تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 87

نام تاپيک: 1640 studio xps

پروفشنال esyo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنون پوریا جان
    1)EVEREST
    که مشخصات قطعات و دمای اون ها رو نشون میده.
    لینک:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2)HDDlife Pro
    که دمای هارد رو نشون میده

لینک:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته برمامه SiSoftware Sandra Professional هست که از همه این ها قوی تر هست ولی متاسفانه روی لپ تاب نصب نشد.

لطفا دما ها رو در حالت1) عادی و2) حالتی که از سیستم کار می کشیذ مخصوصا گرافیک بگذارید.
    پیشنهاد من به شما بازی assassins creed هست که واقعا قدرت نوت بوک شما رو بهتون نشون میده!

ممنون از لطفتون

البته این رو بگم تمام حساسیتم یه این خاطر هست که کارم حساس هست
    یعنی اگز قراره لنگ بزنه همین الان بزنه تا بعدا برام ایجاد مشکل نکنه
    واقعا از قدرتش لدت می برم ولی همین دمای بالا کمی من رو ناراحت داره که اگر طبیعی باشه دبگه هیچ مشکلی نخواهم داشت.

ممنون از لطف همتون

2. این کاربر از esyo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه pouryia pouryia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    ممنونم دوست عزیز من اینا رو دانلود میکنم وشب حدود ساعت 12 خدمت شما جوابش عرض می کنم من حقیقتش اون بازی رو که شما فرمودین ندارم اگر مشکلی نداره فقط دمای زمان عادی رو خدمت شما عرض کنم موفق باشی خداحافظ

4. این کاربر از pouryia pouryia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام دوست عزیز
    دمای هاردم 34
    دمای cpu 43
    Last edited by pouryia pouryia; 18-05-2009 at 23:49.

6. این کاربر از pouryia pouryia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام،میگم میشه این کارت dvbکه روی 1640 هست یه جوری تبدیلش کنی به کارت tvمعمولی،آخه دیروز نرو 8 (nero home)نصب کردم،بالاخره این کارتو شناخت،ولی هر چی سعی کردم نتونستم باهاش جایی رو بگیرم

در آغاز فعالیت omidlord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام من تازه 1640 گرفتم ... نه تونستم با Tv کار کنم و نه از نحوه ریکاور کردنش سر درمیارم . با کلی مشکلات تا اینجا تونستم پارتیشن بندیش کنم که اونم باعث شد کل درایو c پاک بشه چون بار اول با Paragon Partition Manager 9 خواستم پارتیشن بندی کنم که ... و مجبور شدم از اول ویندوز ویستا که cd ش با لپ تاپ داده بودن نصب کنم و با اون پارتیشن بندی کردم و ویندوز رو نصب کردم ولی با اینکه همه درایور ها رو هم نصب کردم بعضی از کارایی هایی که ویندوز اولی داشت رو الان نداره و نمیدونم چطور فعالشون کنم .. درایو d که ریکاوریه هنوز هست ولی متاسفانه نمی دونم چطور باید ریکاور کنم .. قبلا" هم با Win XP کار می کردم و با ویستا خیلی کار نکردم .
    کسی میدونه درایور های xp رو کی میزارن تو سایت دل دانلود کنم ؟ و اگه لینکی یا منبعی دارید که بتونم کامل از کارایی های studio XPS 1640 سر در بیارم ممنوم میشم بدید یا واسم off بذارید . id: sr.omid . با آرزوی موفقیت .

پروفشنال esyo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

با سلام دوست عزیز
    دمای هاردم 34
    دمای cpu 43

سلام
    ممنون پرویا جان
    خیلی لطف کردی
    من فهمیدم که اشکال از سیستمم نبوده بلکه بازی اسیستن کریس گرافیک بسیار بالا به همراه جزئیات فراوان داره که حتی سیستم های خونگی هم به راحتی از پسش بر نمی یان و حتی نمی تونن با آخرین گرافیک بازیش کنند.

یکی از دوستانم که گیمر حرفه ای هست ازش سوال کردم
    گفت من با کارت گرافیکی که دارم(مدلش رو نمیدونم ولی قیمتش حدودا600 هزار تومان بود) این بازی رو انجام میدم با آخرین گرافیک و آخرین جزئیات دمای گرافیکم تا 106 درجه هم میره!!!!

رفتم چند تا بازی دیگه نصب کردم (البته از لحاظ گرافیکی کمتر بودند) سیستم بدون هیچ گونه گرمای اضافی کار می کرد.

دوستان تی وی کارت برای ایران کار نمی کنه

موفق باشید

10. این کاربر از esyo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز scorpion818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Global Village

پيش فرض

سلام من تازه 1640 گرفتم ... نه تونستم با Tv کار کنم و نه از نحوه ریکاور کردنش سر درمیارم . با کلی مشکلات تا اینجا تونستم پارتیشن بندیش کنم که اونم باعث شد کل درایو c پاک بشه چون بار اول با Paragon Partition Manager 9 خواستم پارتیشن بندی کنم که ... و مجبور شدم از اول ویندوز ویستا که cd ش با لپ تاپ داده بودن نصب کنم و با اون پارتیشن بندی کردم و ویندوز رو نصب کردم ولی با اینکه همه درایور ها رو هم نصب کردم بعضی از کارایی هایی که ویندوز اولی داشت رو الان نداره و نمیدونم چطور فعالشون کنم .. درایو d که ریکاوریه هنوز هست ولی متاسفانه نمی دونم چطور باید ریکاور کنم .. قبلا" هم با Win XP کار می کردم و با ویستا خیلی کار نکردم .
    کسی میدونه درایور های xp رو کی میزارن تو سایت دل دانلود کنم ؟ و اگه لینکی یا منبعی دارید که بتونم کامل از کارایی های studio XPS 1640 سر در بیارم ممنوم میشم بدید یا واسم off بذارید . id: sr.omid . با آرزوی موفقیت .
    شما اگه Windows 7 نصب کنی راحت تری. می تونی توش XP Mode رو فعال کنی و دقیقاً مثل XP باهاش کار کنی.

آخر فروم باز scorpion818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Global Village

پيش فرض

سلام
    ممنون پرویا جان
    خیلی لطف کردی
    من فهمیدم که اشکال از سیستمم نبوده بلکه بازی اسیستن کریس گرافیک بسیار بالا به همراه جزئیات فراوان داره که حتی سیستم های خونگی هم به راحتی از پسش بر نمی یان و حتی نمی تونن با آخرین گرافیک بازیش کنند.

یکی از دوستانم که گیمر حرفه ای هست ازش سوال کردم
    گفت من با کارت گرافیکی که دارم(مدلش رو نمیدونم ولی قیمتش حدودا600 هزار تومان بود) این بازی رو انجام میدم با آخرین گرافیک و آخرین جزئیات دمای گرافیکم تا 106 درجه هم میره!!!!

رفتم چند تا بازی دیگه نصب کردم (البته از لحاظ گرافیکی کمتر بودند) سیستم بدون هیچ گونه گرمای اضافی کار می کرد.

دوستان تی وی کارت برای ایران کار نمی کنه

موفق باشید
    خب الحمد لله! راستی اون کارت Tv رو از کی پرسیدی؟ از نمایندگی؟ یعنی نمی شه به ماهواره هم وصلش کرد؟

13. 2 کاربر از scorpion818 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال esyo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

خب الحمد لله! راستی اون کارت Tv رو از کی پرسیدی؟ از نمایندگی؟ یعنی نمی شه به ماهواره هم وصلش کرد؟
    آره از نمایندگی پرسیدم

نمی دونم
    من خودم دی وی بی اینترنال روی سیستم خونه دارم
    ولی اکسترنال ندارم
    نمی دونم که میخوره بهش یا نه؟
    تا حالا روی ----- خونه هم امتحان نکردم
    تست میکنم نتیجه اش رو میگم(اگر شدنی بود)

15. این کاربر از esyo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز از لطف شما ممنونم
    دوست عزیز esyoنمی دونم باید بخندم یا ناراحت باشم اما دستگاه خودم جدیدن خیلی داغ می کنه دمای هاردم وقتی 2 3 ساعت باهاش کار میکنم(کارای خیلی معمولی ) به 46 میرسه و سی پی یو به 56 تا 60 و متاسفانه یه بوق اخطار فکر می کنم
    از برنامه hdd life می زنه البته یه اتفاق کوچیک پیش امد که شاید برای اون باشه اونم اینه که به اندازه 3 4 قطره چای ریخت رو دکمه های تاچ پدش من فکر می کنم که سی پی یوم زیاد گرم نمی کنه و هاردم مشکل داره واگر کسی اطلاع داره که زیر دکمه های تاچ پد چه وسیله هست ممنون میشم بگه موفق باشید خداحافظ

17. این کاربر از pouryia pouryia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •