تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: کمک درباره بالابر شیشه پراید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان شیشه پراید من بقله راننده انگار قطعی داره هر چند بار دیگه نمیره الانم به کلی دیگه شیشه بالا پایین نمیره
    مشکل از کجاس و کجا میتونه درست کنه؟ باطری سازی؟
    منم این مشکل رو داشتم یه مدل بالابر انداختم که تو خودش پاور ویندوز هم داشت . کلا مشکلم حل شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام
    ماشین من هم پژو ۴۰۵ هست قبلا پاور ویندوز نصب کرده بودم . چند وقته شیشه بالا بر سمت شاگرد ضعیف شده که براش تقویت شیشه خریدم ولی بعد از نصب پاور روی این شیشه کار نمیکند میشه لطف کنید منظور از این پایه های رله رو بیشتر توصیح بدین
    مثلا رله ۲ تا پایه بوبین داره مثبت یا منفی
    و۳ تا پایه دیگر هم وسطی مشترک و یکی nc و یکی no هست
    من متوجه پایه ها که توضیح دادین نشدم
    روی این پایه ها توضیح بدین ممنون میشم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام ماشین من هم پژو ۴۰۵ هست قبلا پاور ویندوز نصب کرده بودم . چند وقته شیشه بالا بر سمت شاگرد ضعیف شده که براش تقویت شیشه خریدم ولی بعد از نصب پاور روی این شیشه کار نمیکند میشه لطف کنید منظور از این پایه های رله رو بیشتر توصیح بدینمثلا رله ۲ تا پایه بوبین داره مثبت یا منفیو۳ تا پایه دیگر هم وسطی مشترک و یکی nc و یکی no هست من متوجه پایه ها که توضیح دادین نشدمروی این پایه ها توضیح بدین ممنون میشم
    سلام
    خیلی اگ مردم نمیدونند که سیستم شیشه بالابر و شیارهایی که شیشه داخلش بالا پایین میشه باید حداقل دو سال یک باگ باز بشه و تمیز بشه از گرد و خاک و گریسکاری بشه
    بعد از چند سال , به علت همین گرد و خاک و خشک شدنش , شیشه به سختی حرکت میکنه و مردم فکر میکنندموتورش ضعیف شده یا برقش ضعیف شده !
    .
    هر بار هم که ماشین شسته میشه باید با حوله ی مرطوب داخل شیاری که شیشه داخلش حرکت مبکنه رو از خاک و شن پاک کنین
    با لُنگ و پارچه معمولی نمیشه چون پُرز نداره و خوب تمیز نمیکنه
    لاستیک باران گیر و خاک گیرِ لبه ی بیرونیِ شیشه هم همینطور

.
    .
    P
    دوستان , به نفعتون هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم پول توشه هم امنیت و ایمنی هم آسایش و آرامش هم دور شدن از خطرها و ضررهای دنیا إن شاء الله .
    چند نمونه :
    ===================================
    میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    توصیه های مهم امنیتی
    قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر

.
    برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی
    .
    .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام ، دوست عزیز ، نمی دونم بیرون بستی یا خودت بستی ، اما پاور ویندوز مثبت هست ، این رله ها هم مثبت هستن ، پس دو تا رله مثبت نمیتونه با هم در یه مدار همزمان قرار بگیره و کار کنه ، و اگه جفتش با هم باشه زمانی که پاور داره کار میکنه یه ذره شیشه بالا میاد و سریع قطع میشه.

به همین خاطر اگرم بدین بیرون اکثرا میگن نمیشه اما راه داره اونم اینکه سیم تحریک پاور رو از پشت رله بگیرید .(توضیح میدم)

شما باید قبل از خرید رله ها فکر می کردید ، اگر پاور نداشتید که رله مثبت عالیس ، وقتی پاور دارید باید میرفتید شیشه اتومبیل فروش ها و درخواست رله منفی میکردید ، درسته یکم گرونتر از رله مثبته و فقط بعضی از شیشه اتومبیل ها فروش ها دارن و یکم باید بگردید چون هنوز جا نیفتاده اما پاورتون سر جاشه بدون دخالت در سیم کشی و رلتون هم راحت بدون دردسر برای تغییر سیم کشی پاور و کار نکردن نصب می کردید.

در کل شما چند تا کار میتونید بکنید.

1-خیلی راحت دو تا رله منفی بگیرید و یکی این در و یکی در دیگه نصب کنید.(به همین راحتی)

2-همونطور که می دونید پاور ویندوز سیم هاش میاد سمت در راننده و خب در راننده چون سیم هاش هم به بالابر سمت راننده هم به بالابر سمت شاگرد وصله همونجا سیم کشی میشه ، همونطور که گفتم اگه میخواین پاور ویندوزتون با رله مثبت کار کنه دو تا راه دارید.

(پاور ویندوز برای پراید 2 تا تحریک داره یکی سمت راننده که دو تا سیم میشه ، یکی سمت شاگرد که دو تا سیم دیگه میشه در کل هر تحریک 2 تا سیم داره)

تحریک پاور ویندوز سمت راننده رو سیم هاشو قطع کنید و وصل کنید پشت رله مثبتون ، (این از این) میمونه سمت شاگرد یا سمت شاگرد رو بیخیال رله مثبت بشید و رله منفی بزنید ، یعنی در شاگرد رله منفی باشه در راننده رله مثبت ، اما اگه نه دو تا رله خریدید و قصد ندارید دو تا رله یکیشو هم عوض کنید پس باید دو تا سیم تحریک پاور ویندوز سمت شاگرد رو سیم کشی کنید از سمت راننده به سمت شاگرد و اون دو تا سیم رو باز پشت رله مثبت سمت شاگرد وصل کنید.

به همین خاطر که سیم کشی طولانی میشه خیلی ها میگن نه نمیشه پاور ویندوز با رله مثبت باشه در صورتی که میشه .

*پس بهترین کار اینه که دو تا رله منفی بگیرید.
    *یا رله سمت راننده مثبت و رله سمت شاگرد رو منفی بگیرید.
    *یا اینکه اگه جفت رله ها مثبت هست باید علاوه بر تغییر سیم کشی یه سیم کشی تقریبا طولانی از سمت راننده به شاگرد هم انجام بدید.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •