تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: هارد اکسترنال Seagate بهتره یا Western Digital ....؟!

آخر فروم باز rostamiani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام نمیدونم جای این سوال اینجا هستش یا نه من چند روزی هست که یه هارد اکسترنال my book essential edition با ظرفیت یک ترا بایت گرفتم.که فقط خروجی usb2.0داره.همه چیش عالیه اما وقتی در ابتدای روشن کردن سیستم به سیستم متصل باشه سیستم اصلا بالا نمیاد.و در همو.ن صفحه اغازین که میخواد سخت افزار هارو بشناسه میمونه.البته این درایو رو تشخیص میده اما بالا نمیاد.تنضیمات بایوس هم طوری هست که اصلا این هارد برای لود اولیه انتخاب نشده.من برا اینکه سیستمو بیارم بالا مجبورم این هاردو جدا کنم بعد که سیستم اومد بالا متصل کنم.ایا این یک ایراد هست یا نه طبیعیه؟

سلام
    اینجا جای این سوال نیست، ولی شاید بتونم کمکی بکنم

البته مطمئن نیستم، ولی ممکنه مادر بورد شما از بوت شدن با یو اس بی پشتیبانی نکنه
    من با سیستم خودم از روی فلش هم بوت کردم.وقتی می خوام Boot Sequence رو تنظیم کنم، فلشم رو OCZ ATV میشناسه

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Sep 2007

6

سلام نمیدونم جای این سوال اینجا هستش یا نه من چند روزی هست که یه هارد اکسترنال my book essential edition با ظرفیت یک ترا بایت گرفتم.که فقط خروجی usb2.0داره.همه چیش عالیه اما وقتی در ابتدای روشن کردن سیستم به سیستم متصل باشه سیستم اصلا بالا نمیاد.و در همو.ن صفحه اغازین که میخواد سخت افزار هارو بشناسه میمونه.البته این درایو رو تشخیص میده اما بالا نمیاد.تنضیمات بایوس هم طوری هست که اصلا این هارد برای لود اولیه انتخاب نشده.من برا اینکه سیستمو بیارم بالا مجبورم این هاردو جدا کنم بعد که سیستم اومد بالا متصل کنم.ایا این یک ایراد هست یا نه طبیعیه؟
    اگه ممکنه بگین الان کدوم مدل MyBook Essential توی بازار هست

متشکرم
    Last edited by rostamiani; 09-05-2009 at 16:04.

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلامم..
    بعله طبیعیه..... اولن توی هاردهای Ext وسترن سریهای essential قابلیت Bootable ندارن ولی سریهای بالاتر این قابلیت را دارن
    دومن این موضوع که بشکل مشکل مطرح کردی فقط مربوط به هاردت نمیشه منم وقتی هاب USB به سیستم وصل باشه توی همون صفحه ی لوگوی اولیه قبل از مراحل POST گیر میکنه و علاجش جدا کردنشه واسه هارد شما هم طبیعیه البته هارد من چون از سری Premium هستش فعلن روی سیستم خودم موردی ندیدم روی سیستم های دیگه هم یادم نمیاد
    اینم بگم من الن که دارم این مطلب رو مینویسم هاردو از تو قابش در آوردم مستقیم بستم تو کیس.و یه هارد 120 ساتارو بستم جای اون اما بازم در هنگام لود اولیه سیستم بالا نمیاد.
    ببخشین چکار کردی؟؟!!مرد مومن تو که میخواستی این کار را بکنی میرفتی یه USB External HDD Case + Internal HDD میگرفتی خیلی هم ارزونتر میوفتادش که!!
    Last edited by avecina.ir; 09-05-2009 at 15:17.

4. این کاربر از avecina.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

6

بعله طبیعیه..... اولن توی هاردهای Ext وسترن سریهای essential قابلیت Bootable ندارن ولی سریهای بالاتر این قابلیت را دارن
    مطمئن هستید که سری Essential قابلیت بوت شدن ندارن؟ توی سایت یا دفترچه راهنماش نوشته؟
    من هیچ منبعی در مورد بوت نشدنشون ندیدم، ولی یه جا خوندم که توی سیستم های مکینتاش با پردازنده اینتل بوت می شن.

The following external hard drives are bootable on Intel-based Macintosh computers systems through USB:
    My Book Essential Edition
    My Book Essential Edition 2.0
    My Book Home Edition
    My Book Mirror Edition
    My Book Office Edition
    My Book Premium Edition
    My Book Premium Edition II
    My Book Premium ES Edition
    My Book Pro Edition
    My Book Pro Edition II
    My Book Studio Edition
    My Book Studio Edition II
    My Passport Studio

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

essentialها تا یکسال قبل که مشخصاتشون را نگاه میکردم همینجوری بودن و قابلیت بوتیبل بودن مربوط به اونا نبودش مگه توی سری جدیدشون قرار داده باشه حالا چطوریه که توی پست شما نوشته توی سیستمهای مک؟؟!! ننوشته ویندوز؟؟
    ضمنن بهترین جا سایت خود وسترن هستش که توضیح داده

7. این کاربر از avecina.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

essentialها تا یکسال قبل که مشخصاتشون را نگاه میکردم همینجوری بودن و قابلیت بوتیبل بودن مربوط به اونا نبودش مگه توی سری جدیدشون قرار داده باشه حالا چطوریه که توی پست شما نوشته توی سیستمهای مک؟؟!! ننوشته ویندوز؟؟
    راستش تنها جایی که پیدا کردم تو فروم مک بود !
    توی سایت خود وسترن هم با دقت بیش تری نگاه می کنم
    متشکرم

تاريخ عضويت
    Sep 2007

9

چیزی در مورد بوت کردن با درایو های اگسترنال وسترن پیدا نکردم
    نه توی سایت و نه توش مشنوال دستگاه
    ممکنه یک مرجع برای این مورد معرفی کنید؟ می خوام مطمئن بشم

خیلی متشکرم

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من يه هارد سي گيت فري اگن گو دارم با ظرفيت 160 گيگ و در اين 1 سال راضي هستم ازش و خدارو شكر مشكلي نداشته. فقط كابلش كوتاه هست كه به پشت كيس ميزني تا روي ميز كامپيوتر كم مياره البته الان روي ميز گذاشتم ولي هارد هاي وسترن هم اينطوريه چر كابل بزرگتر نميزنن؟؟؟ كابل بزرگتر و بلندتر حداقل 2 متر يا 1.5 متر نميشه براش خريد؟؟ يكي از دوتام واردات قطعه هست گفت تو اينجا كابل رو برات ميسازن كلا كوچيك هست.

حالا من ميخواميه هارد اكسترنال ديگه بخرم چي بخرم خوب هست؟؟؟؟ ميخوام از نظر حفظ اطلاعات و امنيت بالا باشه مثل هارد هاي كامپيوتري چون در هارد كامپيوتر نميخوام چيزي نگه دارم . ممنون ميشم راهنمايي كنيد

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

از همگی متشکرم
    Western Digital MyBook Essential 1T خریدم
    سرعت خوندن و نوشتن حدود 30 مگابایت بر ثانیه هست.خنک و کم صدا هم هست

در مورد کابل هم شاید برای کم شدن تاثیر نویز ،طول کابل رو کم در نظر می گیرن

12. این کاربر از rostamiani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

از همگی متشکرم
    Western Digital MyBook Essential 1T خریدم
    سرعت خوندن و نوشتن حدود 30 مگابایت بر ثانیه هست.خنک و کم صدا هم هست

در مورد کابل هم شاید برای کم شدن تاثیر نویز ،طول کابل رو کم در نظر می گیرن
    هارد شما چطوريه؟؟ عكسش رو ميزاري؟؟؟ من هارد كوچيك ميخوام باشه اون بالا عكس گذاشته خيلي بزرگه . چند خريدي؟؟؟ كدوم مدلش بهتر هستش؟؟؟ اين مدلي كه گرفتي چه فرقي داره؟؟؟؟ ممنونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •