تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین برند تولید کننده حال حاضر لپ تاپ در دنیا از نظر ش

راي دهنده
20. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Asus

3 15.00%
  • Dell

8 40.00%
  • Sony

5 25.00%
  • Toshiba

1 5.00%
  • HP

3 15.00%
صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: نظر سنجی : بهترین برند تولید کننده حال حاضر لپ تاپ در دنیا از نظر شما

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان بارها و بارها گفتیم مقایسه کلی برند ها اشتباه هست و نمیشه بیایید بگید سونی بهتره یا دل !؟ هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن و باید تو شاخه و کاربرد خودشون مقایسه بشن ... در ضمن نظرسنجی خیلی ناقص بود و بسیاری از برند ها مطرح از قلم افتاده بودند .
    اینطوری که نظرسنجی میشه اکثر افرادی که وارد میشن به لپ تاپ خودشون رای میدن و نمیشه قضاوت درستی کرد .
    پس سعی کنین رو مدل مقایسه کنید نه برند ...
    با تشکر
    دوست عزیز ما هم نخواستیم برند ها رو به صورت کلی مقایسه کنیم..اگه متن پست اول رو با دقت بیشتری می خوندید متوجه می شدید که غرض رضایت کلی مشتریهاست.

آخر فروم باز scorpion818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Global Village

پيش فرض

شما فقط مورد RAM رو براش توجیه اوردید اما کش رو چطور توجیه میکنید ؟
    در ضمن..خارج شدن از گارانتی بخاطر بالا رفتن تعداد مرجوعیها به دلایل مختلف از جمله ایرادات سخت افزاری بود دوست من. من پارسال که می خواستم لپ تاپ بگیرم رفتم سراغ تعمیرکارا! از اونجا خیلی راحت میشه فهمید کدوم برند بیشتر با کیفیت تره.
    مشکل کش رو تا حالا بهش برنخوردم ولی یا مشکلی شبیه به ram هست یا اینکه فروشنده معتبر نبوده و قطعه رو عوض کرده.
    یه تفکر منطقی خیلی راحت به این نتیجه می رسه که شما اگر مثلاً 100 تا لپ تاپ Dell بفروشی 10 تاش خراب در بیاد کاملاً با وضعیتی که 10 تا لپ تاپ Vaio بفروشی و فقط یکیش برگشت بخوره مساویه. Dell چون الان بیشترین میزان فروش رو توی ایران اون هم با فاصله قابل توجه با برندهای دیگه داره بدیهیه حتی اگر تعداد مرجوعی هاش بیشتر باشه.

در ضمن همه لپ تاپها گارانتی 1 ساله همون برند رو دارن
    منظورتون رو از این حرف متوجه نشدم!

دلایلی که گفتم بعید می دونم شخصی باشه ..یعنی برای شما مهم نیست که کیفیت قطعات بالا باشه ؟ یا مثلا کانفیگ لپ تاپ شما Real باشه ؟
    چرا کیفیت برای من مهمه ولی به اندازه پولی که می دم. قرار نیست وقتی یک میلیون پول دادم بهترین قطعات با بهترین کیفیت داشته باشم و این سیستم تا 10 سال دیگه هم همین طور Top باقی بمونه در ضمن بقیه دلایلتون تا حد زیادی شخصی بود.

3. این کاربر از scorpion818 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

[QUOTE=scorpion818;3736785]

QUOTE]

شما فرمودید چون گارانتی داره، دیگه شرکتهای خصوصی گارانتی کننده تمایلی برای گارانتی ندارن که عرض کردم همه لپ تاپ ها گارانتی دارن نه فقط محصولات دل و اگر قرار بود هر لپ تاپی که گارانتی کمپانی پشتش باشه گارانتی نشه دیگه هیچ لپ تاپی نباید گارانتی میشد.

آخر فروم باز scorpion818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Global Village

پيش فرض

[quote=!Bikhaneman!;3737448]

QUOTE]

شما فرمودید چون گارانتی داره، دیگه شرکتهای خصوصی گارانتی کننده تمایلی برای گارانتی ندارن که عرض کردم همه لپ تاپ ها گارانتی دارن نه فقط محصولات دل و اگر قرار بود هر لپ تاپی که گارانتی کمپانی پشتش باشه گارانتی نشه دیگه هیچ لپ تاپی نباید گارانتی میشد.
    نه عزیزم من یه همچین حرفی نزدم یا شاید شما منظور من رو درست متوجه نشدید. من گفتم شرکت های گارانتی کننده Dell در ایران مثل زیگورات و دلیران که تخصصاً روی Dell کار می کنند آنقدر خوب عمل کرده اند و خوب سرویس داده اند که دیگه کسی سراغ گارنتی شرکت های دیگه نمی ره.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

[QUOTE=scorpion818;3737695]
    نه عزیزم من یه همچین حرفی نزدم یا شاید شما منظور من رو درست متوجه نشدید. من گفتم شرکت های گارانتی کننده Dell در ایران مثل زیگورات و دلیران که تخصصاً روی Dell کار می کنند آنقدر خوب عمل کرده اند و خوب سرویس داده اند که دیگه کسی سراغ گارنتی شرکت های دیگه نمی ره.
    آخه همین زیگوارت رو پارسال کلی تاپیک علیه اون دیدم که دوستان گله داشتن وقتی لپ تاپشون خراب میشد و میبردن زیگورات ، به دلایل واهی تقصیر رو به گردن مشتری مینداختن.. اگه سرچ کنید هنوز تاپیکشون باید باشه هرچند این موارد بازم دلیل نمیشه اما کلا این گارانتی رو خیلی شناخت ازش دارم و شدیدا کانفیگ ها رو دستکاری و بالا و پایین میکنن که از نظرحرفه ای قابل قبول نیست و فقط برای بالا بردن فروش اینکارو میکنن !!

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاربرها نکات مثبت و منفی لپ تاپ هاشون رو میگن و نیاز به انتخاب همینطوری یک برند نیست.

قفل شد.

8. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •