تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 39

نام تاپيک: اتفاقي نادر در ايستگاه پاياني ليگ برتر : لغو پنالتي ملوان انزلي با اعتراض بازيكنان ابومسلم!؟

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

2 اتفاقي نادر در ايستگاه پاياني ليگ برتر : لغو پنالتي ملوان انزلي با اعتراض بازيكنان ابومسلم!؟

اتفاقي نادر در ايستگاه پاياني ليگ برتر
    لغو پنالتي ملوان انزلي با اعتراض بازيكنان ابومسلم!؟

خبرگزاري دانشجويان ايران - رشت
    سرويس: ورزشي - فوتبال

در جريان ديدار تيم‌هاي ملوان بندرانزلي و ابومسلم مشهد داور مسابقه دقايقي پس از اعلام پنالتي به سود ملوان در پي اعتراض بازيكنان ابومسلم از تصميم خود منصرف شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ـ منطقه خزر، در جريان ديدار امروز ملوان و ابومسلم مشهد كه در استاديوم تختي انزلي برگزار شد، يدالله جهانبازي داور ديدار در دقيقه 84 بر روي محمد حيدري مهاجم ملوان در محوطه جريمه ابومسلم اعلام پنالتي كرد كه پس از آن بازيكنان ابومسلم شروع به اعتراض به كمك داور و داور ديدار كردند و بر اين اساس يدالله جهان‌بازي پس از دقايقي صحبت با بازيكنان ابومسلم از اعلام ضربه پنالتي به سود ملوان منصرف شد و دستور به ادامه بازي داد.

به گزارش ايسنا؛ اين درحالي است كه در صورت عدم ضربه پنالتي توسط بازيكنان ملوان و پيروزي اين تيم مقابل ابومسلم،‌ تيم ابومسلم خراسان به جاي پيام به ليگ دسته اول سقوط مي‌كرد.

.....

برداشت خودم : براي اين فوتبال كثيف متاسفم !!!

آخر فروم باز franch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

نود فردا حتما نشون ميده.

اگه واقعيت داشته باشه......

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

جالبه

البته تا نبینم باورم نمیشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash_3tar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    شیراز جنت تراز

پيش فرض

خیلی جالبه اگه اینتور باشه اقای داور حکم اعدام خودشو صادر کرده

آخر فروم باز mohsensoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    روی زمین

پيش فرض

خب دیگه آمار این لیگ هم در اومد
    این لیگ کلا مشکوک بود
    از قهرمانش تا تیم سقوط کننده اش
    قهرمانیش کجاش مشکوک بود؟
    پدر استقلال رو درآوردن
    ولی خدا جای حق نشسته

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

راست میگی مجتبی جان ولی کو گوش شنوا

کـاربـر بـاسـابـقـه Ali_BlueBoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ته ران...!!!

پيش فرض

خدا هميشه جاي حق نشسته : همونجور که ميبره بالا چنان ميزنه زمين که کمر راست نميشه

امروز خيلي چيزا مشخص شد : نديدم توي تاپيکتون کسي اميد به اندازه ي ايپپسيلون داشته باشه که قهرمانين

جالبه که تازه همه به صحبت اومدين : حقمون بود ! خيليا به خاطر اينکه مطمئن بودن قهرمان نيستين روزه ي سکوت گرفته بودن و امضا زده بودن که . . .

به هر حال اين ليگ با همه ي حرفاي جالبي که داشت تموم شد : ماهيت ايران روز به روز بيشتر مشخص ميشه

قهرماني توي فصل بعد رو هم ميشه از مسئولين پرسيد کي رو مد نظر دارن : با اينکاري که امروز کردن يه جوري جو زيباي فوتبال رو ساکت و به عبارتي خفه کردن تا ملت از تيم ملي رو بر نگردونن

خيلي جالب بود هند پنالت ! اخراج ! پنالتي بازي انزلي ! صدر نشين بي انگيزه اي که يه امتياز هم زياد ش بود ! فصل پيش هنوز برام باورش مشکله چه طور بازيکناي داماش توي آزادي 3 تا گل خوردن در صورتي که برعکس آتيش بازي توي رشت فقط قدم ميزدن

هميشه فوتبال ايران با سياست ميره جلو : نظر شخصي .<<
    من نميخوام کل کل کنم ولي طبق حرف هاي خودتون ...پارسال هم سياسي بازي شده بود که شما قهرمان شديد..؟!؟!

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

من نميخوام کل کل کنم ولي طبق حرف هاي خودتون ...پارسال هم سياسي بازي شده بود که شما قهرمان شديد..؟!؟!
    جوابتون توي تاپيک پرسپوليس دادم ، کلا گفتم که نظر شخصي بود حتما که نبايد درست باشه به ديدتون

راستي کل کل معني نداره

منتظر نظرت توي پرويفايلم هستم

کل کل مال بچه هاست

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خدا هميشه جاي حق نشسته : همونجور که ميبره بالا چنان ميزنه زمين که کمر راست نميشه

امروز خيلي چيزا مشخص شد : نديدم توي تاپيکتون کسي اميد به اندازه ي ايپپسيلون داشته باشه که قهرمانين

جالبه که تازه همه به صحبت اومدين : حقمون بود ! خيليا به خاطر اينکه مطمئن بودن قهرمان نيستين روزه ي سکوت گرفته بودن و امضا زده بودن که . . .

به هر حال اين ليگ با همه ي حرفاي جالبي که داشت تموم شد : ماهيت ايران روز به روز بيشتر مشخص ميشه

قهرماني توي فصل بعد رو هم ميشه از مسئولين پرسيد کي رو مد نظر دارن : با اينکاري که امروز کردن يه جوري جو زيباي فوتبال رو ساکت و به عبارتي خفه کردن تا ملت از تيم ملي رو بر نگردونن

خيلي جالب بود هند پنالت ! اخراج ! پنالتي بازي انزلي ! صدر نشين بي انگيزه اي که يه امتياز هم زياد ش بود ! فصل پيش هنوز برام باورش مشکله چه طور بازيکناي داماش توي آزادي 3 تا گل خوردن در صورتي که برعکس آتيش بازي توي رشت فقط قدم ميزدن

هميشه فوتبال ايران با سياست ميره جلو : نظر شخصي .<<

مثال نقض:من دقیقا بعد از بازی با سایپا نوشتم که استقلال قهرمان میشه و ذره ای هم تردید نداشتم در ضمن اگه سیاسیه باخت ما به ملوان در صورتی که با مساوی هم قهرمان میشدیم سیاسیه و....
    نتیجه: تمام گفته هات زیر سوال رفت.
    Last edited by saeed atletico; 26-04-2009 at 22:00.

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

واقعا مسخره بازی بود این لیگ

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •