تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: هزینه gprs همراه اول

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

اگه فقط میخواین وبگردی کنید از اپرا مینی استفاده کنید.
    من یکماه هر روز کارم شده بود وبگردی که 8500 تومن برام آب خورد.
    معلومه وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنی و ازش استفاده میکنی حجم اطلاعات و بالطبع هزینه اش زیاد میشه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

7 از دست این ایرانسل

بابا دوستان یکم انصاف داشته باشید درسته که ایرانسل توی روزهای غیر تعطیل و اوج مصرف هزینش خیلی بیشتره حتی شاید مثلا 3 یا 4 برابر اما قرار نیست که شما GPRS رو مثلا با ADSL مقایسه کنید.والا وقتی خودم فکر میکنم اون موقع که اینترنت ایرانسل مفت بود چقد دانلود میکردم به این نتیجه می رسم که ایرانسل حق داره اینترنتش رو این قدر گرون کنه تو روزهای دیگه و ساعاتی که اینترنت یکم ارزونتره من خودم مثلا برای دانلود 5مگابایت هزار تومن میدم ولی یکی از دوستان میگه که 5دقیقه فقط در روز استفاده میکرده با اون هزینه که واقعا غیر قابل باوره.به هر حال ایران و ایرانسله دیگه چاره ای نداریم باید سوخت و ساخت تازه اون روز تو تلویزیون داشت میگفت ایران یکی از بهترین رتبه ها رو در زمینه ارایه خدمات داره!!!!!!!دیگه خودتون هرچی میخواین فکر کنین.

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بابا دوستان یکم انصاف داشته باشید درسته که ایرانسل توی روزهای غیر تعطیل و اوج مصرف هزینش خیلی بیشتره حتی شاید مثلا 3 یا 4 برابر اما قرار نیست که شما GPRS رو مثلا با ADSL مقایسه کنید.والا وقتی خودم فکر میکنم اون موقع که اینترنت ایرانسل مفت بود چقد دانلود میکردم به این نتیجه می رسم که ایرانسل حق داره اینترنتش رو این قدر گرون کنه تو روزهای دیگه و ساعاتی که اینترنت یکم ارزونتره من خودم مثلا برای دانلود 5مگابایت هزار تومن میدم ولی یکی از دوستان میگه که 5دقیقه فقط در روز استفاده میکرده با اون هزینه که واقعا غیر قابل باوره.به هر حال ایران و ایرانسله دیگه چاره ای نداریم باید سوخت و ساخت تازه اون روز تو تلویزیون داشت میگفت ایران یکی از بهترین رتبه ها رو در زمینه ارایه خدمات داره!!!!!!!دیگه خودتون هرچی میخواین فکر کنین.
    دوست عزیز بحث تایپک سر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاری به ایرانسل ما نداریـــــم کــــه
    یه دوره ای اینترنت مفتی میداد همه استفاده کردن(دستش درد نکنه) حالا که جون به عزرائیل نمیـــده
    موفق باشید!

4. 2 کاربر از Hadi King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tirdad_60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روی کلید سل

پيش فرض

این قیمتها نامردیه من چند نفر رو دیدم خونه خراب شدند
    تا کی انقدر عقب افتاده باشیم ؟

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

این قیمتها نامردیه من چند نفر رو دیدم خونه خراب شدند
    تا کی انقدر عقب افتاده باشیم ؟
    مملکته دوست عزیز نمیشـــه کاری کرد باید سوخـــت و ساخــــت
    دست منو تو نیســــت

آخر فروم باز s_paliz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اصلا ارزش نداره من رفتم تست کنم ببینم وصل شده 300 تومن انداخت

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

دوستان من که 3 4 ماهه استفاده از این سرویس استفاده نمیکنم ...
    .
    برای اینکه حتی یک درصد احتمال استفاده نباشه گوشیمو ریست کردم تا تنظیمات گوشیم پاک بشه ... کار اینا حساب کتاب نداره که با اینکه استفاده نمیکنی شاید 1% بزنن استفاده کردی ...
    .
    تا موقعی که قیمتهاشونو کم نکنن هیچ کسی نباید استفاده کنه ... خدا شاهده چند وقت پیش رفته بودن امور مشترکین دولتی توی میدون رسالت یارو اومده بود میگفت 360 هزار تومان توی قبض براش هزینه استفاده از اینترنت حساب کردن ... اومده بود ریز جزئیات بگیره ... در هر صورت از قدیم گفتن سزای گران فروشی نخریدن و استفاده نکردن هست ...

9. 2 کاربر از Saman-tci بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

5 عجب اشتباهی!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز بحث تایپک سر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاری به ایرانسل ما نداریـــــم کــــه
    یه دوره ای اینترنت مفتی میداد همه استفاده کردن(دستش درد نکنه) حالا که جون به عزرائیل نمیـــده
    موفق باشید!
    داداش شرمنده گویا پست رو اشتباهی تو این تاپیک دادم.قاتی کردم شرمنده.اینم از پیری دیگه از بس به دنیای اینترنت خدمت کردیم وا رفتیم.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •