تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 25 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 249

نام تاپيک: کلوپ msi GE60 & GE70

آخر فروم باز sh@y@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض کلوپ msi GE60 & GE70

بنا به درخواست دوستان تصمیم گرفتم یه تاپیک برای این دو لپتاپ ایجاد کنم تا یه منبع مستقل برای این دو مدل وجود داشته باشه و هر کسی خواست بتونه سوالاتشو بپرسه
    بنا به شباهت زیاد این دو مدل به هم برا هر دوتا یه کلوپ درست کردم فرق اصلی این دو مدل در کارت گرافیک 650 برای ge60 و گرافیک 660 برای ge70 هست ( البته یه سری فرقای کوچک دیگه مثل رزولیشن صفحه نمایش و .... هم دارن) البته ge60 با گرافیک 660 هم از طرف msi عرضه شده ولی متاسفانه هنوز از طرف ماتریس وارد نشده پس این احتمال هست که بعدا شاهد ge60 با گرافیک 660 هم باشیم
    این هم بگم که خودم مدل ge70 رو دارم و اگر عکسی یا تستی بزارم مربوط به این مدل میشه

مشخصات GE70 :
    مشخصات رو از روی کارتن لپتاپ براتون میزارم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات GE60 :
    Operating System : Genuine Windows® 7 Home Premium (MSI recommends upgrade to Geniunel
    CPU : Intel Core i7 3610QM 2.3Ghz up To 3.3Ghz 6MB
    Chipset : Intel HM76
    LCD : 15.6 inch (1366X768) HD
    VGA : NVIDIA GeForce GT650M DDR5 2GB
    Memory : 8 GB DDR3
    Communication : WiFi+BT4+Bigfoot Gaming LAN
    I/O Ports : Card Reader: MMC/SD/SDHC/SDXC/MS/MS Pro/HG
    LAN: 10/100/1000
    Wireless LAN: 802.11 b/g/n
    D-Sub(VGA): 1
    HDMI: 1
    USB 2.0 port: 2
    USB 3.0 port: 2
    eSATA: N/A
    eSATA/USB Combo: N/A
    Mic-in/Headphone-out: 1/1
    Line-in: N/A
    Express Card: N/A
    Modem port: N/A

Audio : 2
    Webcam : HD
    Storage : 750 GB
    Optical Drive : DVD
    Battery : 6 Cells
    Dimensions : 395 x 267 x 55mm
    Weight : 2.7 Kg
    یه توضیح در مورد ge60 بدم که من اطلاعاتو در مورد این مدل از سایت ماتریس برداشتم و دقیق نمیدونم که این مدل هم مثل ge70 با داس عرضه میشه یا با ویندوز 7
    از این دو مدل هم فعلا فقط همین دو کانفیگ موجوده
    این دو مدل درسته که از سری G هستند اما همونطور که در عکس ها میبینید واقعا طراحی باریک و سبکی دارید به طوری که ge70 با وجود اینکه 17.3 اینچ هست اما تنها 2.7 کیلو وزن داره یعنی تنها به اندازه لپتاپای 15.6 اینچی که این واقعا امتیاز بزرگیه
    از لحاظ قیمت ge60 با قیمت حدود 3.300 در رنج قیمتی n56 و dv6t-7000 و y580 قرار داره و میتونه رقیبی برای مدلای مذکور باشه , قیمت فروش ge70 هم حدود 3.800 هست
    موقع خرید هم باید یک کوله msi و یک gaming mouse هدیه بگیرید
    اینم عکس این دو مدل در کنار هم

عکس از قسمت کولینگ و محتویات laptop و محل هارد ssd

چند عکس از لپتاپ خودم ( ge70 )

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by sh@y@n; 11-01-2013 at 11:04.

2. 5 کاربر از sh@y@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

تست 15 دقیقه ای cpu در حالت توربو ( با کلاک حدود 3.2 )

همین تست در حالت fan boost

--------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------
    تست 15 دقیق ای کارت گرافیک با برنامه furmak که سنگین ترین تست برای گرافیک هست و بیشترین دما رو تولید میکنه که بعیده در حالت عادی به این دما برسید ( توضیح اینکه کارت 660 از 650 حرارت بیشتری تولید میکنه بنابراین ge60 باید خنک تر باشه)

-------------------------------------------------------------
    -------------------------------------------------------------
    تست 3dmark 11

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تست asus g75 برای مقایسه
    Last edited by sh@y@n; 17-04-2013 at 01:05.

4. 2 کاربر از sh@y@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

کيفيت ساختشون چجورياست؟ اين GE 60 که SSD هم نداره! الان Y580 با گرافيک 660 و SSD حدود 3300 هست تازه باس رم اين ge60 1333 هست ولي رقيباش 1600!... احساس ميکنم يکم گرون هست... ولي GE70 بنظرم ميصرفه...
    از نظر قيافه هم مثل y580 يقر هست... من فکر ميکنم hp از نظر قيافه نمره بيشتري رو بخودش اختصاص ميده...ممنون از ايجاد تاپيک ...
    Last edited by hasanoooooooo; 15-12-2012 at 12:21.

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

کيفيت ساختشون چجورياست؟ اين GE 60 که SSD هم نداره! الان Y580 با گرافيک 660 و SSD حدود 3300 هست تازه باس رم اين ge60 1333 هست ولي رقيباش 1600!... احساس ميکنم يکم گرون هست... ولي GE70 بنظرم ميصرفه...
    از نظر قيافه هم مثل y580 يقر هست... من فکر ميکنم hp از نظر قيافه نمره بيشتري رو بخودش اختصاص ميده...ممنون از ايجاد تاپيک ...
    کیفیت ساخت در کل خوبه فقط مشکلشون همون بدنه پلاستیکیه براقه اما همین بدنه باعث سبک تر شدنشون هم شده بدنه هم کاملا ضد خشه
    والله فکر میکنم هر دو قابلیت اضافه کردن ssd رو دارن باس رم هم 1600 هست نمیدونم شما از کجا دیدید 1333 هیچ ارزونی هم بی دلیل نیست
    منظورتون رو از یقر نفهمیدم اتفاقا نسبت به بقیه لپتاپای گیمینگ خلی سبک و باریک هستن
    Last edited by sh@y@n; 15-12-2012 at 22:20.

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

noteboockcheck گفته بود که باس رم 1333 هست براي ge60 البته بازم فرقي نميکنه....

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

noteboockcheck گفته بود که باس رم 1333 هست براي ge60 البته بازم فرقي نميکنه....
    ممکنه نسخه ای که اونا بررسی کردن باس 1333 بوده , سرعت هاردم زده 5400 rpm
    اینایی که توی ایران موجوده احتمالا با باس 1600 و هارد 7200 rpm هستن

پروفشنال parsicola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

سلام
    منم GE70 خریدم و فوق العاده ازش راضی هستم. اما از دوستان عزیزی که می خوان لپ تاپ برای گیم و مالتی مدیا تهیه کنند خواهش می کنم صرفا به خاطر وجود فلان کارت گرافیک روی یه لپ تاپ گول نخورند. مثل این میمونه که موتور یه ماشین مسابقه ای رو به زور روی یه ماشین معمولی بندازند و بخوان پول ماشین مسابقه ای رو هم ازتون بگیرند. تازه اون ماشین بعد یه مدت کوتاه موتورش میسوزه و میمونه دستتون. از هر برندی هم که می خرید باید خوب برررسی کنید که آیا اون لپ تاپ مخصوص اینکار ساخته شده یا نه؟ و آیا توان و مقاومت لازم برای کارهای سنگین و درازمدت گرافیکی و مالتی مدیا رو داره یا نه؟ وگرنه بعد 6 ماه ، یه سال باید مدام درحال تعمیر دستگاهتون باشید. کلا سه تا برند سری های مخصوص گیمینگ واقعی تولید می کنند که دوتا ازونا تو ایران هم حضور دارند یکیشون ASUS و اونیکی هم همین MSI هستش. جفتشون هم کارشون درسته و جوایز بسیاری رو نصیب خودشون کردند. همین MSI تو لپ تاپ های سری گیم از قطعات معروف به کلاس نظامی استفاده می کنه که به دلیل مقاومت بالاشون نسبت به شرایت سخت و فشار کار بالا در تجهیزات الکترونیکی نظامی استفاده می شند. ASUS هم درحال حاضر رتبه اول کمترین خرابی لپ تاپ رو به دست آورده که از کیفیت بالای ساختشون حکایت داره.

Last edited by parsicola; 26-12-2012 at 09:53.

10. 2 کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

آقا شایان عزیز با تشکر از مطالبتون . اما یه سوال برام پیش اومد؟ تو یکی از عکس هاتون هارد SSD دیده میشه! اما منم همین مدل رو دارم اما SSD نداره برادر من! خودت اضافه کردی یا از اول داشت؟!!!

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

سلام
    منم GE70 خریدم و فوق العاده ازش راضی هستم. اما از دوستان عزیزی که می خوان لپ تاپ برای گیم و مالتی مدیا تهیه کنند خواهش می کنم صرفا به خاطر وجود فلان کارت گرافیک روی یه لپ تاپ گول نخورند. مثل این میمونه که موتور یه ماشین مسابقه ای رو به زور روی یه ماشین معمولی بندازند و بخوان پول ماشین مسابقه ای رو هم ازتون بگیرند. تازه اون ماشین بعد یه مدت کوتاه موتورش میسوزه و میمونه دستتون. از هر برندی هم که می خرید باید خوب برررسی کنید که آیا اون لپ تاپ مخصوص اینکار ساخته شده یا نه؟ و آیا توان و مقاومت لازم برای کارهای سنگین و درازمدت گرافیکی و مالتی مدیا رو داره یا نه؟ وگرنه بعد 6 ماه ، یه سال باید مدام درحال تعمیر دستگاهتون باشید. کلا سه تا برند سری های مخصوص گیمینگ واقعی تولید می کنند که دوتا ازونا تو ایران هم حضور دارند یکیشون ASUS و اونیکی هم همین MSI هستش. جفتشون هم کارشون درسته و جوایز بسیاری رو نصیب خودشون کردند. همین MSI تو لپ تاپ های سری گیم از قطعات معروف به کلاس نظامی استفاده می کنه که به دلیل مقاومت بالاشون نسبت به شرایت سخت و فشار کار بالا در تجهیزات الکترونیکی نظامی استفاده می شند. ASUS هم درحال حاضر رتبه اول کمترین خرابی لپ تاپ رو به دست آورده که از کیفیت بالای ساختشون حکایت داره.

مبارک باشه.انشاالله فنش سالیان سال برات بچرخه!!!!!!
    وقت کردی چند تا تست بگیر ببین کولینگ این سیستم چطوره.تو سایتهای خارجی خوندم که میگن در دماهای بالا حرارت در زیر کیبورد محسوس و گاها ازار دهنده است.در ضمن میشه بگین چند و از کجا خریدین؟باگارانتی ماتریسه؟اگه میشه اطلاعات کاملترب بدید.با سپاس فراوان

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

مبارک باشه.انشاالله فنش سالیان سال برات بچرخه!!!!!!
    وقت کردی چند تا تست بگیر ببین کولینگ این سیستم چطوره.تو سایتهای خارجی خوندم که میگن در دماهای بالا حرارت در زیر کیبورد محسوس و گاها ازار دهنده است.در ضمن میشه بگین چند و از کجا خریدین؟باگارانتی ماتریسه؟اگه میشه اطلاعات کاملترب بدید.با سپاس فراوان
    سلام. قربان محبتت
    با گارانتی ماتریس دوملیون و 270 خریدمش (هفته پیش) از پاساژ پایتخت طبقه همکف و از نمایندگی خود MSI Matrix . قیمت سایتش سه ملیون و 800 نوشته اما جشنواره پائیزی بود (فکر کنم الان هم ادامه داره) من اون قیمت خریدم با یه موس و کوله به عنوان اشانتیون. موسش خیلی خفنه و مخصوص گیمه.من چندتا بازی نصب کردم و اتفاقا روی پام می زارم و بازی می کنم. فعلا گرماش اذیتم نکرده و گرمای زیاد و خاصی رو احساس نکردم. .... اوه ... اوه ... اوه... پاهام چرا قهوه ای شدند؟ مثل اینکه یه هفته س سوخته و من خبر نداشتم

تو این لینک هم مطالبی گذاشتم. بدردتون می خوره
    Last edited by parsicola; 26-12-2012 at 12:00.

14. 2 کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 25 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •