تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: سوال در مورد Dvi و Gf 6200

در آغاز فعالیت LOCOMOTIVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

14 سوال در مورد Dvi و Gf 6200

با سلام خدمت دوستان

1-در مورد DVI سوال داشتم. ميخواستم در مورد اينكه ميشه تا سه مونيتور رو با كمك اين پورت ساپورت كرد يعني چي؟

مثال ميزنم . من ميخوام با يك سيستم و دو تا مونيتور اين كارو بكنم كه دو تا برنامه كه هر دوشون از اينترنت استفاده ميكنن (يعني هر دو آنلاين) رو باز كنم و در يكي يكيشونو به صورت full screen ببينم و در اونيكي مونيتور اونيكي برنامه رو.
    مثلا در يك مونيتور برنامه اي مثل meta trader كه هر لحظه قيمت سهام رو آپديت ميكنه و در ديگري مرورگر اپرا رو .حالا اگه شد بعلاوه يكي دو تا برنامه ديگه. خلاصه بگم اينكه اين دو تصوير مجزا رو چطوري با يك سيستم كنترل ميكنيم منو گيج كرده. يه جايي خوندم كه تو يكي برنامه حسابداري رو ميتوني داشته باشي تواونيكي هم با برنامهاي مثل word ميتوني مثلا فاكتور تنظيم و چاپ كني.
    لطفا راهنمايي كنيد چون تا قبل از شنيدن اين مسئله تصميم داشتم يه سيستم ديگه جمع كنم( يعني دو تا سيستم جلوم داشته باشم) و هر دو شونو با يه خط اينترنت شبكه كنم و جفت مونيتورارو هم بذارم جلوم. بقيه رو هم ميدونين ...

2-سوال دوم من راجع به خريد كارت گرافيكي هستش.

كارت من ge force4 440 MX AGP 8X ميخواستم با يه دونه GEFORCE 6200 256 +TV OUT+DVI عوضش كنم. از گزينه هاي زير كدوم رو پيشنهاد ميدين. با توجه به ارزش نسبت به قيمت چون همينطور كه ميبينين با هم حتي تا 22000 تومن هم اختلاف دارن.

ASUS GeForce FX 6200 256MB DDR-TV OUT+DVI 66000 Tomans

Sparkle SP-AG44DH Ultra2 NVIDIA GeForce 6200-256MB DDR2-TV OUT+DVI 63000 Tomans

XFX GeForce FX 6200 256MB DDR-TV OUT+DVI 85000 Tomans

راستي مثل اينكه GIGA واسه 6200 بورد با RAM 256 نداره يا من نميدونم.

اگه مدلهايي غير از اينها رو هم صلاح ميدونين معرفي كنين لطفا. اگر هم دستتون يا رفقاتون دست دوم همچين كارتي باشه بد نيست.(كه البته احتمال بودنش كمه)

منتظر جوابتون هستم.

آخر فروم باز Mirage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من 2 تا مانيتور شنيدم ميشه به يدونه Dvi وصل كرد ولي 3 تا امكان نداره يا من نشنيدم

كاري نداره همه چيز اوتوماتيك انجام ميشه ولي فكر نمي كنم خودت بتوني راش بندازي

اين كارت هايي هم كه نوشتي مشخصات دقيقشون رو ننوشتي (با توربوكش بدون توربو كش توربو كشش چقدره)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

باسلام
    درایورکارت گرافیکgf6200a 512mbddr2 tv dvi agpمیخواستم سیستمم ازکارافتاده خواهشمندم کمکم کنیدضمناهرچه توسایتها رفتم تمامشان پولی بودازهمکاری شمامتشکرم بازنشسته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •