تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: حل مشکل هنگ کردن در هنگام بازی در لپ تاپ قدرتمند dell xpx L 502

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض حل مشکل هنگ کردن در هنگام بازی در لپ تاپ قدرتمند dell xps L 502

ایا واقعا راهی وجود دارد؟در صورت وجود ایا این راهکارها ماندگار هستن؟
    Last edited by nemat12; 05-04-2014 at 20:30.

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

بهتره دمای قطعات رو چک کنید ممکنه بخاطر همین باشه..انتی ویروس رو رو حالت game mode یا موقتا غیرفعال کنید.. از سالم و بروز بودن درایورهای سخت افزاری اطمینان حاصل کنید.. سیستم رو با یه انتی ویروس قوی و اپدیت اسکن کنید.. نرم افزارهای غیر ضروری رو غیر فعال و یا حذف کنید... سیستم رو clean boot کنید.. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستان گلم ممنون میشم اونایی که این مشکل رو داشتن و تونستن درستش کنن تجربیاتشون رو در اختیار دیگران قرار بدن تا به نظرم بزرگترین و شاید تنها مشکلش حل بشه

داره خودمونی میشه western1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    همین دور و یرا

پيش فرض

دوستان گلم ممنون میشم اونایی که این مشکل رو داشتن و تونستن درستش کنن تجربیاتشون رو در اختیار دیگران قرار بدن تا به نظرم بزرگترین و شاید تنها مشکلش حل بشه
    بهترین و کارآمد ترین روش که در حال حاضر با این روش دمای سیستمم به شدت کاهش یافته و من استفاده کردم:
    1- باز کردن سیستم و تمیز کردن قطعات و فن و تعویض خمیر سیلیکون سیستم. باز کردن سیستم هم کاره سختی نیست. کافی است نگاهی به لینک زیر بندازی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-
    (گاها اتفاق افتاده مشکل از آپدیت وایرلس سیستم و نتورک بوده!!) دانلود درایورهای NETWORK از بخش درایورهای سایت دل بر اساس سرویس تگ و مدل سیستم- پاک کردن و unistall کردن Network adapter های موجود در device maneger و ریستارت کردن سیستم و install کردن درایورهای نتورک دانلود شده(توجه کنید که با بالا آمدن سیستم خوده سیستم شروع به نصب می کند اما حتما شما خود اقدام به نصب فایل های دانلود شده کنید) ! با این کار به طور چشمگیری دمای سیستم کاهش می یابد! امتحان کنید

3- مر حله آخر هم ریستارت کنید و قبل از بالا آمدن ویندوز با فشردن F12 و راه اندازی Diagnostic یک چک آپ هم بکنید

برای چک کردن دیاگنوستیک یک روش حرفه ای هم اینجا هست! کافی است کلیک کنید run diagnostic را اجرا کنید!

در ضمن دوستان راه دیگری که کمک می کند به متعادل نگه داشتن دمای سیستم به این آدرس بروید:

more power option/change plane setting/change advance power setting/proccess power manegmanet
    و گزینه ماکریمم را بزنید و از 100 درصد به 80 درصد یا کمتر کاهش دهید.
    مختصر توضیح دادم در صورتی که سوال بود مطرح کنید پاسخ داده می شود. موفق باشید.
    Last edited by western1; 03-05-2014 at 11:00.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

منم مثل شما خیلی دنباله این جواب بودم که واقعا چرا با وجود این همه سخت افزار قدرتمند در این لپتاپ بازم در مقابل بازی های رده متوسط کم می آورد تو سایتای ایرانی زیاد گشتم و راه حلی پیدا نکردم. مشکل xps l502x تو کم آوردن سیستم خنک کنندگیشه برای GPU هست که باعث این مشکل شده
    در ضمن من یک بار لپتاپم رو باز کردم و تمیزش کردم
    راه حل هایی که دوستان در بالا ارائه دادن چکیده گشت و گذار شما تو اینترنت میتونه باشه
    ولی اگه با وجود این اصلا به نتیجه نرسیدید باید سیستم رو under clock بکنین حتما این آخرین روشی باشه که امتحان می کنین
    احتمالا در این روش سیستم، سرعت پردازش gpu رو پایین می آره در این صورت سیستم زیاد گرم نمیشه. اینم از لینکش:
    چون سایت nvidia ما رو تحریم کرده پس بدون proxy نمی تونین ازش Nvidia System Tools رو دانلود کنین ولی تا دلتون بخواد تو سایتای ایرانی موجوده فقط کافیه یه سرچی بکنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •