تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 95 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 942

نام تاپيک: کلوپ htc touch diamond 2

داره خودمونی میشه Roger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    DarkSide Of The Moon

پيش فرض

سلام مي توانيد يك برنامه فارسي ساز خوب براي اين گوشي معرفي كنيد؟

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام مي توانيد يك برنامه فارسي ساز خوب براي اين گوشي معرفي كنيد؟
    سلام.

من برنامه Mobidive v.4,16 به این علت پیشنهاد میدم چون روی اکثر پاکت پی سی ها جواب داده من خودم روی این دستگاه ها بدون مشکل نصب کردم Jas Jar , Ultimate 9502 ,Ultimate 6150,Omnia,X1,Touch pro 2 و HD با هیچ کدوم هم مشکلی نداشته البته رو داایموند 2 چون گوشیش رو نداشتم تست نکردم ولی با توجه به اینکه رو اکثر گوشیها جواب داده تست کردنش فکر نمیکنم ضرر داشته باشه و به احتمال زیاد جواب میده اما اگر دوستانی که دایموند 2 رو دارن بگن چی نصب کردن که طبیعتا" ارجحیت داره.

3. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    DarkSide Of The Moon

پيش فرض

سلام.

من برنامه Mobidive v.4,16 به این علت پیشنهاد میدم چون روی اکثر پاکت پی سی ها جواب داده من خودم روی این دستگاه ها بدون مشکل نصب کردم Jas Jar , Ultimate 9502 ,Ultimate 6150,Omnia,X1,Touch pro 2 و HD با هیچ کدوم هم مشکلی نداشته البته رو داایموند 2 چون گوشیش رو نداشتم تست نکردم ولی با توجه به اینکه رو اکثر گوشیها جواب داده تست کردنش فکر نمیکنم ضرر داشته باشه و به احتمال زیاد جواب میده اما اگر دوستانی که دایموند 2 رو دارن بگن چی نصب کردن که طبیعتا" ارجحیت داره.
    سلام با تشكر من اين برنامه را با موفقيت نصب كردم و در وب و sms هم امتحانش كردم. فقط :
    1.پس از مراحل نصب و restart سيستم عربي ميشه به شاخه settings در touch flo برويد و all settings را بزنيد سپس در النظام , دعم تعدد الغات را كليك كنيد . در منوي البلد, را به فارسي (ايران) تغيير دهيد و در قسمت التحكم , لغه واجهه التطبيق را به english with arabic enabled تغيير دهيد و restart كنيد.

2.اگر هنوز كيبورد عربي هست دوباره البلد را به ايران (فارسي) تغيير دهيد و ok را بزنيد.

5. این کاربر از Roger بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    DarkSide Of The Moon

پيش فرض

من تا الان فقط يك بازي Resco Bubbles رو روي گوشي ريختم كه بايد بگم واقعا بازي باهاليه.
    از دوستان مي خواهم كه بازي هايي رو كه امتحان كردن و خوششون اومده رو لطفا بگن.

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

14

سلام دوستان . میشه بگین برتری و ضعف دایموند2 نسبت به سامسونگ آمنیا چیه ؟
    و اینکه این ابله ها چرا فلش نذاشتن برا گوشی ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من دیروز یک گوشی diamond 2 که امروز بعد از اینکه چند عکس با آن گرفتم متوجه شدم که روی لنز دوربین یک لکه وجود دارد که باعث می شود که روی عکسها یک نقطه سیاه بیفته و سعی کردم که آنرا پاک کنم ولی دیدم که ظاهرا آن لکه از داخل لنز است حالا من باید چکار کنم آیا باید آنرا برای گارانتی ببرم یا اینکه به مغازه ای که از آنجا خریده ام
    لطفا من را راهنمایی کنید

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

سلام ...
    جالبه !
    مغازه دار که کاری نمی تونه انجام بده ، بهتر ببرید گارانتی ببینید چی می گن.

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

من دیروز یک گوشی diamond 2 که امروز بعد از اینکه چند عکس با آن گرفتم متوجه شدم که روی لنز دوربین یک لکه وجود دارد که باعث می شود که روی عکسها یک نقطه سیاه بیفته و سعی کردم که آنرا پاک کنم ولی دیدم که ظاهرا آن لکه از داخل لنز است حالا من باید چکار کنم آیا باید آنرا برای گارانتی ببرم یا اینکه به مغازه ای که از آنجا خریده ام
    لطفا من را راهنمایی کنید
    فکر کردی ببری مغازه چی بهت جواب میده؟؟؟؟ اگه گارانتی داره ببر گارانتی و دست مغازه دار نده

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام دوستان . میشه بگین برتری و ضعف دایموند2 نسبت به سامسونگ آمنیا چیه ؟
    و اینکه این ابله ها چرا فلش نذاشتن برا گوشی ؟
    والا انقدر روش بحث شده که من فقط مهماشو میگم و شما میتونی حتی تاپیک مقایسه این 2 تا رو هم پیدا کنی.. البته اگه هنوز پاک نشده باشه...

برتری های همنیا به طور گذرا یکی صفحه بزرگترشه یکی طراحیشه(از نظر من ) مهمتر از اونا حافظه بیشتر و قابلیت رم خوردن... از نظر بنده جنس بدنه امنیا بهتره ( از دید متالورژیکی گفتم )

مهمترین برتری دایموند حافظه رام بالاتر هست( که به نظر من موضوع خیلی خیلی خیییلیییی مهمی هستش) و کیفیت بهتر صفحه که بهتر از امنیاس.... و htc هم هست تازه

اینکه میگن صفحه امنیا استاندارد نیست هم کلا یه بحث بی محتوی هست و کیفیت دوربین رو هم بحث نکردم چون واسه کاربر های پاکت دوربین تو اولویت نیست

برای اطلاعات بیشتر یه سر بزن به تاپیک مقایسه این دو گوشی

شاد باشید

12. این کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    ببخشید من گوشی دیاموند 2 گرفتم فارسی رو به صورت حروف الفبا نمایش میده در همه حالتها هم که گوشی رو میچرخونیم اسکرین نمی چرخه من دیکشنری pmd رو روش نصب کردم که متاسفانه علارغم اینکه نصب شد ولی ترجمه فارسی رو اصلا حذف میکنه لطفا اگه می تونین در موارد فوق منو و معرفی دیکشنری E-F و F-E راهنمایی بفرمایید ممنونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •