تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 87

نام تاپيک: گارانتی کامتل یعنی این!!!!

پروفشنال almgti_79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

درضمن نكته اي به ذهنم رسيد، گلدايران گوشي هاشو به مدت 18 ماه گارانتي ميكرد ولي بقيه 12 ماه گارانتي ميكنند!!!!

2. این کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

و اما ادامه ي ماجراي من و ويوتي و شركت كامتل در پست هاي بعد!!!

بعد از دو هفته بي خبري از شركت كامتل، خودم با شركت تماس گرفتمو از گوشيم سراغ گرفتم، گفتند حاضره، شما تشريف بياريد و گوشي را ببريد؛

من چهارشنبه ي دوهفته قبل(23 /2/1388) به شركت كامتل رفتم، مسئول تحويل گوشي تا رسيد منو گرفت و شماره اش را به كامپيوتر داد، گفت كه جعبه گوشيتونو بديد به من!!!

گفتم جعبه گوشي براي چي؟ گفت برد(Board) گوشيتون مشكل داره و بايد عوض بشه، جعبه خالي گوشيتون بايد باشه تا IMEI اونو با برد جديد ست كنيم!!!

گفتم پس چرا پاي تلفن نگفتيد، گفتند حتما حواسشون نبوده!!!

من هم كه دست از پا درازتر به خانه برگشتم....

شنبه صبح (26/2/1388) جعبه خالي گوشي را به شركت كامتل بردم و تحويل دادم، گفتند گوشي بايد بره امارات تا بردش تعويض بشه!!! ياد اون بنده خدايي افتادم كه گوشي KF700 داشت و روز اولي كه به شركت كامتل رفتم داشت با مسئولين شركت بحث ميكرد!!!

بعد از يك هفته خبري از گوشيم نشد، من هم در اين مدت حسابي از دست شركت كامتل عصياني بودم، اولين فكري كه به ذهنم رسيد اين بود كه با شركت الجي تماس بگيرم!!!

روز چهارشنبه هفته قبل (28/2/1388) به شركت الجي كره اي-ميل زدم و يك شكايت نامه ي 15 خطي از شركت كامتل براي اونها فرستادم؛
    (در اين شكايت نامه از برخورد بد مسئولين كامتل گرفته تا عرضه ي گوشي هاي الجي با قيمت بسيار بالاتر از بازار جهاني در ايزان و دير عرضه كردن گوشي هاي جديد الجي و همينطور رسيدگي نكردن به خواسته هاي مشتريان نوشتم)

روز پنجشنبه هفته قبل (29/2/1388) شركت الجي به من اي-ميل زد و بهم جواب داد، واقعا از نوشته هاشون شگفت زده شدم، تابحال چنين مشتري مداري را در ايران نديده بودم؛

خودتون بخونيد و قضاوت كنيد:

اول از همه از شما مشتري گرامي كه بخاطر خريد و دريافت خدمات پس از فروش محصولات ما دچار مشكل شده ايد، عذرخواهي ميكنيم
    دوم اينكه اين قسمت مربوط به توليد محصولات ال-جي ميشه و شما بايد با قسمت فروش و خدمات پس از فروش ما تماس بگيريد ( كه لينكشو برام فرستاده بودند)

من هم بلافاصله پس از اي-ميل آنها (همان پنجشنبه)، تشكري از الجي بخاطر راهنماييشون فرستادم، و سريعا اي-ميل قبلي خودم (شكايت نامه) را به لينكي كه داده بودند فرستادم؛

دقيقا يك ساعت بعد از شركت فروش و خدمات پس از فروش ال-جي در خاورميانه، اي-ميلي به دستم رسيد كه گفته بودند ما سريعا پيگير مشكل شما خواهيم شد....

ادامه ي ماجرا را صبح براتون خواهم نوشت....

4. 4 کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

پس بقيه ماجرا چي شد؟

6. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kalepoook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

راسن میگه بقیش کو؟

8. این کاربر از kalepoook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

و اما ادامه ماجرا...........

شنبه اول صبح از شرکت کامتل با من تماس گرفتند و گفتند, شما یک ایمیلی به شرکت الجی زده بودید و از ما شکایت داشتید, من هم گفتم بلههههههههه!!!

تنبلی رو نگاه کنید: گفت میشه بگید توی ایمیل چی نوشته بودید؟!!!

من هم هرچی نوشته بودمو گفتم!!! طرف گفت, همین الان گوشیتونو پیگیری میکنم؛

نیم ساعت بعد با من تماس گرفت و گفت گوشیتون حاضره براتون میفرستیم!!!! فردا صبح (یکشنبه 3/3/1388) بین ساعات 9-11 براتون میاریم.......

ماهم خوشحال از این موفقیتی که با یک ایمیل به دست آورده بودیم, فردا صبحش تی خانه نشستیم که گوشی را برامون بیاورند
    Last edited by almgti_79; 01-06-2009 at 10:59.

10. 3 کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

صبح یکشنبه تا ساعت 12 ظهر منتظر شدم دیدم گوشی را برام نیاوردند, دیگه از کار شرکت که افتاده بودم, گوشی را هم سر موقع نیاورده بودند, کارد بهم میزدید خونم در نمی آمد!!!

تماس گرفتم با کامتل, اولین جمله ای که گفتم این بود, شما خودتونو مسخره کردید؟ و ........

با پنج تا از منشی ها از منشی رئیس شرکت گرفته تا مسئول تحویل گیری, با همشون یک ربعی بحث کردم و به همشون گفتم من خودم دارم میام اونجا, به پیک خودتون بگید کسی خانه نیست و گوشی را برگردونه شرکت و گوشی را قطع میکردم؛

دائم با من تماس میگرفتندو میگفتند همین الان میرسه, و ..........؛ من هم که از هفته ی اول حسابی دلم از شرکتشون پر بود, برای هرکدومشون گفتم که تا چوب بالای سرتون نباشه, هیچ کاری انجام نمیدید, همین الان هم میام شرکت و ببینم چه مسخره بازیه که شما توی اون شرکت راه انداختید!!!!

دیدم مرتب باهام تماس میگیرند, واز ساعت یک و نیم به بعد هم تا شماره کامتل یا ناشناس روی گوشیم می افتاد, ریجکت میکردم....

من خودم به شخصه خیلی خیلی به ندرت عصبانی میشم, وقتی با تلفن صحبت میکردم, انقدر عصبانی بودمو صدام بلند شده بود, مادرم سریع اومده بود توی اتاقم فکر کرده بود اتفاقی برام افتاده!!!! (اینو گفتم تا عمق فاجعه را متوجه شوید)

ولی چون خیلی عصبانی بودم, اون روز نرفتم.....

12. 5 کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

بابا چون به لبمون کردی ادامه رو بگو

14. این کاربر از mehran_286 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

با پنج تا از منشی ها از منشی رئیس شرکت گرفته تا مسئول تحویل گیری, با همشون یک ربعی بحث کردم و به همشون گفتم من خودم دارم میام اونجا,
    ولی چون خیلی عصبانی بودم, اون روز نرفتم.....
    اشتباه كردي همون لحظه بايد مي رفتي شايد يه درسي براشون بشه كه با مشتري ها اين جوري برخورد نكنن

16. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

خیلی جالبه خاک بر سر ایرانی جماعت.این روزها فکر کنم تنها شرکت که یه ذره فقط یه ذره از بقیه بهتر باشه مایکروتل هستش.
    راستی کسی ادرس نمایندگی شرکت پارس کامتل توی استان گلستان رو نداره؟یکی از دوستان م میخواهد سکرت بگیره اما نمیدونه از کجا.
    اگه گند باشه که خیلی خوبه

18. این کاربر از Highbury بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

بعلت مشغله اي كه داشتم، تا روز سه شنبه نتونستم برم كامتل؛ صبح دوشنبه دوباره با من تماس گرفتند كه گوشي را برام بفرستند ولي من باز قبول نكردم، گفتم خودم ميخوام بيام اونجا گوشيمو تحويل بگيرم.

سه شنبه (5/3/1388) ساعت 9 صبح رفتم كامتل؛ به قسمت تحويل رفتم و رسيد گوشيمو تا به مسئولش تحويل دادم، سريع گفت شما بفرماييد بنشينيد، الان گوشيتونو براتون مياريم، دو سه دقيقه اي اونجا نشسته بودم، طرف رفت و يك دفعه ديدم هر ده ثانيه يكي مياد و يه عرض ادبي ميكنه و ميره

گوشي را به همراه يك برگه برايم آوردند و گفتند كه اين برگه را امضا كنيد و گوشيتونو بگيريد، من هم با كمال آرامش گفتم اينها اينجا باشه ميخوام گوشيمو چك كنم بعد امضا ميكنم؛ مسئولش يك كمي ناراحت شد، من هم به روي خودم نياوردم، چون حق خودم بود؛

اولين كاري كه كردم ورژن گوشيمو چك كردم، ديدم v10f هست، گفتم آخجون، مورد بحث هم پيش آمده!!!

چون همانگونه كه ميدانيد، v10f حروف دال و پ را در حالت كيوورتي نداره، ولي فريمور نسخه ي آخر گوشي كه v10g هست، اين عيوب برطرف شده.

جاتون خالي لپ تاپم هم برده بودم، نشستم تمام منوها و همه چيز را تست كردم، حتي با دوربينش هم عكس گرفتم و هم فيلم با ابعاد مختلف، با بلوتوثة همه ي فيلم ها را انتقال دادم و كيفيت دوربين را هم چك كردم و ........ تقريبا نيم ساعت داشتم گوشيمو چك ميكردم، همشون يكي يكي ميآمدندو ميرفتند و نگاه ميكردند!!!

20. 7 کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •