باش اما معتل نشو. تحمل کن اما توقف نکن. قاطع باش اما لجباز نباش. صریح باش اما گستاخ نباش. بگو " آره" اما نگو "حتما" بگو "نه" ولی نگو "هرگز" ..........دوستتان دارم............ اگه مي خواي بدوني که چقدر منو دوست داري , وقتي بارون مي آد دستتو دراز کن و هرچقدر تونستي از قطره هاي بارون جمع کني به همان اندازه به من علاقه داري, اما اگر خواستي بدوني که من چقدر تو رو دوست دارم دونه هاي باروني که نتونستي بگيري رو بشمار , بدون به همون اندازه من دوستت دارم.......................................... ......... .................................................. ... می دونی فاصله بین انگشت هات واسه چیه؟ واسه ی اینه که یک نفر دیگه با انگشت هاش اونو پر کنه. پس به دنبال کسی باش که تا ابد بتونه بین انگشتهاتو پر کنه .................................................. . .................................................. .در تاریکیه شب 3 شمع روشن کردم اولی برای بودنت , دومی برای دیدنت و سومی برای بوسیدنت .در آخر هر 3 را خاموش کردم برای در آغوش گرفتنت!!! .................................................. ...........................

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام اين جمله رو از امضاي آقاي Reza1969 نقل مي كنم. واقعا قشنگه:

Your talent is God's gift to you. What you do with it is your gift back to God

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز Lovelyman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    همین دورو برا!

پيش فرض

عشق مانند تپه اي است كه هر خ..ي از آن بالا ميرود.

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    1391

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط lovelyman
    عشق مانند تپه اي است كه هر خ..ي از آن بالا ميرود.

دارمت .. . ! خيلي قشنگ بود

کـاربـر بـاسـابـقـه k@vir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    پشت هیچستان

پيش فرض

درها بی تقصیرند
    دست های ما آن ها را
    می بندند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •