تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: اگر فرزند بیاورید؛ نسبت به تحصیلات آن چه تصمیمی دارید؟

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض اگر فرزند بیاورید؛ نسبت به تحصیلات آن چه تصمیمی دارید؟

سلام ، باتوجه به وضعیت اقتصادی و اشتغال تحصیل کرده ها ،
    شما مخصوصا اگه گلایه دارید که زمانی رو که صرف تحصیل کردید ،
    بی فایده یا غیرموثر واقع شده؛

اگر فرزند بیاورید ، آن را به کار تشویق می کنید به جای تحصیل؟
    نسبت به تحصیلات او تا چه حد ، لازم می دونید؟ شاید هم کار برای شما آنچنان مهم نباشد ؟
    شاید همش باید بیکاری باقی بمونه تو جامعه؟

شاید هم تو این وضعیت به فکر فرزند آوری نباشید خدای نکرده ولی بعضی ها آرزوی فرزنده 2 به بالا را دارند.

دوستان ، شما که آب سرتون گذشته ؛ که احتمال زیاد اینطور نیست خدای نکرده،
    شما نسبت به آینده فرزند تون چه نظر دارید تا فرزندتان به آن تصمیم گیری کرده و مسیر زندگی اش صرف تحصیلات دانشگاهی شود. با تشکر
    لطفا نظر خودتان را بیان بفرمایید اگر در مسایل دیگری نسبت به فرزند ان نظر دارید بفرمایید.
    -درصورت مغایر بودن موضوع انتقال یابد-
    Last edited by Iloveu-ALL; 02-09-2017 at 23:55.

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

البته تو هر کشوری این مسائل وجود داره ، و فقط مختص ما نیست.
    از نظر مشاغل همانطور که در برنامه تلویزیونی که با president rouhani انجام گرفت،
    ایشون فرمودند ما از نظر ایجاد شغل جز 5 یا 6 کشور اول هستیم با رقمی بالای 600 هزار
    شاید باید بیخیال استخدام ها بشیم خیلی ها مون ؟
    آیا روزی میشه همه بروند سر کار ؟ منظورم فقط کشور ما نیست.
    فقط بیکاری مسئله نیست کار خوب مهم هست منظورم شرایط کاری ست و نه فقط حقوق. منتظر نظر شما هستم

3. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

من که زن ندارم فرزند بیاورم ، من به هر دختری رسیدم یا میگن این چقدر عجیبه یا چقدر نازه یا چقدر بچه ست .. به من میگن جوجو اونم بیشتر این دخترای جنوب شرقی

ولی یکی از فامیلامون جلوی ما پز میداد که من پسرم رو بزرگ بشه میگم اول چند ماه برو با نامزدت ، دوست دخترت زیر یک سقف زندگی کن .. بعد ازدواج کن .. بعد خودش صاحب دختر شد ، حالا یکی نیست بگه هنوز هم همون نظر رو داری

ولی انصافا من اگه فرزند داشتم اصلا مدرسه نمیفرستادمش تو خونه میگفتم همین کتاب هات رو بخون اموزش از راه دور ، بعدشم خسته شدی برو با بچه ها تو کوچه بازی کن .

5. 2 کاربر از kerminio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

جالب بود ، موفق باشین :(

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من که زن ندارم فرزند بیاورم ، من به هر دختری رسیدم یا میگن این چقدر عجیبه یا چقدر نازه یا چقدر بچه ست .. به من میگن جوجو اونم بیشتر این دخترای جنوب شرقی

ولی یکی از فامیلامون جلوی ما پز میداد که من پسرم رو بزرگ بشه میگم اول چند ماه برو با نامزدت ، دوست دخترت زیر یک سقف زندگی کن .. بعد ازدواج کن .. بعد خودش صاحب دختر شد ، حالا یکی نیست بگه هنوز هم همون نظر رو داری

ولی انصافا من اگه فرزند داشتم اصلا مدرسه نمیفرستادمش تو خونه میگفتم همین کتاب هات رو بخون اموزش از راه دور ، بعدشم خسته شدی برو با بچه ها تو کوچه بازی کن .
    شاید یک نفر مثل شما باشه بتونه گزینه خوبی بشه. هر چی بگردی پیدا میشه هر چه بخوای میشه البته اگه مثبت باشیم و باور داشته باشیم ؛ من در این تاپیکم یه ذره کم مثبت بودم و غیره یعنی باید فکر کنیم که کار پیدا میشه
    منم سنی ندارم که واسه ازدواج ؛ کلا این سوال رو مطرح کردم. شاید بد مطرح کردم سوالمو
    مدرسه که نبردن یک تصمیم سختی ست البته بسته به شرایط محل داره. نظر همسر هم هست.
    میتونید بعد از پایان دبستان یا دبیرستان یا هنرستان ؛ از ادامه تحصیل در دانشگاه جلوگیری کنید

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

من ازدواج کردم ولی بچه ندارم
    ولی اگر داشتم بستگی به علاقه و استعداد بچه داشت.اگر دیدم واقعا تیزهوشه از 15-16 سالگی میفرستمش خارج

اگر به درس کاملا بی علاقه باشه اگر دختر باشه انقدر به معلم هاش پول میدم تا دیپلم بگیره بعد هم برای خودش بره کلاس های مختلف.متاسفانه توی ایران خانم ها حداقل باید دیپلم داشته باشند .به نظر من یه ارایشگر دیپلمه موفق خیلی بهتر از یه مهندس فوق لیسانس بیکار هست

اگر به درس بی علاقه باشه و پسر باشه سیکلش رو که گرفت میذارم سر کار مورد علاقه اش.فرضا اگر به کاسبی علاقه داره میذارمش بازار شاگرد بشه چند سال بعد خودش حسابی وارد میشه به کار

9. 2 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

روش هیچ کدومتون درست نیست این روش برای دهه 90 و 400 410 جوابگو نیست جانم

11. 2 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

روش هیچ کدومتون درست نیست این روش برای دهه 90 و 400 410 جوابگو نیست جانم
    متوجه نمیشم ، میشه توضیح بدید. یعنی شما راه حل درست رو میدونید .
    نسبت به فرزندتان / فرزند آیندتان برنامه ای که پیش میگیرید چه چیزی ست؟

میشه اول سر کار رفت اگه کار خوبی داشت بعد رفت سراغ تحصیل اگه لطمه وارد نمیکنه و
    مدیریت زمان و دیگر مهارت ها رو بدونیم ... البته کسی که صبر نداره و کنترل استرس و خشم نداره
    پیشرفت تو شغل و زندگی و حتی Faith نمیتونه داشته باشه.
    اهمیت دادن به معنویات یا اخلاقیات و روابط شاید واسه دهه های قبل باشه. ولی فراموش نکنیم هر نظری و هر آدمی نکته مثبت خودشو داره که اگه دوستمون هست چرا گوش ندیم بگید اگه روش مختص آلمان نازی ست هم ذکر کنید
    نوع پست دادنم تحت تاثیر تـم هــیتــلری قرار گرفت.

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من ازدواج کردم ولی بچه ندارم
    ولی اگر داشتم بستگی به علاقه و استعداد بچه داشت.اگر دیدم واقعا تیزهوشه از 15-16 سالگی میفرستمش خارج

اگر به درس کاملا بی علاقه باشه اگر دختر باشه انقدر به معلم هاش پول میدم تا دیپلم بگیره بعد هم برای خودش بره کلاس های مختلف.متاسفانه توی ایران خانم ها حداقل باید دیپلم داشته باشند .به نظر من یه ارایشگر دیپلمه موفق خیلی بهتر از یه مهندس فوق لیسانس بیکار هست

اگر به درس بی علاقه باشه و پسر باشه سیکلش رو که گرفت میذارم سر کار مورد علاقه اش.فرضا اگر به کاسبی علاقه داره میذارمش بازار شاگرد بشه چند سال بعد خودش حسابی وارد میشه به کار
    آرایشگر بهتره یا خیر ... اما مهم پول در آوردن یک سمت و طرف دیگه بیکار نبودن یعنی آدم سرش مشغول باشه
    حقوق کم و کار خوب بنظرم ایده ال میتونه باشه اما نه برای زندگی مصرف گرا

پس معلوم شد از مشکلات اصلی درس 1. منزوی شدن فرد درسخون
    البته قطعا استثنا وجود داره و من دیدم بعضی ها رو که هم درس شون خوبن هم خیلی شیطونن - منظورم مسائل دیگرشونم خوبه مثل کار و طرز برخورد ... کار مهمه اما نوع کار هم مهمه - از نظر مالی منظورم نیست -

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

متوجه نمیشم ، میشه توضیح بدید. یعنی شما راه حل درست رو میدونید .
    نسبت به فرزندتان / فرزند آیندتان برنامه ای که پیش میگیرید چه چیزی ست؟

میشه اول سر کار رفت اگه کار خوبی داشت بعد رفت سراغ تحصیل اگه لطمه وارد نمیکنه و
    مدیریت زمان و دیگر مهارت ها رو بدونیم ... البته کسی که صبر نداره و کنترل استرس و خشم نداره
    پیشرفت تو شغل و زندگی و حتی Faith نمیتونه داشته باشه.
    اهمیت دادن به معنویات یا اخلاقیات و روابط شاید واسه دهه های قبل باشه. ولی فراموش نکنیم هر نظری و هر آدمی نکته مثبت خودشو داره که اگه دوستمون هست چرا گوش ندیم بگید اگه روش مختص آلمان نازی ست هم ذکر کنید
    نوع پست دادنم تحت تاثیر تـم هــیتــلری قرار گرفت.
    سلام دوست من روش کار تربیت فرزند از دیدگاه دانشمندان المانی قبل از المان نازی که موجب شد اون نسل حمایت ویژه ای از ادولف هیتلر کنند
    1. عقده مادر منفی و عقده پدر منفی
    2. عقده مادر منفی و عقده پدر مثبت
    3. عقده مادر مثبت و عقده پدر منفی
    4. عقده مادر مثبت و عقده پدر مثبت
    سبک فرزندپروری پدر با دختر می تواند باعث شود که در صورت هرنوع جدایی در زندگی، او دچار افسردگی می شود.
    درخصوص تأثیر رابطه مادر بر شکل آینده پسر
    اگر مادری پسر خود را بسیار وابسته بار بیاورد به اصطلاح می گوییم پسر دچار عقده مادر مثبت شده و باعث می شود پسر از نظر روانی شخصیت وی زودرنج باشد. پسر به کارهای زیادی علاقمند می شود و مدام شغل عوض می کند و این موضوع نشان دهنده عدم مسئولیت پذیری در زندگی به خاطر سبک الگوی رفتار مادر است. پسرانی که گرفتار عقده مادر مثبت می شوند معمولاً توانایی ارزیابی استعدادهای خود را ندارند. در آینده وقتی پسر ازدواج می کند معمولاً توانایی مرزگذاری بین همسر و مادر خود را ندارد و این موضوع باعث اختلافات خانوادگی می شود.
    نقش عقده پدر منفی در مردان گفت: یکی از نکات مهم در خصوص این سبک رفتار پدر که تأکید زیادی بر قوانین و مقررات خودش باعث ضربه زدن به اعتماد به نفس پسر می شود. اگر پسر قوانین پدر را زیر پا بگذارد از لطف او بی بهره می شود.
    در این سبک فرزند پروری پسر هیچ وقت تشویق نمی شود و راهی که پدر برایش تعیین می کند باید در آن قدم بگذارد. وی تأکید کرد: با پیروی مطلق پسر از دستورات پدر باعث شکل گیری حقارت در او می شود. خرسندی در خصوص رابطه مادر با دختر
    اگر رابطه دختر با مادر بر اساس شکل گیری عقده منفی مادر باشد باعث می شود دختر احساسا تنهایی و بی پناهی کند و دختر در فضایی سرد و خشک در خانه پرورش می یابد. به سبک پرورش مادر مدام دختر را مورد انتقاد و سرزنش قرار می دهد.
    عقده منفی مادر باعث احساس ناامنی و اضطراب در دختر می شود که در صورت سرکوب اضطراب توسط دختر این اضطراب به شکل علایم جسمانی بروز پیدا می کند.

15. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •