تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 14 اولاول ... 41011121314
نمايش نتايج 131 به 138 از 138

نام تاپيک: ◄◄ آمـــوزش و دانـــلود نرم افزار های تخصصی بــرق

در آغاز فعالیت hhh123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دانلود نرم افزار CalcuLuX

نرم افزار CalcuLuX یک نرم افزار استاندارد در زمینه طراحی و محسابه روشنایی است که دارای بانکی قوی از لامپ های سازندگان مطرح جهان می باشد .از ویژگی های دیگر این نرم افزار می توان به سادگی آن اشاره داشت این نرم افزار همچنین امکان این را فراهم آورده که با توجه به محیط بهینه ترین حالت طراحی از نظر ارتفاع ,فاصله و زاویه نصب چراغ را نیز پیشنهاد دهد .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار Dolphins Volts
    نرم افزار دلفین ولتس (Dolphins Volts) برای طراحی مدارات الکتریکی به کار می رود.

ماشین حساب مهندسی

نرم افزار ماشین حساب مهندسی یک ابزار حرفه ای است که توانایی انجام محاسبات و توابع پیچیده و سنگین را دارا می باشد.این نرم افزار همچنین قابلیت انجام محاسبات مالی اعم از NPV-IRR-MIRR-YTM – سهم پول و … را دارا می باشد.
    از دیگر امکانات نرم افزار قابلیت رسم نمودار توابع و همچنین امکان مقایسه نمودار چند تابع می باشد که در ریاضی و دیگر علوم بسیار می تواند راهگشا باشد.

نرم افزار طراحی ترانس

نرم افزار transformer calculation یک نرم افزار در زمینه طراحی ترانسفورماتور است.طرز کار نرم افزار به این صورت است که کاربر مشخصات و یا پارمتر های اصلی اعم از ولتاژ ورودی و خروجی ,توان و جریان را به نرم افزار داده و نرم افزار مشخصات ترانسی که برای این منظور باید ساخته شود را میدهد.مشخصاتی اعم از تعداد دور سیم پیچ های اولیه و ثانویه ,قطر سیم سطح مقطع هسته و….
    به کمک این نرم افزار نیاز به انجام محاسبات ترانس وقت گیر نیست و همچنین درصد اشتباه بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

نرم افزار خواندن رنگ مقاومت

نرم افزار resistor color code calculator یک نرم افزار ساده با محیطی ساده است که توسط این نرم افزار می توانید کد رنگی مقاومت های چهار رنگی و یا پنج رنگی را به ترتیب در محیط نرم افزار وارد نمایید تا نرم افزار مقدار مقاومت با تلرانس به شما نمایش دهد.همچنین در نرم افزار محاسبه رنگ مقاومت این امکان وجود دارد که مقدار مقاومت را به نرم افزار داده و کدهای رنگی آن را مشاهده نمایید.

Last edited by hhh123; 18-03-2015 at 14:22.

در آغاز فعالیت hhh123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دانلود نرم افزار دیالوکس
    نرم افزار دیالوکس یکی از بهترین نرم افزار ها در زمینه طراحی و نور پردازی داخلی و خارجی در رشته برق محسوب میشود.در این نرم افزار علاوه بر نور پردازی تعداد لامپ ها نوع و وات مورد نیلز لامپ ها بدست می آید.این نرم افزار می تواند محیط مورد نظر ما را شبیه سازی کند و نمونه واقعی رو قبل از اجرای کار به ما نشان دهد.در حال حاضر نرم افزاری به قدرتمندی دیالوکس در زمینه نورپردازی و طراحی روشنایی داخلی و خارجی وجود ندارد.

دانلود نرم افزار proteus+کرک
    این نرم افزار قوی ترین شبیه ساز الکترونیک می باشد که 90% کارایی آن در شبیه سازی IC های قابل برنامه ریزی یا همان میکرو کنترلر ها از جمله میکرو کنترلر های PIC و AVRمی باشد.
    نرم افزار proteus درای دو بخش می باشد طراحی مدار و شبیه سازی آن و دوم طراحی پشت فیبر مدار ها .
    در هنگام کار با نرم افزار و هنگام شبیه سازی می توانید عوامل محیطی را در نرم افزار مثل دما اعمال کنید و تاثیر آن را در ولتاژ و دیگر پارامتر ها مشاهده نمایید.

دانلود نرم افزار edison
    نرم افزار ادیسون جهت طراحی مدارات الکتریکی والکترونیکی می باشد.در این نرم افزار می توان مدار رو به صورت کاملا ساده و به صورت سه بعدی طراحی نمود .از ویژگی های این نرم افزار می توان به سادگی کار با آن و محیط سه بعدی که امکان طراحی مدار به صورت واقعی را برای ما فراهم میکند اشاره کرد.
    در این نرم افزار بیش از صد مثال برای درک بهتر مفاهیم گنجانده شده است. می توانید از وسایل الکترونیکی مختلف چون باطری ، مقاومت ، دیود ، ترانزیستور و و بسیاری از قطعات دیگر الکترونیک انواع دستگاه های اندازه گیر و… به راحتی استفاده نمود.

نرم افزار دیگسایلنت+کرک
    نرم افزار دیگسایلنت(DIgSILENT PowerFactory)یکی از نرم افزار های قدرتمند تو زمینه برق قدرت می باشد که به منظور تجزیه و تحلیل سیستم های قدرت کارایی بالایی دارد.امروزه در بیشتر مراکز و ادارات برق از این نرم افزار به عنوان یک نرم افزار پایه در محاسبه و تجزیه و تحلیل شبکه های قدرت استفاده می گردد.با استفاده از این نرم افزار می توانیم یک شبکه گسترده را با تمام تجهیزات آن شبیه سازی نموده و محاسباتی همانند:پخش بار،شبیه سازی حالت گذرا ،اتصال کوتاه،شبیه سازی راه اندازی موتور،آنالیز پایداری، جایابی بهینه خازن،قابلیت اطمینان ،پخش بار اقتصادی ،کاهش شبکه ،بهینه سازی سایز کابل،بهینه سازی نقاط گره باز و بسیاری از موارد دیگر را مورد محاسبه قرار دهیم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام دوستان

یه سوال داشتم در مورد نرم افزار کامسول اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    من برای قسمت الکتریکی شبیه سازی به یه منبع ولتاژ سه فاز احتیاج دارم اما نمیتونم پیداش کنم تو کامسول کسی هست بتونه کمک کنه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    اقا پیام اگر این پیام من رو دیدی یه ایمیل به من بزن چندتا سوال دارم که توضیح کامل نیاز داره.در مورد ایسی پروگرام هستش.از لطفت ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

آقا پیام سایت مایکروسافتم نرم افزار آموزشی زیاد داره ازش استفاده کنید
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام
    نمیتونم نرم افزارمتلب رو درویندوز7نصب کنم.همش خطای instraller error میده...
    چیکارکنم؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

14 سوال

سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون من برنامه کدیوژن رو روی لپتاپ دارم خواستم بپرسم ایا اینده کاری خوبی داره یانه....یکمم سخته میخام بدونم اگه تلاش کنم خوب تسلط پیدا کنم بازار کاری خوبی داره یانه لطفا راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •