تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: کدوم شاخه از رشته تجربی مربوط میشه به ... !؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه 3ッドマクス's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض کدوم شاخه از رشته تجربی مربوط میشه به ... !؟

سلام من قصد دارم رشته ام رو عوض کنم و در رشته تجربی ادامه تحصیل بدم . قصد دارم جراج قلب بشم اما نمیدونم کدوم شاخه از رشته تجربی رو باید انتخاب کنم که در آینده بتونم جراح بشم ؟ اگر ممکنه راهنمایی کنید ...

پروفشنال ardavan_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

هم هدفیم عزیز اینطور که من میدونم شما باید اول پزشکی بخونید بعد تخصص و بعد جراح
    از من می شنوی اگه به زیست علاقه داری که هیچ اما اگه علاقه نداری هیچ موقع نیا تجربی چون بعدها ازار دهنده میشه...

3. این کاربر از ardavan_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه tim20020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بايد 7 سال پزشكي بخوني بعد 2 تا 3 سال تخصص بگيري بعد اگه شد اونوقت جراح بشي...
    بعد هم اگه رشته ات رياضي يا حتي انسانيه بهت پيشنهاد ميدم كه تو همون رشته خودت ادامه تحصيل بدي...
    اما اگه علاقت زياده خوب بسم الله! موفق باشي.

5. این کاربر از tim20020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ممنون از راهنمایی . اما من شاخه های تجربی رو که نگاه کردم پزشکی رو توش ندیدم ! فقط دندانپزشکی و یه سری از این چیزها بود ! اتفاقا من چون خیلی به زیست علاقه دارم وارد این رشته دارم میشم ...

آخر فروم باز shalineh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    فعلا ایران

پيش فرض

دوست عزیز رشته تجربی هیچ شاخه ای نداره. اول باید در یکی از رشته های ریاضی فیزیک یا تجربی، دیپلم بگیری.
    بعدا باید در ازمون ورودی دانشگاه ( حتما رشته تجربی )، حائز رتبه بالا بشی تا بتونی وارد رشته پزشکی بشی.
    سپس بعد از گذراندن دوره 7 ساله پزشکی، باید در آزمون پذیرش دستیار نمرات لازم را کسب کنی. برای جراح قلب شدن، باید ابتدا در رشته تخصصی جراحی عمومی پذیرفته بشی و بعد از طی موفقیت آمیز این دوره 4 ساله، باید در آزمون دوره فوق تخصصی جراحی قلب پذیرفته بشی.

8. این کاربر از shalineh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز رشته تجربی هیچ شاخه ای نداره. اول باید در یکی از رشته های ریاضی فیزیک یا تجربی، دیپلم بگیری.
    بعدا باید در ازمون ورودی دانشگاه ( حتما رشته تجربی )، حائز رتبه بالا بشی تا بتونی وارد رشته پزشکی بشی.
    سپس بعد از گذراندن دوره 7 ساله پزشکی، باید در آزمون پذیرش دستیار نمرات لازم را کسب کنی. برای جراح قلب شدن، باید ابتدا در رشته تخصصی جراحی عمومی پذیرفته بشی و بعد از طی موفقیت آمیز این دوره 4 ساله، باید در آزمون دوره فوق تخصصی جراحی قلب پذیرفته بشی.
    خیلی ممنون از کمک . یه سوال دیگه ای هم دارم که خیلی عصابم رو ریخته به هم اینکه قرار هست تا سال 1390 کنکور برداشته بشه ! منم برای تغییر رشته و گرفتن دیپلم تجربی مجبورم در مدرسه شبانه ادامه تحصیل بدم حالا که من سال اول و دوم رو طی کردم الان فقط میتونم نمرات درس های سوم رو بالا ببرم یعنی کنکور که حذف بشه طبق نمرات امتحان های سراسری و معدل دانشجو قبول میکنند دانشگاه ها ! حالا منکه نمرات درس های اول و دوم دبیرستانم چندان خوب نیست گناهم چیه !؟ و اینکه تا جایی میدونم در مدارس شبانه امتحان سراسری نمیگیرن !
    Last edited by 3ッドマクス; 17-05-2009 at 18:30.

داره خودمونی میشه tim20020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

عزيزم! برو خارجه!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •