تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 61

نام تاپيک: »» اخبار نقل و انتقالات

آخر فروم باز Grand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض »» اخبار نقل و انتقالات

با تو جه به اینکه بازار نقل و انتقالات کم کم داره گرم میشه از دوستان خواهشمندم اخبار مربوط به ثبت قرار داد بازیکنان رو در این تایپیک قرار بدهند.

با تشکر

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض ميرقرباني هم با پرسپوليس قرارداد داخلي بست

مهاجم تيم فوتبال سايپا با تيم فوتبال پرسپوليس قرارداد داخلي يك ساله بست.
    صابر ميرقرباني امروز با حضور در باشگاه پرسپوليس و پس از صحبت با مديران اين باشگاه قرارداد داخلي يكساله خود را منعقد كرد.
    وي پس از آرفي، صبري و بائو چهارمين بازيكني است كه با پرسپوليس قرارداد داخلي مي‌بندد.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض لیست خرید استقلال لو رفت

استقلال هم مثل دیگر تیم‌ها خود را آماده حضور در بازارنقل و انتقالات کرده است.

آبی‌های پایتخت در حالی که هنوز وضعیت مربی فصل آینده خود را مشخص نکرده‌اند رایزنی با چند بازیکن شاخص لیگ برتر را آغاز کرده‌اند مهره‌هایی که یکی از مسؤولان باشگاه باب صحبت با آنها را باز کرده. حتی شنیده می‌شود برخی از این بازیکنان در شرف بستن قرارداد داخلی هم هستند. مهدی کریمیان از برق شیراز بازیکنی است که به دلیل سهمیه لیگ یک تمام تیم‌ها را به دنبال خود می‌بیند این هافبک بوشهری در اواسط فصل هم مورد توجه کادر فنی استقلال بود اما در آن برهه زمانی نتوانست به عضویت استقلال درآید.

از سویی دیگر ستار زارع هم مورد توجه استقلالی‌ها قرار دارد مدافع هافبک ملی‌پوش برق که بیش از 40 بازی ملی در کارنامه دارد جزو بهترین بازیکنان بازار نقل و انتقالات به شمار می‌رود استقلالی‌ها هم با مدیر برنامه‌های او مذاکراتی را انجام داده‌اند تا شاید بتوانند او را به خدمت بگیرند دیگر بازیکنی که مد نظر استقلالی‌ها قرار دارد آدریانو آلوز است مهاجم بلند قامت و برزیلی داماش که او هم جزو سهمیه‌های لیگ یکی بازار نقل و انتقالات محسوب می‌شود.

طی روزهای گذشته صحبت‌هایی را با مسؤولان استقلال انجام داده تا شاید در توافق با آنها به عضویت استقلال در آید. از سویی دیگر دو مدافع جوان مقاومت هم مد نظر استقلالی‌ها قرار دارند.

محسن نیسانی و مصطفی صبری بازیکنانی هستند که استقلال آنها را در لیست خرید خود قرار داده، آنها که از بهترین مدافعان فوتبال کشور طی فصل گذشته بودند این روزها مورد نظر اکثر تیم‌ها قرار گرفته‌اند البته آنها بی‌میل نیستند با پیراهن آبی استقلال در لیگ نهم حاضر شوند به شرط اینکه بتوانند از نظر مالی با مسؤولان به توافق برسند.

دیگر بازیکن مورد نظر استقلالی‌ها صابر میرقربانی است مهاجم سایپایی‌ها این روزها مذاکراتی را هم با مسؤولان تیم رقیب انجام داده اما از شواهد پیداست که استقلالی‌ها پیشنهادهای بهتری برای جذب او ارائه داده‌اند.

کیانوش رحمتی دیگر بازیکنی است که از سایپا مد نظر استقلالی‌ها قرار دارد رحمتی که در سال‌های گذشته جزو مدعوین ثابت تیم ملی بوده سال گذشته هم مورد توجه استقلال قرار داشت اما بر سر مسائل مالی به توافق نرسید تا شاید بتواند در لیگ نهم آبی‌های تهران را همراهی کند البته استقلال نیاز به یک دروازه‌بان دوم آماده هم دارد و از سوشا مکانی به عنوان آلترناتیو طالب‌لو درون دروازه استقلال یاد می‌شود.

محمدرضا مهدوی و افشین چاووشی هم در لیست استقلالی‌ها قرار دارند. زوج موفق داماش در فصل گذشته جزو بازیکنان لیگ یکی به حساب می‌آیند و همین عاملی است تا نظر آبی‌ها را به خود جلب کنند. چاوشی از نظر میانگین گلزنی آقای گل لیگ است و مهدوی هم یکی از بهترین پاسورهای لیگ برتر به شمار می‌رود .

باید نشست و دید که آیا همه این بازیکنان در پایان فصل نقل و انتقالات به عضویت استقلال درمی‌آیند یا پس از مذاکره سر از تیم‌های دیگر درمی‌آورند؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض محمد محمدی در آستانه عقد قرارداد با استقلال

محمد محمدي دروازه بان تيم فوتبال پيکان قزوين در آستانه عقد قرارداد با باشگاه استقلال قرار دارد.

به گزارش سرويس ورزشي برنا مذاکرات مسئولان استقلال تهران با محمد محمدي آغاز شده و وي طي روزهاي آينده رسماً به عضويت اين تيم در خواهد آمد.

محمدي قراردادش با پيکان به پايان رسيده و مشکلي براي امضاي قرارداد با استقلال ندارد.

اين بازيکن به تازگي و به دليل مشکلات خانوادگي از تيم ملي کنار کشيد.

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

محمدي هم بيکاره ها : ميخواد بره روي نيمکت

..

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

نشستن روی نیمکت استقلال برای بزرگترین بازیکنان دنیا هم افتخاره چه برسه به محمدی

آخر فروم باز gmuosavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    نصف جهان سبزوهمیشه سبز

پيش فرض مهدی شیری به استقلال پیوست

مهدي شيري با استقلال قرارداد يک ساله امضاء کرد.

در شرايطي که همگان منتظر شنيدن نام سرمربي جديد استقلال بودند مسئولان اين باشگاه مهدي شيري را به عنوان اولين خريد اين فصل خود معرفي کردند. گفتگوي شيري با خبرنگاران را در زيرمي خوانيد:

* با استقلال قرارداد امضاء کردي؟
    - بله، يک ساله
    * پس حضورت در استقلال قطعي است؟
    - بله، با خود آقاي واعظ صحبت کردم و قرارداد يک ساله امضاء کردم.
    * چه شد که به استقلال آمدي؟
    - خب، مسئولان پيشنهاد دادند و من هم قبول کردم، با توجه به شرايطي که پيش آمده خودم دوست داشتم بيايم.
    * نگران نيستي خاطره تلخ چند سال قبل که يک دوره بد را در استقلال پشت سرگذاشتي تکرار شود؟
    - خير، من با تجربه تر از سالهاي قبل شدم و دو سال خوب نيز در برق شيراز پشت سر گذاشتم. الان هم انگيزه بسياري دارم تا در استقلال موفق شوم.
    * ولي در خط هافبک ترافيک سنگيني وجود دارد؟
    - نگران نيستم، من کار خودم را مي کنم.
    *...راستي سرمربي تيمتان مشخص شده؟
    - خير، اگر هم شده من اطلاع ندارم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز بی باک بی بال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

فکر کنم دو روز دیگه در اینجا تخت شود با این رجز خوانی ها

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض محمد محمدي به استقلال پيوست

محمد محمدي با امضاء قراردادي دوساله به باشگاه استقلال پيوست.

به نقل از سايت رسمي باشگاه استقلال، محمد محمدي سنگربان فصل گذشته باشگاه پيکان بعدازظهر امروز با حضور در محل باشگاه استقلال قراردادي دوساله با اين تيم منعقد کرد.

آخر فروم باز vahid78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    yazd.php

پيش فرض

سلام
    فقط اخبار داخلی قرار میگیره اینجا؟

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •