تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: ریست بعد از قرار دادن سی دی ... ؟ !

داره خودمونی میشه :hamid:'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

2 ریست بعد از قرار دادن سی دی ... ؟ !

سلام
    دوستان خسته نباشید
    راستش یک مدتی هست که وقتی سی دی رو داخل سی دی رام یا دی وی رایتر سیستم میزارم سیستم ریست میکنه . البته اگه سیستم بالای 1 ساعت روشن بوده باشه احتمال اینکه ریست کنه کمتر میشه و هرچی این زمان روشن ماندن بیشتر بوده احتمال انکه وقتی سی دی رو میزارم ریست کنه کمتره . تو رایت هم همین حالت وجود داره ولی 90 درصد امکان ریست در رایت وجود داره ...
    حالا اینکه این مشکل از کی بوجود اومد؟ از وقتی که اون دی وی دی رایتر کزایی رو خرییدم . البته نو بود و تو 2 تا سیستم دیگه که تست کردم کاملا سالم بود ولی خوب دقیقا از همون موقع که اون رو خریدم اینطوری شد .
    از خیلی ها پرسیدم ولی هنوز هیچی به هیچی . خیلی کارا هم کردم مثلا کابلش رو دور بالا بستم یا اینکه کابل تکی بستم یا هرجوری فکر کنید جاشونو عوض کردم بازم ریست میشه
    حالا اینکه مطمئن هستم که مشکل از ویندوز نیست چون وقتی سیستم سرده و تازه روشن شده اگه سی دی یا دی وی دی تو دستگاه باشه امرا بیشتر از رسیدن به بوت بالا بیاد و تند تند ریست میشه که مجبورم میکنه سی دی رو از سیستم خارج کنم . . .
    ممنون میشم کمکم کنید
    داره دیوونم میکنه ...

داره خودمونی میشه Amir312's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام
    پاورت چیه ؟ ، آیا پاور را عوض کردی ؟ ، فکر میکنم قبلا روی سیستمت دی وی دی رایتر نبوده و حالا این دی وی دی رایتر موقع خوندن برق بیشتری میخواد ، کانکتور هم میتونه باعث این آسیب بشه ، چون اگر سیم پشت کانکتور کمی از جاش خارج شده باشه ، ابتدای کار باعث برق کشی بیش از حد میشه ولی تا سیستم گرم میشه این برق کشی از بین میره ، یه جورایی مثل اتصالی ولی نه به اون شدتی که تصور میشه ، من اشکال را از پاور و کانکتور ها میبینم ،

3. 2 کاربر از Amir312 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه :hamid:'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

11

سلام
    پاورت چیه ؟ ، آیا پاور را عوض کردی ؟ ، فکر میکنم قبلا روی سیستمت دی وی دی رایتر نبوده و حالا این دی وی دی رایتر موقع خوندن برق بیشتری میخواد ، کانکتور هم میتونه باعث این آسیب بشه ، چون اگر سیم پشت کانکتور کمی از جاش خارج شده باشه ، ابتدای کار باعث برق کشی بیش از حد میشه ولی تا سیستم گرم میشه این برق کشی از بین میره ، یه جورایی مثل اتصالی ولی نه به اون شدتی که تصور میشه ، من اشکال را از پاور و کانکتور ها میبینم ،
    تست کردم از کابل ها و اتصال ها نبود...
    پاور رو عوض نکردم ولی 400 هست
    مشکل از مادربرد نیست ؟

پروفشنال zeus7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

احتمال 93% مشکل از پاور شماست. 400 وات واقعی که نیست. شما با یه پاور قویتر تست کنید. در صورت حل نکردن این مشکل مادربوردتون آسیب می بینه.

6. 2 کاربر از zeus7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •