تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 87

نام تاپيک: گارانتی کامتل یعنی این!!!!

پروفشنال almgti_79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

و اما آخرش اينكه من حسابي شاكي شدم و از همون نفر اول باهاشون بحث كردم تا جاييكه رئيس كامتل هم اومد بيرون، گفت آقا چه خبره انقدر سر و صدا راه انداختيد؛ من هم كه عصباني بودم، ديگه نتونستم خودمو كنترل كنم، هرچي شد بهش گفتم!!!! (البته ناسزا نگفتم)!!!

اتفاقا يكي ديگه هم مشكل منو داشت و برد گوشيشو عوض كرده بودند ولي اون دو ماه توي نوبت بود(سه هفته اي گوشيم درست شد.) جلوي رئيس شركت كامتل گفتم آقاجان تا به شركت الجي ايميل نزني و شكايت نكني اينها گوشيتو بهت تحويل نميدن!!!

رئيس شركت هم گفت آقا احتياج به اين چيزها نيست، ما خودمون پيگيري ميكنيم، شما چرا مردمو گمراه ميكنيد!!! خوشم آومد از پسره، پسره برگشت گفت اتفاقا من خودم فردا دارم ميرم دبي، حتما اين طرز برخوردتونو به نمايندگي الجي توي كره گوشزد ميكنم!!!

رئيس شركت يكدفعه جا خورد، گفت بياييد توي اتاق با هم صحبت كنيم، رفتيم توي اتاقو دوتايي يك صحبت نيم ساعته با جناب رئيس انجام داديم و كلي ارشادش كرديم

2. 4 کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

خلاصه اينكه فقط وقت نكردم با نگهباني دم در كه مسئول باز كردنه در ورودي شركته بحث كنم!!!

و در آخر همان روز گوشيرو صحيح و سالم به همراه آخرين ورژن فريمور، تحويلم دادند؛ آخرش هم وقتي داشتم مي آمدم بيرون، منشي رئيس شركت كه يك دختر آرومي بود و از ابتدا هم بحث نميكرد و خيلي مودب بود، گفت آقاي ... خداراشكر كه گوشيتون درست شد و مشكلي نداشت، اگر از ابتدا آروم تر و با آرامش بيشتري صحبت ميكيرديد هم گوشيتون حاضر ميشد!!!

در جوابش گفتم من از روز اول هم آروم بودم، شما به گونه اي با مشتري هاتون برخورد ميكنيد كه مشتري مجبور ميشه اينگونه با شما رفتار كنه، من چهار دفعه كه به شركت شما آمدم ديدم كه يك نفر از مشتري هاتون از دست شما ناراضيست و با شما مشغول بحثه؛ پس مشكل من نيستم، مشكل شما هستيد!!!

درضمن شركت الجي كره كه ما ميگيم كافر هستند، در اولين جوابشون به ايميل من، اولين جمله اي كه گفتند اين بود كه از شما معذرت خواهي ميكنيم بخاطر.... ولي شما توي اين مدت هيچكدومتون يك معذرت خواهي معمولي هم نكرديد، حداقل اگر دو دفعه معذرت خواهي ميكرديد، مشتري دلش به ادب و برخورد مسئولانه ي شما خوش ميشد!!!
    همين زمان، منشي رئيس گفت حالا من از شما از طرف شركت كامتل معذرت خواهي ميكنم....

به هرحال اين بود ماجراي من و كامتل!!!

4. 5 کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

و اما چند نكته اي كه خوندنش خالي از لطف نيست:

1- اگر مشكل باتري يا هندزفري براي گوشي هاي الجي داريد، حتما تا دوماه اول گارانتي مراجعه كنيد تا مورد تعويض قرار گيرد بدون دريافت وجهي، در غير اينصورت هزينه ي تعويض باتري و يا هندزفري برعهده ي مشتري ست (باتري ويوتي 25000تومان)

2- آخرين ورژن نرم افزار ويوتي v10g هست كه براي آپديت كردن گوشي مورد استفاده قرار ميگيره، تا جاييكه متوجه شدم، شركت كامتل براي گوشي هاي تحت گارانتي هم با گرفتن 20000تومان آپديت ميكنه!!!

تنها راهي كه ميتونيد مجاني آپديت كنيد اينه كه بريد شركت كامتل و بگيد گوشيتون حروف "د" و "پ" را در حالت كيوورتي نداره (نكته اينكه فقط اگر v10g را نصب كنند اين مشكل برطرف ميشه) و تا درستش نكنيد گوشي را نميبريد، اگر هزينه از شما خواستند بگيد كه يا آپديت ميكنيد يا به شركت الجي ايميل ميزنيد و از دستشون شكايت ميكنيد!!!

يك مسئله ديگر هم يادم آمد اينكه، براي اينكه مجاني براتون آپديت نكنند ممكنه بهتون بگويند كه اين ورژن v10g را براي هيچكس در اين چند وقت نميريزيم چون مشكل داشته و به شركت الجي كره گزارش كرديم!!! ولي شما بگيد كه خبر داريد كه براي يكي از دوستانتان مجاني شركت ريخته؛ احتمالا اسم مشتري را از شما ميخواهند، اگر خواستند، به من بگيد تا اسم خودمو بهتون بگم تا چشمانشون دربياد

فقط يادتون باشه بگيد كه تا درست نشه گوشيتونو تحويل نميگيريد و به شركت الجي ايميل ميزنيد!!!!

3- بيشترين گوشي اي كه براي تعمير به كامتل آورده شده بود به ترتيب زير است (البته بر اساس اون چهار روزي كه من در آنجا بودمو ديدم):

پنج مورد <-------- (KE990 (viewty
    سه مورد <------------------ KF700
    دو مورد <------------------ KC550
    نكته جالب توجه اينكه گوشي هاي رنوآر (KC910)، سكرت (KF755) و كوكي (KP500) را در آنجا براي تعمير نديدم!!!

و اينكه KF700 ها هر سه تاي آنها مشكل LCD داشتند كه بايد بردشون تغويض ميشد

4- انشاالله كه هيچوقت راهتون به كامتل نيافته، ولي اگر خداي نكرده افتاد، اگر ديديد يك مشتري مشغول بحث هست، حتما ازش طرفداري كنيد، چون نوبت خودتون هم ميرسه

و اما بيشترين برگشتي گوشي براي سوني اريكسون بود، از الجي ديگه بدتر بود، هر مشكلي هم فرض كنيد توي مرجوعيات اين گوشي بود!!!

ودرضمن بعد از اتمام مدت گارانتي هم سرويس براي سوني اريكسون نميدادند!!!

اين بود انشاي من در مورد "توصيفي از شركت پارس كامتل"!!!

حالا هركسي سوالي داشت، ميتونه از من بپرسه، به هرحال ببخشيد اگر طولاني شد....

6. 6 کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون دوست عزیز، داستان (واقعیت) جالبی بود
    اما یه سوال:
    من چند روز پیش یه viewty گرفتم و اشتباهی که کردم این بود که یادم رفت تو مغازه برگه گارانتی رو چک کنم.
    بعد اومدم خونه دیدم تاریخ شروع گارانتی 1/1/88 هست، یعنی 3 ماهی گذشته ازش. حالا می خواستم ببینم مشکل ایجاد می کنه یا نه؟ مثلا من فاکتور رو ببرم که تاریخ خرید روشه حل میشه یا باید برای این باز سر و کله بزنم ؟
    البته از خود نمایندگی کامتل توی علائدین گرفتم.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

خیلی ممنون دوست عزیز، داستان (واقعیت) جالبی بود
    اما یه سوال:
    من چند روز پیش یه viewty گرفتم و اشتباهی که کردم این بود که یادم رفت تو مغازه برگه گارانتی رو چک کنم.
    بعد اومدم خونه دیدم تاریخ شروع گارانتی 1/1/88 هست، یعنی 3 ماهی گذشته ازش. حالا می خواستم ببینم مشکل ایجاد می کنه یا نه؟ مثلا من فاکتور رو ببرم که تاریخ خرید روشه حل میشه یا باید برای این باز سر و کله بزنم ؟
    البته از خود نمایندگی کامتل توی علائدین گرفتم.
    فاكتور خريدتون مهمه، من هم روي كه گرفتم (27فروردين 88) تاريخ كارت گارانتي (15 فروردين88) بود، از نمايندگي كه پرسيدم، گفتند مشكلي نداره ولي بايد فاكتور فروشتون همراهتون باشه...

9. 2 کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ?¿؟

پيش فرض

به نظر اکثر گارانتی های معتبر همون خدماتی که توی پست اول میگین رو میدن
    مثلا خدمات طلایی نیا ( نماینده رسمی نوکیا )
    گوشی من رو نتونست تعمیر کنه
    و با کمال احترام اونو با یه نو تعویض کرد ( به همراه سریال جدید )
    این خدمات وظیفه شونه....

Banned sid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    مشهد ( متولد لنگرود )

پيش فرض

از اينكه اين تاپيك رو زديد ممنونم سعي ميكنم از اين به بعد به اينجا سر بزنم واگه سوالي بود كمك كنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه a m i rh o s e i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام کسی آدرس گارانتی اصفهانو بلد نیست ؟ این موبایلم

عجب دردسری شده ها

در آغاز فعالیت rezaasgharian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

و اما ادامه ي ماجراي من و ويوتي و شركت كامتل در پست هاي بعد!!!

بعد از دو هفته بي خبري از شركت كامتل، خودم با شركت تماس گرفتمو از گوشيم سراغ گرفتم، گفتند حاضره، شما تشريف بياريد و گوشي را ببريد؛

من چهارشنبه ي دوهفته قبل(23 /2/1388) به شركت كامتل رفتم، مسئول تحويل گوشي تا رسيد منو گرفت و شماره اش را به كامپيوتر داد، گفت كه جعبه گوشيتونو بديد به من!!!

گفتم جعبه گوشي براي چي؟ گفت برد(Board) گوشيتون مشكل داره و بايد عوض بشه، جعبه خالي گوشيتون بايد باشه تا IMEI اونو با برد جديد ست كنيم!!!

گفتم پس چرا پاي تلفن نگفتيد، گفتند حتما حواسشون نبوده!!!

من هم كه دست از پا درازتر به خانه برگشتم....

شنبه صبح (26/2/1388) جعبه خالي گوشي را به شركت كامتل بردم و تحويل دادم، گفتند گوشي بايد بره امارات تا بردش تعويض بشه!!! ياد اون بنده خدايي افتادم كه گوشي KF700 داشت و روز اولي كه به شركت كامتل رفتم داشت با مسئولين شركت بحث ميكرد!!!

بعد از يك هفته خبري از گوشيم نشد، من هم در اين مدت حسابي از دست شركت كامتل عصياني بودم، اولين فكري كه به ذهنم رسيد اين بود كه با شركت الجي تماس بگيرم!!!

روز چهارشنبه هفته قبل (28/2/1388) به شركت الجي كره اي-ميل زدم و يك شكايت نامه ي 15 خطي از شركت كامتل براي اونها فرستادم؛
    (در اين شكايت نامه از برخورد بد مسئولين كامتل گرفته تا عرضه ي گوشي هاي الجي با قيمت بسيار بالاتر از بازار جهاني در ايزان و دير عرضه كردن گوشي هاي جديد الجي و همينطور رسيدگي نكردن به خواسته هاي مشتريان نوشتم)

روز پنجشنبه هفته قبل (29/2/1388) شركت الجي به من اي-ميل زد و بهم جواب داد، واقعا از نوشته هاشون شگفت زده شدم، تابحال چنين مشتري مداري را در ايران نديده بودم؛

خودتون بخونيد و قضاوت كنيد:

اول از همه از شما مشتري گرامي كه بخاطر خريد و دريافت خدمات پس از فروش محصولات ما دچار مشكل شده ايد، عذرخواهي ميكنيم
    دوم اينكه اين قسمت مربوط به توليد محصولات ال-جي ميشه و شما بايد با قسمت فروش و خدمات پس از فروش ما تماس بگيريد ( كه لينكشو برام فرستاده بودند)

من هم بلافاصله پس از اي-ميل آنها (همان پنجشنبه)، تشكري از الجي بخاطر راهنماييشون فرستادم، و سريعا اي-ميل قبلي خودم (شكايت نامه) را به لينكي كه داده بودند فرستادم؛

دقيقا يك ساعت بعد از شركت فروش و خدمات پس از فروش ال-جي در خاورميانه، اي-ميلي به دستم رسيد كه گفته بودند ما سريعا پيگير مشكل شما خواهيم شد....

ادامه ي ماجرا را صبح براتون خواهم نوشت....
    سلام. اينقدر اين متن را قشنگ نوشته بودين كه من براي نوشتن اين پيام عضو اين شبكه شدم. بسيار زيبا و پر انگيزه . آفرين

در آغاز فعالیت rezaasgharian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

در زیر مطالبی که برای خودم رخ داده را برای شما مینویسم تا خودتان قضاوت کنید که مشتری مداری یعنی چی!!!
    بسيار بسيار عالي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •