تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: اضافه کردن فن اضافه برای کیس

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

من تا حالا چند تا کیس خراب کردم روی نصب فن اضافی!(اینور اونورشو سوراخ میکردم فن میذاشتم!)

بهترین نتیجه رو وقتی گرفتم که بالای کیس یک فن نصب کردم!
    البته بیشتر از اندازه فن قدرت فن مهم هست!
    تمام فنهای 12 سانتی من 400 میلی امپر جریان میکشن!
    فن بالای کیس هم یه فن 9 سانتی هست که 250 میلی آمپر جریان می کشه!(خودم اندازه گرفتم! روشون چیز دیگ های نوشته)

کلا با نصب فن بطرف داخل مخالفم! چون هم صداش یبشتره هم سیستم زودتر خاک میگیره!

داره خودمونی میشه AHP-P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام دوستان.
    دمای کارت گرافیک سیستم بنده بیش از حد بالاست.(در حالت عادی 87~ و هنگام بازی هم احتمالا 100~)
    از وقتی که فن کارت گرافیک رو عوض کردم و یه فن غیرِ فابریک روش انداختم این مشکل پیش اومده.
    برای رفع مشکل میخوام روی درب و پشت کِیس، یک یا دو عدد فن اضافه کنم( الان خودِ کیس فن نداره) میخواستم بدونم اضافه کردن فن بر روی درب و پشت کِیس تا چه اندازه میتونه موثر باشه؟ آیا میتونه دمای کارت Geforce 9500 رو در حالت عادی تا حدود 60 پایین بیاره؟ ایده ای دارید شما یا نه.

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان.
    دمای کارت گرافیک سیستم بنده بیش از حد بالاست.(در حالت عادی 87~ و هنگام بازی هم احتمالا 100~)
    از وقتی که فن کارت گرافیک رو عوض کردم و یه فن غیرِ فابریک روش انداختم این مشکل پیش اومده.
    برای رفع مشکل میخوام روی درب و پشت کِیس، یک یا دو عدد فن اضافه کنم( الان خودِ کیس فن نداره) میخواستم بدونم اضافه کردن فن بر روی درب و پشت کِیس تا چه اندازه میتونه موثر باشه؟ آیا میتونه دمای کارت Geforce 9500 رو در حالت عادی تا حدود 60 پایین بیاره؟ ایده ای دارید شما یا نه.
    علاوه بر کولینگ و تهویه مناسب کیس ، تمیزکاری و گردوغبار زدایی و کاهش دمای محیط هم میتونه در کاهش دمای قطعات تاثیر داشته باشه. ولی در کل اینکه انتظار داشته داشته باشین تاثیر چشمگیر و خیلی محسوسی در کاهش دما داشته باشه به نظر من انتظار بیجایی هست.

4. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اگه فن اضافه کنم به نظرتون چند درجه دمای کارت گرافیک میاد پایین؟ پیش بینی شما چیه؟
    اگه 10 تا 20 درجه بیاد پایین عالی میشه!

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگه فن اضافه کنم به نظرتون چند درجه دمای کارت گرافیک میاد پایین؟ پیش بینی شما چیه؟
    يه 3,4 درجه اى احتمال داره کم بشه. همونطور که گفتم به عوامل ديگه هم بستگى داره.

7. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

دوستان من یک عدد فنِ 15 سانتی روی درب کیس اضافه کردم. حدودا 15 درجه دمای کارت گرافیک اومد پایین.
    میخواستم این فن رو پشت کیس بزارم. در اون صورت محل قرار گیریش کمی بالاتر از حالت فعلیش می شد، به فروشنده هم گفتم 12 سانتی بده! اما مَردَکِ بی خِرَد 15 سانتی داد :| منم خط کش همرام نبود متاسفانه:| دیگه جایی به غیر از درب کیس نمی شد نصبش کرد.

حالا یه سوال. من خودم فک میکنم هرچی فن به بالای کیس نزدیکتر باشه باید بهتر خنک کنه. اینو به این خاطر میگم که همیشه شنیدیم "هوای گرم میل به بالا رفتن داره". درسته فکرم؟ چون اگه به این نتیجه برسم که بالاتر بودن فن، تاثیر بیشتری در تهویه داره، حتما یکی دیگه اضافه میکنم.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •