تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 95 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 942

نام تاپيک: کلوپ htc touch diamond 2

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام مجدد
    من نت فریم رو کامل نصب کردم ولی منتظر میشم تا شما به من بفرمایید چه کنم اگه دیکشنری تلفظ داشته باشه محشره.
    در ضمن نصب میپرسه کجا نصب کنه ؟؟ از دو گزینه device & storage card کدومو باید انتخاب کنم؟؟
    البته ببخش منو که MOBIDIV V 4.16 رو هم پیدا نکردم قسم میخورم که چند ساعت مشغولش بودم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سام عزیز
    No Active Data Base
    آخرین پیامه که پس از نصب مجدد و پیدا کردن و نصب کردن فارسی ساز مشاهده می شه خب فکر میکنید مشکل کجاست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    من گوشی Diamond 2 مو که برای مشکل لکه ای که روی لنز دوربین وجود داشت به گارانتی بردم و همانجا هم به آنها لکه ای که روی عکسها و هنگام عکس گرفتن وجود داشت رو نشون دادم که گفتن باید لنز عوض بشه ولی وقتی دو روز بعد برای تحویل گرفتن گوشی رفتم گفتند که هنگامی که گوشی رو برای تعمیر روشن کردند هیچ لکه ای ندیدند و به همین خاطر هیچ کاری انجام نداده بودند و من هم وقتی گوشی رو گرفتم دیدم که دیگه این لکه هنگام عکس گرفتن وجود نداره آیا همچین چیزی می شه که خود به خود این لکه حذف بشه
    2-
    مشکل دیگه و مهمی که این گوشی داره اینه که هنگامی که گوشی رو آروم از قسمت پشت روی یک چیز مثلا پشت دست می زنم و یا موقع گذاشتن روی میز یک صدای تق از قسمت لنز گوشی شنیده می شه و همچنین هنگامی که داخل منوی دوربین هستم و برای خارج شدن از دوربین ضربدر را می زنم هم دقیقا همان صدای تق را می دهد که من فکر می کنم لنز دوربین لق باشد چون وقتی لنز را نگه می دارم و گوشی رو تکان میدم دیگه صدا نمیده
    آیا برای شما نیز این صدا رو می ده
    به نظر شما چکار کنم آیا این تکان خوردنهای لنز مشکلی برای آن بوجود نمی یاره چون مسئول گارانتی گفت نباید زیاد حساس باشم ولی آخه گوشی نو باید همچین ایرادی داشته باشه

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام مجدد
    من نت فریم رو کامل نصب کردم ولی منتظر میشم تا شما به من بفرمایید چه کنم اگه دیکشنری تلفظ داشته باشه محشره.
    در ضمن نصب میپرسه کجا نصب کنه ؟؟ از دو گزینه device & storage card کدومو باید انتخاب کنم؟؟
    البته ببخش منو که MOBIDIV V 4.16 رو هم پیدا نکردم قسم میخورم که چند ساعت مشغولش بودم
    توی هرکدوم نصب کنی فرقی نداره... فقط دقت کن که توی device جا کم نیاری بعدا.... واسه فارسی ساز هم توی موبایلستان قسمت برنامه های پاکت قسمت فارسی رو ببینی حتما پیدا میکنی... اگه لینکشو بذارم اینجا پاک میکنن.... اگه بازم پیدا نکردی من لینکو میذارم واست ولی سرعت اینترنتم خیلی پایینه اگه خودت زحمت بکشی بهتره.... ولی من در خدمتم

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سام عزیز
    No Active Data Base
    آخرین پیامه که پس از نصب مجدد و پیدا کردن و نصب کردن فارسی ساز مشاهده می شه خب فکر میکنید مشکل کجاست؟
    ادامه بحث باعث میشه تاپیکتون از نظم خارج بشه... پیغام خصوصی بده دوست خوبم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

امین جان سلام
    روم به دیوار من بلد نیستم پیام خصوصی بزارم.
    کمکم من که شدید به کارم میاد اگه ایران بودم اینقدر مزاحمت نمی شدم . منو ببخش

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

امین جان سلام
    روم به دیوار من بلد نیستم پیام خصوصی بزارم.
    کمکم من که شدید به کارم میاد اگه ایران بودم اینقدر مزاحمت نمی شدم . منو ببخش
    نمیدونستم ایران نیستی.. ببخشید .......
    این آی دی منه: amima1986
    اد کن و هرچی خواستی بپرس ... یاهو هستش...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

بچه ها من میخوام دایموند 2 بخرم،قبلش تو فکر امنیا بودم ولی الان این چشممو گرفته، به نظر شما انتخاب درستیه؟ البته من از نزدیک ندیدمش ولی تو عکسها که به نظرم خوشگلتر از امنیا میاد، در ضمن من تا الان با ویندوز موبایل کار نکردم،و آشنا نیستم، آیا دایموند 2 در این زمینه برام مناسبه؟

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

بله مناسبه و پیشنهاد میشه........

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان کسی نیست که منو راهنمایی کنه

من گوشی Diamond 2 مو که برای مشکل لکه ای که روی لنز دوربین وجود داشت به گارانتی بردم و همانجا هم به آنها لکه ای که روی عکسها و هنگام عکس گرفتن وجود داشت رو نشون دادم که گفتن باید لنز عوض بشه ولی وقتی دو روز بعد برای تحویل گرفتن گوشی رفتم گفتند که هنگامی که گوشی رو برای تعمیر روشن کردند هیچ لکه ای ندیدند و به همین خاطر هیچ کاری انجام نداده بودند و من هم وقتی گوشی رو گرفتم دیدم که دیگه این لکه هنگام عکس گرفتن وجود نداره آیا همچین چیزی می شه که خود به خود این لکه حذف بشه
    2-
    مشکل دیگه ای که این گوشی داره اینه که هنگامی که گوشی رو آروم از قسمت پشت روی یک چیز مثلا پشت دست می زنم و یا موقع گذاشتن روی میز یک صدای تق از قسمت لنز گوشی شنیده می شه و همچنین هنگامی که داخل منوی دوربین هستم و برای خارج شدن از دوربین ضربدر را می زنم هم دقیقا همان صدای تق را می دهد که من فکر می کنم لنز دوربین لق باشد چون وقتی لنز را نگه می دارم و گوشی رو تکان میدم دیگه صدا نمیده
    آیا برای شما نیز این صدا رو می ده
    به نظر شما چکار کنم آیا این تکان خوردنهای لنز مشکلی برای آن بوجود نمی یاره چون مسئول گارانتی گفت نباید زیاد حساس باشم ولی آخه گوشی نو باید همچین ایرادی داشته باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •