تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 16 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 157

نام تاپيک: دوستان حرفه اي پيشنهادتون چيه؟

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

1.من هر چي عكسارو نگاه ميكنم ميبينم s8300 بهتر گرفته و نويز كمتري داره. s8300 سايه ها رو خيلي تاريك گرفته مثل i8510 براي رفع اين مشكل بايد گزينه wide dynamic range فعال بشه. ميتونيد عكساي i8510 در دو حالت wdr فعال و غير فعالو ببينيد. تو بخش سامسونگ > مقايسه دوربين i8510. پس ربطي به لنز دوربين نداره. يه چيز ديگه رو توجه نكردي : عكسي كه با رنوار گرفته شده نور آفتاب از بغل تابيده و سايه تو عكس نيست ولي s8300 نور از پشت تابيده و باعث شده سايه ايجاد بشه
    4. wide vga يعني 720X 480 و vga يعني 640X480 پس تعداد پيكسلاي wvga بيشتره البته خيلي بيشتر نيست. خود شما يادته ميگفتي اگه با رنوار تو اتاق فيلم بگيري حجمش بيشتر از i8510 هست و اينو برتري ميدونستي حالا چي شد؟!
    نظر شما قابل احترامه
    زوم 100%
    رنوار :

s8300 :

بي خيال
    ولي من هنوز يه عكس خيلي با كيفيت از sc8300 نديدم خيلي دوست دارم اون دوستمون يه عكس
    خوب بذاره و تو يه سايت خوب هم آپلود كنه كه ريسايز نشه چون اگه بهم ثابت بشه كيفيتش
    در حد kc910 باشه واقعا نظرم راجع بهش مثبت ميشه و شايد اصلا خودم اينو بخرم چون دوستمون
    كه گفت سرعتش خوبه (يكي مهم ترين عيبايي كه من از يه گوشي ميدونم ) كيفيت صفحش بهتره
    خيلي هم زيباست فلش و فيلمبرداريش رو هم تحمل ميكنيم
    من عاجزانه از دوستان ميخام يه عكس با كيفيت از s8300 بذارن
    در مورد wvga و vga اون اختلاف پيكسل هيچ تاثيري در كيفيت فيلم نداره فقط مشكل اينه كه حجم فيلماي
    s8300 زياد ميشه وگرنه كسي نگفته كيفيت فيلمبرداريش از رنوار پايين تره
    در مورد i8510 من اصلا يادم نمياد همچين حرفي زده باشم كه تو اتاق حجم فيلمش بالا تره و اين يه مزيته !!
    شايد اشتباه گرفتي برادر

2. این کاربر از dark fear بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درسته، باید هردو رو کنار هم تست کرد. ولی توی همه ی عکس هایی که دیدم، رنوار جزییات بهتری نشون داده، و به هر کسی هم که از اطرافیان نشون دادم، بدون اینکه بگم کدوم عکس ماله کدوم گوشی هست، عکس رنوار رو پسندیده. به نظرم دوربین رنوار فقط با i8510 قابل مقایست، مقایسشون واقعا سخته. (i8910 و gc900 هنوز بتا هستند و عکس های جالبی ندارند).

پی نوشت: keyboy جان البته این حرف من بدین معنی نیست که اگر s8300 بگیری حسرت رنوار رو میخوری! این مقایسه عمقی هست، یعنی در حالت عادی که ما عکس رو نگاه میکنیم (مثلا در رزولوشن 1024 در 768) هر دو عکس فوق العاده ای میگیرند. جدای از دوربین هم، s8300 تاچ عالی داره. هر کدوم رو بخری حالشو میبری!

همین عکسی که دوستمون گذاشته به عنوان عکس از gsm arena ... زمانی که به دوستانم نشون دادم بلافاصله گفتن به نظرمون سمت چپیه که رنوار باشه بهتر گرفته .. ولی زمانی که زوم کردیم و به جزئیات نگاه کردیم ... عکس s 8300 بهتر بود .و نظرشون عوض شد .. دلیل اولیش که گفتم ساختمان اصلی ... شما اگر خطهای گوشه ساختمان و اون استوانه ای شکل ساختمان اصلی رو نگاه کنید .. متوجه میشید که اصلا شیشه ها و نما و سقف از هم تفکیک نشدن و مرز بین این 3 تا به سختی مشخص میشن و 8300 این کارو بهتر انجام داده ...رنگ بندی سقف خونه ها و همینطور رنگ دیوار های خونه ها تو 8300 خیلی بهتره ... فقط به قول دوستمون سایه هارو تاریک انداخته که wdr فعال نبوده ...

در کل عکس رنوار چون تابش افتاب توش بوده شفافیت بیشتری داره واسه همین فکر میکنی بهتر انداخته اما زمانی که زوم میکنی کناره هارو (خط افقی بالای ساختمان و استوانه ای شکا سمت چپ ) همراه با نویز و یک جورایی صاف ننداخته در حالی که همون ساختما ن اصلی در 8300 کاملا طبیعیه و خطها نویز نداره ..

نمیخوام نظرمو به کسی بقبولونم و نظر شما محترمه و ممکنه درست باشه .. منتها میگم عکسها انقد زیاد تفاوت ندارن که بشه ضعف قلمداد کرد ... ضعف زمانی میشه قلمداد کرد که اگر ال جی رنوار از 10 9 میگیره ... 8300 6 یا 5 بگیره ...
    Last edited by pulp_152; 16-05-2009 at 15:17.

4. 3 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نظر شما قابل احترامه
    زوم 100%
    رنوار :

s8300 :

بي خيال
    ولي من هنوز يه عكس خيلي با كيفيت از sc8300 نديدم خيلي دوست دارم اون دوستمون يه عكس
    خوب بذاره و تو يه سايت خوب هم آپلود كنه كه ريسايز نشه چون اگه بهم ثابت بشه كيفيتش
    در حد kc910 باشه واقعا نظرم راجع بهش مثبت ميشه و شايد اصلا خودم اينو بخرم چون دوستمون
    كه گفت سرعتش خوبه (يكي مهم ترين عيبايي كه من از يه گوشي ميدونم ) كيفيت صفحش بهتره
    خيلي هم زيباست فلش و فيلمبرداريش رو هم تحمل ميكنيم
    من عاجزانه از دوستان ميخام يه عكس با كيفيت از s8300 بذارن
    در مورد wvga و vga اون اختلاف پيكسل هيچ تاثيري در كيفيت فيلم نداره فقط مشكل اينه كه حجم فيلماي
    s8300 زياد ميشه وگرنه كسي نگفته كيفيت فيلمبرداريش از رنوار پايين تره
    در مورد i8510 من اصلا يادم نمياد همچين حرفي زده باشم كه تو اتاق حجم فيلمش بالا تره و اين يه مزيته !!
    شايد اشتباه گرفتي برادر

به نظر منم زوم 8300 قوی نیست . و در مقایسه ای که با کنون کردم اینو نوشتم ...اما تو این عکس 8300 زوم بیشتری کرده و ساختمانها جلوتر هستند طبیعی هم هست که ضعیفتر باشه ...

اگر رنوار یک درجه دیگه میرفت جلو درست میشد!

در کل فکر میکنم زوم رنوار بهتر باشه به دلیل لنز بزرگتر

مسئله دیگه اینکه فیلمبرداری این گوشی جز نقاط قوتش هست و نیازی به تحمل نداره ...فلشش هم نسبت به گوشی های دیگه معمولیه ...

امیدوارم هر گوشی که میگیری مبارکتون باشه ...

حجم که بیشتر میشه کیفیت هم بیشتر میشه ... مخصوصا تو فیلمبرداری و عکاسی ... اینو شک نکن

شما هر چقدرم کهبتونی فایل dvd رو حجمشو کم کنی و تبدیل به دایویکس کنی بازم به پای خود dvd نمیرسه ... حجم بالاتر یکی از نشانه های کیفیت بهتره ...

مطمئن باشین اگه راهی داشت که حجم فیلمهای 8300 کمتر بشه سامسونگ این کارو میکرد ... مخصوصا که mpeg-4 گذاشته یکی از فشرده ترین فایلها برای فیلمبرداری...
    Last edited by pulp_152; 16-05-2009 at 15:06.

6. 2 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان مخصوصا آقای pulp_152 نظرتون در مورد کیفیت صدای s8300 چی هست . مخصوصا در هدفون (هندزفری)
    اگه کیفیتش خوبه که من صدرصد رفتم که بخرمش .
    نظر همه مثبت دیگه .

کیفیت صداش خوبه و لی بلندی صدا نرماله .. از اسپیکر ...

در هندزفری کیفیت خیلی خوبه وبلندی صدا هم خوبه ...

فقط من شیفته یک قسمت کارم مخصوصا تو هندزفری .. گزینه wow hd voice برای اهنگهای light (احساس میکنی تو استودیو هستی)

گزینه wow hd هم نویز و قیز صدارو میگیره و برای اهنگهای با بیس و خشنه

این 2 تاش عالی هستند که خیلی خوشم میاد

8. 3 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

همین عکسی که دوستمون گذاشته به عنوان عکس از gsm arena ... زمانی که به دوستانم نشون دادم بلافاصله گفتن به نظرمون سمت چپیه که رنوار باشه بهتر گرفته .. ولی زمانی که زوم کردیم و به جزئیات نگاه کردیم ... عکس s 8300 بهتر بود .و نظرشون عوض شد .. دلیل اولیش که گفتم ساختمان اصلی ... شما اگر خطهای گوشه ساختمان و اون استوانه ای شکل ساختمان اصلی رو نگاه کنید .. متوجه میشید که اصلا شیشه ها و نما و سقف از هم تفکیک نشدن و مرز بین این 3 تا به سختی مشخص میشن و 8300 این کارو بهتر انجام داده ...رنگ بندی سقف خونه ها و همینطور رنگ دیوار های خونه ها تو 8300 خیلی بهتره ... فقط به قول دوستمون سایه هارو تاریک انداخته که wdr فعال نبوده ...
    اتفاقا من هم در حالت زوم عکسها رو نگاه میکردم، مثل اون عکسی که دارک فیر جان گذاشت. من در حالت زوم که میدیدم، s8300 یکم تیره انداخته بود. شاید من و دوستام و اطرافیانم از عکس شارپ خوشمون میاد!!!

نمیخوام نظرمو به کسی بقبولونم و نظر شما محترمه و ممکنه درست باشه .. منتها میگم عکسها انقد زیاد تفاوت ندارن که بشه ضعف قلمداد کرد ... ضعف زمانی میشه قلمداد کرد که اگر ال جی رنوار از 10 9 میگیره ... 8300 6 یا 5 بگیره ...
    ایول ایول از این حرفت خوشم اومد! منم همینو میخواستم بگم.

10. 2 کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

به نظر منم زوم 8300 قوی نیست . و در مقایسه ای که با کنون کردم اینو نوشتم ...اما تو این عکس 8300 زوم بیشتری کرده و ساختمانها جلوتر هستند طبیعی هم هست که ضعیفتر باشه ...

حجم که بیشتر میشه کیفیت هم بیشتر میشه ... مخصوصا تو فیلمبرداری و عکاسی ... اینو شک نکن

مطمئن باشین اگه راهی داشت که حجم فیلمهای 8300 کمتر بشه سامسونگ این کارو میکرد ... مخصوصا که mpeg-4 گذاشته یکی از فشرده ترین فایلها برای فیلمبرداری...
    برادر اون زوم رو تو كامپيوتر كردن تا 2 عكس رو در حالت حداكثر زوم مقايسه كنيم و جزئيات نمايان بشن
    اشتباهت همينجاست من كاملا با اين حرف شما مخالفم و به صراحت ميگم اصلا چنين چيزي رو قبول ندارم
    سامسونگ خيلي چيزا ميتونست بكنه و نكرده نميشه اينطور قضاوت كرد
    Last edited by dark fear; 16-05-2009 at 15:57.

12. این کاربر از dark fear بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

برادر اون زوم رو تو كامپيوتر كردن تا 2 عكس رو در حالت حداكثر زوم مقايسه كنيم و جزئيات نمايان بشن
    اشتباهت همينجاست من كاملا با اين حرف شما مخالفم و به صراحت ميگم اصلا چنين چيزي رو قبول ندارم
    سامسونگ خيلي چيزا ميتونست بكنه و نكرده نميشه اينطور قضاوت كرد

خوب بازم عزیزم زوم یکسانی نشده و بازم در شرایط مختلف عکس گرفته شده ! اگرم زوم یکسان باشه که نیس.. چند بار بگم .. به نظر شما عکسی که تو روز و با تابش افتاب گرفته میشه با عکسی که در شب یا در هوای ابری گرفته میشه یکسانه ؟! هم تو کیفیت تصویر و هم در روشنی تصویر؟

عکسیکه با رنوار گرفته شده هوا روشنتر بوده و تابش افتاب وجود داشته واسه همین روشنتر دیده میشه .... ولی عکسی که با 8300 گرفته شده تابشی وجود نداشته و هوا تیره تر بوده ...

نه اینکه 8300 تیره بگیره ... هوا تیره بوده ...

در مورد حجم هم به نظرتون احترام میزارم ...

نمیدونم michael ropy جان شما توقع داشتی 8300 در هوای تیره تر عکس روشنتر بگیره ؟ به نظرم اگه اینجوری میگرفت یک نقص بود
    Last edited by pulp_152; 16-05-2009 at 16:16.

14. 2 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست عزيز pulp_152 (ميشه اسمتونو بدونم ؟)
    ميتونم خواهش كنم چند تا عكس با كيفيت واسم آپلود كنيد ؟ با همون حجم اصلي
    چون واقعا همون طور كه گفتم اگه دوربينش خيلي خوب باشه من به شخصه ميخرمش !
    من قبلا ميخواستم رنوار بخرم ولي اگه مطمئن بشم دوربين اين در همون حده نظرمو عوض ميكنم
    چون رنوار به جر دوربين (در كل ... فلش و عكسبرداري و فيلم برداري) برتري خاصي نداره

16. این کاربر از dark fear بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزيز pulp_152 (ميشه اسمتونو بدونم ؟)
    ميتونم خواهش كنم چند تا عكس با كيفيت واسم آپلود كنيد ؟ با همون حجم اصلي
    چون واقعا همون طور كه گفتم اگه دوربينش خيلي خوب باشه من به شخصه ميخرمش !
    من قبلا ميخواستم رنوار بخرم ولي اگه مطمئن بشم دوربين اين در همون حده نظرمو عوض ميكنم
    چون رنوار به جر دوربين (در كل ... فلش و عكسبرداري و فيلم برداري) برتري خاصي نداره

محمد رضا هستم . ...

وظیفست حتما اینکارو میکنم ..البته چند تا عکس با 1600*1200 تو سایت گذاشتم .. اونا رو میتونی الان ببینی تا شب یا فردا صبح که برات عکسارو با سایز اصلی اپ کنم

18. 2 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

اون عکسایی که محمدرضا جان گزاشتن در مقایسه با canon 50d کاملاً روشن تر بوده یعنی s8300 از 50d روشنتر گرفته
    توی این عکسی که از gsmarena گزاشتین شرایط فرق میکنه. عکسی که با رنوار گرفته شده طرفای ظهره ولی اونی که با s8300 گرفته شده بعد از ظهره یعنی نورش کمتره

20. 2 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •