تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 45

نام تاپيک: ایرانسلی ها حق خودتان را بگیرید

آخر فروم باز moz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

ایرانسل = کلاه بردار X کلاه بردار X کلاه بردار
    من که دیگه اصلا ایرانسل رو قبول ندارم
    یه زمانی خوب بود ولی الان دیگه . . .
    مشکلاتش : مشکلات دائمی جی پی آر اس که همش قطعه ، پول کم کردن وقتی که اس ام اس ارسال نمیشه ، قطع و وصلی صدا ، خط ندادن ، مشکل آنتن ، مشکل ارسال اس ام اس ، تبلیغات مزاحم ، کم کردن شارژ بی دلیل ، خراب بودن بعضی کارت شارژها و عدم پیگیری توسط واحد پشتیبانی 140 ( 3 بار این مشکل واسم پیش اومد) و . . .
    مزیت ها : می توانید با ایرانسل مزاحم مردم شوید بی آنکه شناخته شوید D:

پروفشنال winter+girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مشکلاتش : مشکلات دائمی جی پی آر اس که همش قطعه ، پول کم کردن وقتی که اس ام اس ارسال نمیشه ، قطع و وصلی صدا ، خط ندادن ، مشکل آنتن ، مشکل ارسال اس ام اس ، تبلیغات مزاحم ، کم کردن شارژ بی دلیل ، خراب بودن بعضی کارت شارژها و عدم پیگیری توسط واحد پشتیبانی 140 ( 3 بار این مشکل واسم پیش اومد) و . . .
    ایرانسلی ها حق خودتان را بگیرید
    فکر نکنم دیگه چیزی واسه گرفتن مونده باشه

پروفشنال Mohandes_mansour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    c:/windows/system32/regedt32.exe

پيش فرض

ایرانسل = کلاه بردار X کلاه بردار X کلاه بردار
    من که دیگه اصلا ایرانسل رو قبول ندارم
    یه زمانی خوب بود ولی الان دیگه . . .
    مزیت ها : می توانید با ایرانسل مزاحم مردم شوید بی آنکه شناخته شوید D:
    شما چه دل پری از این ایرانسل داری !! تنها مزیتی که داره همونه که شما نوشتی ؟!
    چندتا از مشکلاتی رو که نوشته بودی رو من قبول دارم،فبه جزء خراب بودن بعضی کارت شارژها ( چون تا حالا برای خودم پیش نیومده)
    و کم کرئن شارژ بی دلیل.
    بقیه رو تقریبا قبول دارم!

موفق باشید.

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

ای بابا شما چه دل پری دارین از ایرانسل.
    اگه این ایرانسل نبود الان همراه اول سیم کارت دونه ای 500 تومن مینداخت تو پاچتون اونم ثبت نامی.
    اگه ایرانسل نبود همراه اول نه به فکر اس ام اس میفتاد نه به فکر mms , gprsکه اونم کار نمیکنه.
    ولی ایرانسل همون اولی که اومد هم پیامکش فعال بود هم اینترنت پیام تصویری.
    دو سال پیش ما تو کلاس برا بچه ها عکس میفرستادیم. نگین بلوتوث بوده که نبود. چون بیشترشون گوشیهایی داشتن که بلوتوث نداشت. مثل k310که اون زمان همه یکی داشتن و کلاس میزاشتن با همون.
    تازه رایگان هم بود هم پیامکش هم اینترنتش و هم پیام تصویریش.تعرفه شم مناسب بود تا اینکه نمیدونم چی شد کشیدن بالا.
    این همراه اول فقط آنتن دهیش خوبه.که اوننم طی چندین سال اینجوری شده ولی ایرانسل تو دو سال بیشتر جاها رو پوشش داده.اگه ایرانسل نمیومد که حس رقابتی وجود نداشت و همراه اول همونجوری گرون بود و هیچ امکاناتی نداشت.و هیچ وقت هم اعتباریش نمیومد و شما نصفتون موبایل نداشتین.
    من که همون اول که ایرانسل اومد رفتم خریدم 30 تومن.بعد یک سال هم همراه اول خریدم.الانم از هردوش استفاده میکنم و رازی هستم از هر دوش. بعضی جاها یکی خوب آنتن نمیده باز این یکی آنتن میده: دی
    الان که فک نکنم کسی از اینترنت ایرانسل استفاده کنه. من خودم بعضی وقتها چند دقیقه ای با خود گوشی میرم.
    ولی زمانی که رایگان بود همشه گوشیم وصل بود به کامپیوتر و استفاده میکنم.یادش بخیر خدا بیامرز w810 چقد گرون خریدمش به اندازه n81پول دادم اون زمان. الان فک کنم نوش150 باشه.ولی عجب چیزی بود کلی منوی فلش ریخته بودم توش.

5. این کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

مزیت ها : می توانید با ایرانسل مزاحم مردم شوید بی آنکه شناخته شوید D: __________________
    من تا حالا از ایرانسل قطع و وصلی صدا ندیدم. فقط بعضی جاها که آنتن کم میشه صدای خودت هم میپیچه تو گوشیت.
    تبلیغات هم اصلا نداشتم.ولی همراه اول ماشالله از اینترنت هوشمند گرفته تا دانشگاه آزاد تبلیغ میکنه.
    شارژ هم بی دلیل از من کم نشده و تمامپیامهام هم به مقصد رسیده. البته مثلا شاید چندت ا نرسیده باشه.
    اون کارت شارژ ها رو هم هزار بار اعام کردن که از مراکز و جاهای معتبر بخرین. وقتی میری از بغالی کوچتونم میخری. معلومه اونجوریه. خصوصا این که الان من دیدم رو کاغذ با خودکار مینویسن.! برین از مراکزش بخیرید و اونا مسول هستن تا همونجا برات شارژ کنن. تازه من میرم از نمایندگیش شارژ دو تومنی میخرم دونه ای 1500. البته باید حدود 10 تا بخری.
    با برو بچ و دوستان جمع میشیم میریم میخریم. یا اینکه من میخوام پنج تومن شارژ کنم سه تا برا خودم دو تومنی میخرم.
    این مزاحمتش رو باهات موافقم ولی الان شما به هر ایرانسلی زنگ میزنی میبینی خاموشه. چرا؟ چون ثبت نام نکردن و ایرانسل طبق فشارهایی که بهش اومده همه رو غیر فعال کرده.
    دهن من یکی رو که سرویس کرده بودن این مزاحما. منم دیگه میدونستم چجوری رفتار کنم باهاشون. دهنشون سرویس میشد دیگه زنگ نمیزدن.یا خواهر و مادرشون رو جلو چشماشون میاوردم. یا دایورت میکردم. یا میزدم تو لیست سیاه.

داره خودمونی میشه inmanam's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

آره بابا
    ایرانسل این mms و gprs رو آورد دیگه .وگرنه همراه اول این چیزا نمی دونست چیه؟؟!!!
    البته بستگی به منطقتون و زمان استفاده هم داره....
    ایرانسل غروبا تعطیله کلااااااااااااااااااااااا ااا!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خاطرات مجید: دی

9. این کاربر از winter+girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

آخرش چی شد؟
    رفتیم حقمون رو بگیریم کلا قطع شد

11. این کاربر از winter+girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز محمد88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من حدود شش ماه بود که از هیچ سرویس خاصیش استفاده نمیکردم...
    تا اینکه با این طرح پیشوازش یه چن تومنی کلاه سرمون گذاشت...
    من نمیدونم چرا تو اس ام اساشون نمیگن که واستون پول میفته...ولی در کل اگه کلاه برداریاشون
    رو بذاری کنار سیم کارت خوبیه...

آخر فروم باز amir_rahmani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

کی جواب میده؟
    دلت خوشه.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •