تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 87

نام تاپيک: گارانتی کامتل یعنی این!!!!

در آغاز فعالیت rezaasgharian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تشكر از اين همه توضيح . بسيار زيبا. تشكر فراوان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام به همه دوستان.خسته نباشید تاپیک بسیار خوبیه.
    منم همه حرفهای دوستان رو در مورد ضعف خدمات کامتل تایید می کنم.
    تنها مزیت گوشی های کامتل اینه که منو فارسی داره که البته اون رو هم بابتش 30 هزار تومن گوشی رو گرونتر می فروشن که اگه منو فارسی خیلی براتون مهمه میشه با همین پول یا حتی کمتر تو علا الدین گوشی بدون گارانتی رو فارسی کرد.
    اولا اگه گوشیتون هر ایرادی پیدا کرده باشه ببرید پیششون، اولین چیزی که میگن اینه که گوشی از شرایط گارانتی خارجه.(توجه داشته باشید که کامتل بابت هر کارت گارانتی که تو جعبه گوشی میذاره 30 هزار تومن پول می گیره!)
    دوما در مورد تعمیر بیشتر از یه فلش کردن ساده ازشون هیچ انتظاری نداشته باشید و هر ایرادی حتی (نرم افزاری) با پاسخ : "بردش(آی سی) ایراد داره باید بفرستیم دوبی" روبرو میشه که بابتش 60 - 70 هزار تومن از مشتری بدبخت میگیرن .
    من گوشیم موقع تم ریختن بهم ریخت بردم پیششون فلش کرد درست نشد گفت گوشیتو ویروسی کردی آی سیش ایراد پیدا کرده... من گفتم :" عجب ! نمی دونستم گوشیه تحت جاوا هم ویروس می گیره ) تازه ویروس به سخت افزار هم آسیب میزنه ) "
    گوشیو پس گرفتم بردم علا الدین با بیست تومن تعمیر شد هیچ ایراد سخت افزاری هم نداشت...

3. 2 کاربر از mhn.mahan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال almgti_79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

سلام به همه دوستان.خسته نباشید تاپیک بسیار خوبیه.
    منم همه حرفهای دوستان رو در مورد ضعف خدمات کامتل تایید می کنم.
    تنها مزیت گوشی های کامتل اینه که منو فارسی داره که البته اون رو هم بابتش 30 هزار تومن گوشی رو گرونتر می فروشن که اگه منو فارسی خیلی براتون مهمه میشه با همین پول یا حتی کمتر تو علا الدین گوشی بدون گارانتی رو فارسی کرد.
    اولا اگه گوشیتون هر ایرادی پیدا کرده باشه ببرید پیششون، اولین چیزی که میگن اینه که گوشی از شرایط گارانتی خارجه.(توجه داشته باشید که کامتل بابت هر کارت گارانتی که تو جعبه گوشی میذاره 30 هزار تومن پول می گیره!)
    دوما در مورد تعمیر بیشتر از یه فلش کردن ساده ازشون هیچ انتظاری نداشته باشید و هر ایرادی حتی (نرم افزاری) با پاسخ : "بردش(آی سی) ایراد داره باید بفرستیم دوبی" روبرو میشه که بابتش 60 - 70 هزار تومن از مشتری بدبخت میگیرن .
    من گوشیم موقع تم ریختن بهم ریخت بردم پیششون فلش کرد درست نشد گفت گوشیتو ویروسی کردی آی سیش ایراد پیدا کرده... من گفتم :" عجب ! نمی دونستم گوشیه تحت جاوا هم ویروس می گیره ) تازه ویروس به سخت افزار هم آسیب میزنه ) "
    گوشیو پس گرفتم بردم علا الدین با بیست تومن تعمیر شد هیچ ایراد سخت افزاری هم نداشت...
    عزيز زياد خودتو ناراحت نكن، توي كامتل فقط يكسري روپوش سفيد پوشيدن و از اين اتاق به اون يكي اتاق ميرن و فكر ميكنند پرفسور بالتازار هستند ولي هيچ حاليشون نيست!!!!

واقعا توي علاالدين جايي هست كه گوشي ويوتي را فارسي كنه؟ هنوز فريمور فارسي ويوتي را تا دو ماه قبل من جايي نديدم و كسي هم نديدم كه گوشي ويوتي را فارسي كنه....

5. این کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

عذرخواهی میکنم. منظور من دریافت و ارسال اس ام اس فارسی بود که با فریمورهایی که زبان عربی رو دارن امکانپذیره...
    من هم جایی که منوها رو فارسی کنه سراغ ندارم ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام
    گوشی ویوتی رو تاریخ 88/05/15 از شیراز برای تعمیر به تهران فرستادم،تاریخ 88/05/19 با من تماس گرفتن،مشکلات گوشی رو براشون توضیح دادم،تاریخ 88/05/24 دوباره تماس گرفتم شرکتشون تا تاریخ 88/05/31 تعطیلات تابستانی داشت،تاریخ 88/05/31 دوباره تماس گرفتم بهم گفتن تاریخ 88/06/02 دوباره تماس بگیرم ،دوباره امروز(88/06/02)تماس گرفتم بهم گفتن برد گوشیتون باید تعویض بشه، روز چهارشنبه(88/06/04) دوباره تماس بگیر،
    1- تعویض برد گوشی شامل گارنتی میشه؟
    2-اگه بهم گفتن بفرستیم دوبی برد تعویض بشه چی بهشون بگم؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید.

پروفشنال almgti_79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

سلام
    1- تعویض برد گوشی شامل گارنتی میشه؟
    2-اگه بهم گفتن بفرستیم دوبی برد تعویض بشه چی بهشون بگم؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    سلام دوست عزيز؛
    مثل اينكه هر مشكلي براي ويوتي داران پيش مياد سرانجام به تعويض برد ميكشد!!!

1- شامل گارانتي ميشه؛
    2- چاره اي جز قبول كردن نداريد!!!

البته بد نيست بدانيد كه در شركت برد گوشي شما را با برد گوشي اي كه براي شخص ديگري بوده و خراب بوده و قبلا به امارات برده شده بوده و تعمير شده، جايگزين خواهد شد و گوشي به شما تحويل ميگردد؛
    برد گوشي شماراهم بعدا ميفرستند به امارات و بعد از تعمير روي گوشي يك بنده خداي ديگر كه امثال من و شما مشكل برد گوشي دارند، ميگذارند!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

دوستان من گوشیومو که چند روز پیشموقع تعویض فونت فایلهاشو خراب کرده بودم دادم کامتل الکی گفتند113 هزارتومن هزینه تعویض بردشه گفتم دست نزنید میام گوشیمو میگیرم ایا کسی جای دیگه ای (توعلاالدین)میشناسه گوشیمو ببرم بدم فلش کنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

دوستان با اینکه کسی جوابمو نداد بگم گوشیمو خودم با اخرین فرمویر فلش کردم درست شد بدون یک قرون خرج!! عجب سرعتی داره این فریمویر جدید!!

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض کامتل 2 !!!!

به خاطر مسائل امنیتی پاک شد !!!!:
    Last edited by pooria.rio; 02-11-2009 at 17:00.

12. 2 کاربر از pooria.rio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه I LOVE MESSI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Comp Nuo

7

سلام از همه ی کسایی که رفتن گارانتی و حاله کامتلو گرففتن متشکرم مخصوصا مجتبی جان
    برای تم صفحه ی گوشیم زرد شد رفتم گارانتی اول قبول نکرد میگفتن ویروسه ما نمیتونیم کاری کنیم چون اشتباه میکردن نمیدونستن بخاطره نصب تم به این روز افتاده فکر میکردن ویروسه من هم راستشو گفتم م میگفتم یه خدا یه قران ویروس نیست تا اینکه گوشیو گرفت گفت فردا بیا فلش شده نحویلت میدم
    فردا رفتم گفت باید بردش عوض بشه(فکر کنم کامتل همین یه کارو بلده)گفتم اره میدونم دیدم چه بلایی سر دوستام اوردین(شما هارو گفتم)گفت چون از ما زیاد شکایت شده از این به بعد خودمنو برد رو عوض میکنیم 3 روز دیگه اماده است بیا ببر 1 هفته گذشت زنگ که میزدم روی تلفن گوشا بود میگفت 1 هفته تعطیلات تابستانی من هم یک بار پیغام گذاشتم یک موقع خسته نشین !!!!! اماده شد رفتم گرفتم تو خونه دیدم فریم ور گوشی 10اف هست و فارسی نشده !!!!!!! امروز فردا میخوام بدم 10جی بریزن میگن سرعتش 50% میره بالا درسته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •