تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 16 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 157

نام تاپيک: دوستان حرفه اي پيشنهادتون چيه؟

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

حرف شما کاملا منطقیه....
    اما شما مطمئنید کیفیت عکسش از رنوار پایینتره ؟! هنوز که بررسی انجام نشده ... اگرم باشه در حدی نیست که به چشم بیاد یا با چشم قابل تشخیص باشه ...
    لرزش گیرش به نظر من خیلی قوی اگر جایی خوندین که لرزش گیر نداره اطلاعات اشتباهی داده بهتون ...
    در مورد فلش هم بگم که اگر 8300 فلشش ضعیفه رنوار هم فلش قوی نداره و زیاد تفاوتی نمیکنه ... فلش قوی تو 8 مگا پیکسلی ها متعلق به c905 سونی هست که البته دوربینش ضعیفه
    سرعت عکس گرفتن در 8300 فوق العادست و به محض اینکه عکس رو مگیری سریعا به عکس بعدی میری و اصلا مکسی نداره ...
    در مورد فیلم رداری هم بگم که فیلمبرداری 8300 از زنوار بهتره .. حداقل تو زولوشون تصویر ...720*480 با 30 فریم در ثانیه
    رنوار 640*480 با 30 فریم در ثانیه
    البته اگر سایت gsm arena رو میگید که اون نسخه ای که دستشون بوده نسخه ازمایشی یا بتا بوده که همراه با باگ هم بوده و اشکالاتی داشته ... که امیدوار بودن که در نسخه اصلی که (الان در بازار موجوده) رفع شده باشه ...
    بهتره به سایت phone arena برین و در مورد نسخه اصلی اطلاعاتی بدست بیارین
    در مورد عكس :
    رنوار :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    s8300 :
    کد:
    بزرگ ترين عيب دوربين s8300 اينه كه نميتونه زنگ و سايه رو به خوبي تفكيك كنه و تو يه عكس
    از خود شما (عكس يه گل سرخ) كاملا اين عيب مشخص بود و مرز بين گلبرگ ها مشخص نبود و اين
    بر ميگرده به لنز گوشي
    - من نگفتم لرزشگير نداره گفتم ضعيف تره چون سرعت شاترش پايين تره ...
    -فلش هم من نگفتم ضعيفه .. گفتم نسبت به مال رنوار ضعيف تره اين مساله هم كه تو سايت ها گفتن
    كه فلش رنوار ضعيفه اصلا صحت نداره آقا مقداد چند تا عكس دارن كه اگه ببينيد متوجه ميشيد كه فلش
    خيلي قوي اي هم داره البته به c905 نميرسه و منم نگفته بودم كه ميرسه
    -در مورد فيلم : ببينيد اون سايز فيلم برداري بهش ميگن wvga يا wide vga و نميشه گفت ابعادش بالا
    تره و باكيفيت تره مثل اينه كه بگي مانيتور 19 اينچ وايد از 19 معمولي بزرگ تره .. در ضمن فيلمبرداري
    پيكسون هم wvga بود ولي كيفيتش از رنوار پايين تر بود حجمشم بالاتر بود .. اما s8300 كيفيتش مشابهه
    ولي حجمش زياده
    ولي همون طور كه گفتم اين عيبي بزرگيه كه حجم فيلما زياد ميشن
    - در مورد سرعت من شرمنده ي شما و دوستان هستم من كه با گوشي كار نكردم طبق صحبت
    هاي gsmarena گفتم كه گفته بود منوش به سخت افزارش نميخوره ولي مثل اينكه تو نسخه ي نهايي
    سرعتش خوب شده
    -phone arena يكي از مزخرف ترين سايت هاي موبايله اصلا به حرفاش توجه نميكنم

2. 3 کاربر از dark fear بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

1.در مورد عكس :
    رنوار :
    کد:
    s8300 :
    کد:
    بزرگ ترين عيب دوربين s8300 اينه كه نميتونه زنگ و سايه رو به خوبي تفكيك كنه و تو يه عكس
    از خود شما (عكس يه گل سرخ) كاملا اين عيب مشخص بود و مرز بين گلبرگ ها مشخص نبود و اين
    بر ميگرده به لنز گوشي

2- من نگفتم لرزشگير نداره گفتم ضعيف تره چون سرعت شاترش پايين تره ...

3-فلش هم من نگفتم ضعيفه .. گفتم نسبت به مال رنوار ضعيف تره اين مساله هم كه تو سايت ها گفتن
    كه فلش رنوار ضعيفه اصلا صحت نداره آقا مقداد چند تا عكس دارن كه اگه ببينيد متوجه ميشيد كه فلش

4-در مورد فيلم : ببينيد اون سايز فيلم برداري بهش ميگن wvga يا wide vga و نميشه گفت ابعادش بالا
    تره و باكيفيت تره مثل اينه كه بگي مانيتور 19 اينچ وايد از 19 معمولي بزرگ تره .. در ضمن فيلمبرداري
    پيكسون هم wvga بود ولي كيفيتش از رنوار پايين تر بود حجمشم بالاتر بود .. اما s8300 كيفيتش مشابهه
    ولي حجمش زياده
    هاي gsmarena گفتم كه گفته بود منوش به سخت افزارش نميخوره ولي مثل اينكه تو نسخه ي نهايي
    سرعتش خوب شده
    1.من هر چي عكسارو نگاه ميكنم ميبينم s8300 بهتر گرفته و نويز كمتري داره. s8300 سايه ها رو خيلي تاريك گرفته مثل i8510 براي رفع اين مشكل بايد گزينه wide dynamic range فعال بشه. ميتونيد عكساي i8510 در دو حالت wdr فعال و غير فعالو ببينيد. تو بخش سامسونگ > مقايسه دوربين i8510. پس ربطي به لنز دوربين نداره. يه چيز ديگه رو توجه نكردي : عكسي كه با رنوار گرفته شده نور آفتاب از بغل تابيده و سايه تو عكس نيست ولي s8300 نور از پشت تابيده و باعث شده سايه ايجاد بشه

2.اتفاقاً gsmarena گفته سرعت شاترش خيلي بالاست

3.فلش قبوله

4. wide vga يعني 720X 480 و vga يعني 640X480 پس تعداد پيكسلاي wvga بيشتره البته خيلي بيشتر نيست. خود شما يادته ميگفتي اگه با رنوار تو اتاق فيلم بگيري حجمش بيشتر از i8510 هست و اينو برتري ميدونستي حالا چي شد؟!
    Last edited by hasanmotori; 14-05-2009 at 15:08.

4. 3 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

در مورد عكس :
    رنوار :
    کد:
    s8300 :
    کد:
    بر ميگرده به لنز گوشي
    - من نگفتم لرزشگير نداره گفتم ضعيف تره چون سرعت شاترش پايين تره ...
    -فلش هم من نگفتم ضعيفه .. گفتم نسبت به مال رنوار ضعيف تره اين مساله هم كه تو سايت ها گفتن
    -در مورد فيلم : ببينيد اون سايز فيلم برداري بهش ميگن wvga يا wide vga و نميشه گفت ابعادش بالا
    ولي حجمش زياده
    سرعتش خوب شده

1 . دوست عزیز تا زمانی که گوشی رنوار در کنار این گوشی نباشه و در شرایط یکسان عکسی گرفته نشه نمیشه نظر داد ... زمانی که من عکسو گرفتم هوا افتابی بود و شدتش هم زیاد بود ... شما مطمئنید رنوار در اون شرایط بهتر عکس میگیره؟ شاید بدتر بگیره .. غیر از اون عکسایی که من گرفتم تنها یک بار گرفتم و سریعا هم تو سایت گذاشتم یعنی تکرار مجدد نکردم ... غیر از اون بعد از اینکه عکسو گرفتم و تو سایت گذاشتم تازه متوجه شدم در حالت فاین عکس گرفتم و در حالت سوپر فاین نبوده ...

در مورد عکسهایی که از site gsm arena گذاشتید نمیخوام بگم کدوم بهتر گرفته .. اگر 8300 هم بهتر گرفته باشه (که گرفته و از روی ساختمان اصلی و رنگ بندی خونه ها که طبیعی تره و با نویز کمتری همراهه )بازم نمیشه نظر داد که 8300 بهتره ... چون زمان و نوع تابش خورشید متفاوته (اگر در2 تا عکس دقت کنید در عکس رنوار یک جرثقیل وجود داره که بکار ساختمان سازی مشغوله و هنوز اسکلت بندی ساختمان بالا نیومده ... اما عکس 8300 اسکلت بندی شده و این نشون دهنده اینه که حتی در یک هفته هم این عکس گرفته نشده و زمان کاملا متفاوته ) .. وهمونطور که میدونید دوربینها با کمترین میزان تغییر در نور محیط عکسهاشون فرق میکنه ..

انشالله با یک عکاس حرفه ای اتلیه تا 2 یا 3 روز اینده با یک دوربین 8 مگا پیکسلی کنون میخوام مقایسه کنم .. ایشون هم باشن تا عکسا بهتر بشه ...بازم تا زمانی که دوربین رنوار در کنار 8300 نباشه نمیشه نظرداد

تا حالا هیچ عکسی تار نیفتاده ... یا حتی تو دوربین فیلمبرداریش هم شما اثری از تکون خوردن دست رو نمیبینید چطور میتونه لرزش گیرش ضعیف باشه ...

3- شما از کجا میدونید فلشش ضعیفه ؟ جایی نوشته ؟ یا دیدید که از رنوار ضعیفتره ؟(من رنوارو ندیدم نمیتونم نظر بدم)

ولی به نظرم فلشش معمولیه .. چون تو شب که کاملا تاریک بود (عروس کشون )فیلمبرداری کردم با همین فلش ...

در مورد سرعت گوشی هم و دوربینش تا جایی که من میدونم gsmarena بهش عبارت خیلی خوب و exelent رو داده بوداگر جدیدا عوض کرده در جریان نیستم ...

در مورد فیلم هم میشه گفت که 1024*768 از 2024 *1680 بهتره .. ؟ ممکنه اولی از دومی بهتر هم باشه ولی خیلی نادره مخصوصا که هر 2 گوشی هستند .. اگر رنوار دوربین دیجیتال میبود و 640*480 میگرفت حرف شما متین بود ...

واقعیتش از دوربین دیجیتال خودم بهتر فیلم میگیره و وقتی که تو کام میزارم صفحه رو کامل بزرگ میکنم با شفافیت و بدون پیکسل پیکسل نشون میده ... رنوار رو ندیدم بازم نظری ندارم ...

از لحاظ اعداد و ارقام 8300 بهتره و نمیشه حداقل ضعف در مقایسه با رنوار قلمداد کرد ... خیلی زور بزنه مساویه ...
    Last edited by pulp_152; 15-05-2009 at 12:01.

6. 3 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال meghdaad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض

پیکسون بهتر عکس میگیره یا 8300؟

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

دوست من مسلماً 8300 عکسهای بهتری میگیره ....
    چون عکسهای گرفته شده با پیکسون رو دیدم و اون چیزی نبود که ازش انتظار میرفت

9. این کاربر از Saman-tci بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

درسته، باید هردو رو کنار هم تست کرد. ولی توی همه ی عکس هایی که دیدم، رنوار جزییات بهتری نشون داده، و به هر کسی هم که از اطرافیان نشون دادم، بدون اینکه بگم کدوم عکس ماله کدوم گوشی هست، عکس رنوار رو پسندیده. به نظرم دوربین رنوار فقط با i8510 قابل مقایست، مقایسشون واقعا سخته. (i8910 و gc900 هنوز بتا هستند و عکس های جالبی ندارند).

پی نوشت: keyboy جان البته این حرف من بدین معنی نیست که اگر s8300 بگیری حسرت رنوار رو میخوری! این مقایسه عمقی هست، یعنی در حالت عادی که ما عکس رو نگاه میکنیم (مثلا در رزولوشن 1024 در 768) هر دو عکس فوق العاده ای میگیرند. جدای از دوربین هم، s8300 تاچ عالی داره. هر کدوم رو بخری حالشو میبری!
    Last edited by Michael Ropy; 16-05-2009 at 09:18.

11. 3 کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ar71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

9 ...؟!

من که میگم i8510 رو بردار حالشو ببر ( البته یه کم قیمتش بالاتره ) ولی محشره !

اگه هم قیمت پایین با سرعت خوب و دوربین عالی میخوای شک نکن و 6220 کلاسیک رو بردار که امروزها تو بورسه و قیمتش از یک ماه قبل تا حالا حدود 80 گرون شده !

البته 82 و 95 هم چیزای بدی نیستن

13. 2 کاربر از ar71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه keyboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با تشكر از همه دوستاني كه نظرشون رو گفتن.
    راستش سيستم عامل زياد مهم نيست واسه همين i8510 به نظرم مزيت خاصي نداره (به خصوص با توجه به قيمتش )
    احتمالا بين رنوار و s 8300 انتخاب كنم
    كاش lg arena زودتر ميومد چون اونم خيلي باحاله.

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پیکسون بهتر عکس میگیره یا 8300؟

تو سایت اشاره کرده که 8300 بهتر میگیره .. . فیلمبرداری هم 83000 بهتره ... البته به گفته gsmarena و خود سامسونگ

چند تا عکس جدیدا گرفتم باهاش پیشنهاد میکنم ببینید ... البته تو تاپیک سامسونگه ... مقایسه 8300 با 5D و تاپیک البوم عکسهایی که با گوشی های سامسونگ گرفتیم ...
    Last edited by pulp_152; 16-05-2009 at 11:49.

16. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه love4love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان مخصوصا آقای pulp_152 نظرتون در مورد کیفیت صدای s8300 چی هست . مخصوصا در هدفون (هندزفری)
    اگه کیفیتش خوبه که من صدرصد رفتم که بخرمش .
    نظر همه مثبت دیگه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •